Offf hamilemiyim ?değilmiyimm ?

bende en son şubat 28 de adet gördüm ve hsg testi falan istemişti doktorum onu yaptırdım herşeyim normal çıktı fakat henüz adet olmadım 2 hafta önce test yaptım negatif çıktı şuan göğüslerimde büyüme ve hassaslaşma var bu sabahta aşırı derece de mide bulantısı ve bel ağrısı çekiyorum karnımda ise şişlik var test yapmak istemiyorum artık nefret ediyorum olumsuz sonuçlardan bu hfta kan testi yaptırıcam inş.. hamileyimdir..
hamileliğin en önemli belirttisi nedir sizcee:KK49::KK49::KK49:
adetin gecikmiş baya tekrar bir test daha yapsana geç döllenme olmuştr belki inşallah hamilesindir

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. ben en son 19 martta adet gördüm normal döngüm 30 ile 33 hatta 34 günde adet görüyorum. bu ay ilk defa denemelere başladık. şu an 31 gün oldu hala adet görmedim. bariz adet belirtim yok ilgi,nç bir şekilde. normalde göğüsüm çok ağrırdı ağrı çok az. kasıklarımda hafiften arada bir 10 gündür batışma var gibi. akıntım çok ve bunun yanında sürekli tualete gidiyorum normalden çok daha fazla. test yapmaya cesaret edemiyorum beklessem mi az daha yoksa testi yapsam mı diye bide 1 2 kez değişik koku alıp midemi azcık kaldıdığı da oldu. sizce beklim mi test alim mi.
adet döngün 34 güne kadar sürüyorsa bir kaç gün daha bekle istersen
inşallah adetin değil bebeğin gelir

inşallah öyleyimdr yarın için randevu aldım kan testi yaptırıcam..

önce hsg kan testleri ultrason falan derken baya stres yaptım ondan geçikmiştir diye düşünüyodum fakat mide bulantım bel ağrım kasıklarımda batma ve göğüs hassasiyeti ben heycanlandırdı umarım hamileyimdir

inşallah öyleyimdr yarın için randevu aldım kan testi yaptırıcam..

önce hsg kan testleri ultrason falan derken baya stres yaptım ondan geçikmiştir diye düşünüyodum fakat mide bulantım bel ağrım kasıklarımda batma ve göğüs hassasiyeti ben heycanlandırdı umarım hamileyimdir
hsgden sonra hamile kaln çok kişi duydum bu sitede ..belirtilerinde hamilelik belirtileri ama bazen yanıltıcı olabiliyo bu ay bütün belirtileri yaşadım bende ama sonuç hüsran oldu ..sonucu yarın yaz bize :KK34:

hsgden sonra hamile kaln çok kişi duydum bu sitede ..belirtilerinde hamilelik belirtileri ama bazen yanıltıcı olabiliyo bu ay bütün belirtileri yaşadım bende ama sonuç hüsran oldu ..sonucu yarın yaz bize :KK34:

sonucum pozitif olsunn bi siz değil herkese yazıcam allah isteyen herkese versin içinde de bana inşallaaahhh

ya ben test yapmayada korkuyorum :)) neyse beklim bakalım inşallah allah isteyen herkese verir

dogru söylüyorsun kederim tabiki allah kismet ederse artik hic bir belirtiye inanmicam 1 ay gecse adetim bile hamilelige baglamicam cok stresste cok engelliyor stres yapmamaya gayret göstermemiz gerekiyor ama nasil olacak bilemiyorum hakkimizda hayirlisi olsun diyelim napalim allahtan ümit kesilmez..

ben dayanamadım test yaptım tek çizgi çıktı :KK43:(((( bu kadar üzülüceğimi tahmin etmiyodum insanın aklına ya hiç olmazssa gelio

dogru söylüyorsun kederim tabiki allah kismet ederse artik hic bir belirtiye inanmicam 1 ay gecse adetim bile hamilelige baglamicam cok stresste cok engelliyor stres yapmamaya gayret göstermemiz gerekiyor ama nasil olacak bilemiyorum hakkimizda hayirlisi olsun diyelim napalim allahtan ümit kesilmez..
bugün doktora gittim yumurtlma tedavisine başladım umuudm yok ama Allah büyük
ben dayanamadım test yaptım tek çizgi çıktı :KK43:(((( bu kadar üzülüceğimi tahmin etmiyodum insanın aklına ya hiç olmazssa gelio
canım bir doktora görünsen bu kadar gcikmesi iyi değil kist foluşmuş olabilir ihaml etme git doktoruna

denemz olurmuyuz hiç hemde 2 defa .2de aşılamam var ama hep hüsranla sonuçlandı.:KK50: :KK50:
Allahım karnındaki meleğini korusun. inşallah sağlıkla alırsın kucağına

ben dogum yaptim canim benim bebeklerim 4aylik neredeyse rabbim tez zamanda sana ve tum isteyenlere nasip etsin Insallah msj yolladim ama nedense gitmedi

maaleseff değilmişimmm:85: :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:

üzülme canım 2 ay önce de bana öyle olmuştu... 2. çocuk olscsğı için belirtilerden de emindim.... fakat değilmiş:KK50:
benemeye devam deyecem ama ümitlerin kesildiği anda geliyo..... sabırla bekle canım....:KK9:

merhaba arkadaslar, ben en son 19 martta adet olmustum ve hala olmadim ama soyle bi durum var adetim bittikten 5 gun sonra falan benden yine kan gelmeye basladi ve oda 4-5 gun surdu. acaba adetin gecikmesi o adetten sonra gelen kanamadan dolayi mi ki yoksa hamilemiyim ki diye dusundum ve normalde adet olacagim gunden 5 gun ve 7 gun sonra test yaptim ikiside negatif cikti. su da var gecikme disinda bende sadece akinti biraz fazla gibi ve bundan baska bi belirti yok.hamile degilsem bile nedn daha adet olmadim bilmiyorum acaba dogum kontrol hapini biraktim diye mi boyle bisey oldu
Arkadaslar karisik mi oldu bilmiyorum ama tum bu yazdiklarim hakkinda lutfen yorumlarinizi dusuncelerinizi ve bildiklerinizi yazin lutfeeennnnn......

X