offf herkes hamile galiba bi ben mi kaldım

günaydın kızlar ya ben çarşamba günü test yaptım ama ikinci çizgi çok belirsizdi dün baktım ki aynı test de baya belirgin ikinci test ama tam degil sizce ne dir

günaydın kızlar ya ben çarşamba günü test yaptım ama ikinci çizgi çok belirsizdi dün baktım ki aynı test de baya belirgin ikinci test ama tam degil sizce ne dir

:ecrin_bebek: inşallah hamilesindir
ve bence hamilesinde
en yisi hemen gidip kan tetsi yaptır ve muayene ol
hayırlı olsun şimdidensüprizzzzz

ay canim insallah hamissindir...bende 1 dk bekleme hemen kan testi yaptir...:Saruboceq:
güzel haberleri vermeyide unutmaa.s.

Sagolun kızlar inşallah ama yarın gidecegim dr iş yerimde yerime bakacak yok dua edin pzt güzel haberler veririm çok dua edin varsa da sorunlu bi gebelik geçirecegim çünkü hipertiroidi var

Sagolun kızlar inşallah ama yarın gidecegim dr iş yerimde yerime bakacak yok dua edin pzt güzel haberler veririm çok dua edin varsa da sorunlu bi gebelik geçirecegim çünkü hipertiroidi var

ay inşallah hamilesindir mübarek cuma günü hayırlı haberler alırsın canım :Saruboceq:pzt güsel haberlerini bekliyos ona göreyerimseniben

seni iyi anliyorum guzelim bebek insani cokertiyor gercekten.insallah hamilesindir canim hemen kan testi yaptir guzel haberlerini bekliyoruz insallah

Ya ben ya ben senağlamasenağlama
Neden gelmiyor meleğim yoksa beni istemiyormusenağlama
Herkez hamile gibi geliyor bana bu günlerde artık dışarı çıkmıyorum bebek yokmu demelerinden bıktım ama bensenağlama
Sevdiğim herkezden kaçar oldum ama nereye kadar kaçsamda buluyorlarki beni daha geçen gün arkadaşım geldi yanıma sen daha düşünmüyormusun diye off off:çok üzgünüm:
Düşünmek mi o ne ki.. yanıyor içim kavruluyor bir çift minik el içinsenağlama
Daha iki yıl olmadı ile evleneli ama bu insanlar inadınamı yapıyor beni üzmek içinmi üstüme geliyor yoksakafamçokkarıştı
Bir gün yeniden gelecekmi meleğim bende bilmiyorum artık umudum bitmek üzeresenağlama:a015:

ah canım ya hepimiz aynı durumdayız eninde sonunda kavuşcaz meleklerimize umudunu yitirme kimseyi de kafana takıp kendini üzme bisde bigün hamiş olcazhihoyyyt inşallah yeterki sabredelim umudumuzu kaybetmeyelim

hırçındeniz içim ürperdi okuyunca.valla hepinize dua ediyorum kendimle beraber
başından kalkamıyorum bu sitenin bi hamiş haberi alacam diye okadar seviniyorumki anlatamam bizlerede umut oluyorlar

canım kendini bu kadar üzme o geleceği zamanı çok iyi biliyo inanki gelicek yeterki sen sabırlı ol herşeyin hayırlısını iste allahtan hem daha 2 yıllık evliymişsin evliliğinin tadını çıkarmaya bak bebişinde vakti geldiğinde sana sormadan gelicek hiç merak etme

:CüvCüv:slm kızlar ya bugün bi akrabanın daha hamile oldugunu ögrendim b ben kaldım herhalde sabah sabah baya mutsuzum ve ben 6 ay daha hamile kalamayacagım tedavi olamayacagım bakalım daha kimler hamile kalacak ve ben her duydugumda hem sevinip hem de üzülecegim offfffffffffffffffff offfffffffffffffffffffffffffff allahım yardımcımmız olsun tez zamanda bize de versin

Seni çok iyi anlıyorum. Ben de hamile değilim. 3 gün önce doktor hamilesin hayırlı olsun dedi. 3 başarısız tüp bebek denemesi, 2 düşükten sonra hayatımda ilk defa sevinç gözyaşları döktüm.2 sonra da bebek düşmüş geçmiş olsun dedi, bu kez de hüzün ve acı gözyaşları. Hiç bir bayram seyran kutlamasına gitmek istemiyorum, sen de bişey yokmu hadi yap artık bir çocuk diyenlerle karşılaşmamak için. Etrafımdan birinin daha hamile olduğunu öğrenince çok üzülüyorum. Benim niye olmuyor diye hep ağlıyorum. Bir gün bir şekilde bebeğim olacak belki bilmiyorum ama o gün bugün değilmiş. Umarım çok uzak değildir hepimiz için.

arkdaşlar biz ne zamn bebek haberi vereceğiz buradan herkes hamile kalıyo biz ne yapacağız allah sabır versin

ayni duygulari bende yasiyorum cogu zaman ama takdir ilahi kismetten oteye yol gitmiyor ki insallah herkes hayallerine kavusur birgun,,, insallah DUA en buyuk silah ...

Seni çok iyi anlıyorum. Ben de hamile değilim. 3 gün önce doktor hamilesin hayırlı olsun dedi. 3 başarısız tüp bebek denemesi, 2 düşükten sonra hayatımda ilk defa sevinç gözyaşları döktüm.2 sonra da bebek düşmüş geçmiş olsun dedi, bu kez de hüzün ve acı gözyaşları. Hiç bir bayram seyran kutlamasına gitmek istemiyorum, sen de bişey yokmu hadi yap artık bir çocuk diyenlerle karşılaşmamak için. Etrafımdan birinin daha hamile olduğunu öğrenince çok üzülüyorum. Benim niye olmuyor diye hep ağlıyorum. Bir gün bir şekilde bebeğim olacak belki bilmiyorum ama o gün bugün değilmiş. Umarım çok uzak değildir hepimiz için.
üzülmeyin ne olu.inşallah olucak bide hayırlı evlet olucak tamamı.

X