Offf hamilemiyim ?değilmiyimm ?

eger adet olmazsam pazatesi yapmayi düsünüyorum testi...
bende test için pazartesiyi bekliyorum :18:
arkadaşlar işallah hamilesinizdir:KK19::KK19:

çok merak ettim valla mutlaka sonuçları yazın
bende 8 haftalık hamileyim göğüslerim benimde indi baya oluyo ilk öğrendiğim zamanlar taş gibiydi artık yumuşadı
kasıklarım ağrımıştı hastalancak gibi sonra geçmişti ondan sonra test yaptığım da öğrenmiştim
adet günümde test yaptım çok silik 2 çizgi çıkmıştı emin olamamıştım sonra 4 gün sonra yaptığımda 2 çizgi belirgin çıktı sonra dr a gittik keseyi gördük:97:
Işallah sizde hamile olduğunuzu öğrenirsiniz

ay birsürü yazdım kusura bakmayın size biraz fikir vereyim diye:78::78:
tebrik ederim seni allah tamamınada erdirsin inşallah:KK49:
Olumlu veya olumsuz yazacam buraya :KK5:

bu gecikme inşallahh beklediğin yılları bitirir ve bebeğine kavuşursun bacım :KK19: merakla bekliyoss :KK52:

arkadaşlar işallah hamilesinizdir:KK19::KK19:

çok merak ettim valla mutlaka sonuçları yazın
bende 8 haftalık hamileyim göğüslerim benimde indi baya oluyo ilk öğrendiğim zamanlar taş gibiydi artık yumuşadı
kasıklarım ağrımıştı hastalancak gibi sonra geçmişti ondan sonra test yaptığım da öğrenmiştim
adet günümde test yaptım çok silik 2 çizgi çıkmıştı emin olamamıştım sonra 4 gün sonra yaptığımda 2 çizgi belirgin çıktı sonra dr a gittik keseyi gördük:97:
işallah sizde hamile olduğunuzu öğrenirsiniz

ay birsürü yazdım kusura bakmayın size biraz fikir vereyim diye:78::78:

ayy resmen umutlarim yrniden canlandi.bugünde adet olmadim kasigimdaki agri gecti gögüslerim indi hicbir belirti yok adet belirtiside yok.pazartesiyi iple cekiyorum,,

bende test için pazartesiyi bekliyorum :18:

sende ne gibi belirtiler var yoksa benim gibi hersey kaybolmus durumdami:))insallah hamileyizdir 4 senedir bekliyorum..
bende belirti melirti kalmadı arkadaş adet olacam kesin sadece sancılarım var birde sabah ateşimi ölçüyorum ateşimde düştü yane kesin adet olacam :KK43::KK43::KK43:
inşallah sen ve diğer günü geçen arkadaşlar hamilesinizdir :KK58::KK58:

hahaha al bendende okadar.ama adet sancimda yok bu sabah kalktigimda tuvalete gittim camasirimda sümüksü camursu bir akinti vardi aha dedim kesin geliyor kan bu saate kadar hala gelen giden yok.yaaa insallah gelmezde hamileyizdir yaa

hahaha al bendende okadar.ama adet sancimda yok bu sabah kalktigimda tuvalete gittim camasirimda sümüksü camursu bir akinti vardi aha dedim kesin geliyor kan bu saate kadar hala gelen giden yok.yaaa insallah gelmezde hamileyizdir yaa
aynen o akıntı oldu bende de bu sabah ..adet öncesi gelen bir akıntım iyi tanıyorumm :KK50::KK50::KK50:
inşallah hamilesindir canım

uzulme canim kac senedeir bekliyorsun sorunun varmi?
nerdeyse 8 senem bitiyo canım ...görünürde bende bir sorun yok ,eşimde de sperm sayısı düşüktü ama geçen ay kullandığı ilaçlar sayıyı yükseltmişti baya ..hakkımıda hayırlısı ne yapalım demek zamanı var daha

nerdeyse 8 senem bitiyo canım ...görünürde bende bir sorun yok ,eşimde de sperm sayısı düşüktü ama geçen ay kullandığı ilaçlar sayıyı yükseltmişti baya ..hakkımıda hayırlısı ne yapalım demek zamanı var daha

anladim canim tup bebegi niye denemiyorsunuz bizde cok ugrastik sonunda tupbebekle evlat sahibi olduk hakkinda hayirlisi canim

anladim canim tup bebegi niye denemiyorsunuz bizde cok ugrastik sonunda tupbebekle evlat sahibi olduk hakkinda hayirlisi canim
denemz olurmuyuz hiç hemde 2 defa .2de aşılamam var ama hep hüsranla sonuçlandı.:KK50: :KK50:
Allahım karnındaki meleğini korusun. inşallah sağlıkla alırsın kucağına

bende en son şubat 28 de adet gördüm ve hsg testi falan istemişti doktorum onu yaptırdım herşeyim normal çıktı fakat henüz adet olmadım 2 hafta önce test yaptım negatif çıktı şuan göğüslerimde büyüme ve hassaslaşma var bu sabahta aşırı derece de mide bulantısı ve bel ağrısı çekiyorum karnımda ise şişlik var test yapmak istemiyorum artık nefret ediyorum olumsuz sonuçlardan bu hfta kan testi yaptırıcam inş.. hamileyimdir..
hamileliğin en önemli belirttisi nedir sizcee:KK49::KK49::KK49:

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. ben en son 19 martta adet gördüm normal döngüm 30 ile 33 hatta 34 günde adet görüyorum. bu ay ilk defa denemelere başladık. şu an 31 gün oldu hala adet görmedim. bariz adet belirtim yok ilgi,nç bir şekilde. normalde göğüsüm çok ağrırdı ağrı çok az. kasıklarımda hafiften arada bir 10 gündür batışma var gibi. akıntım çok ve bunun yanında sürekli tualete gidiyorum normalden çok daha fazla. test yapmaya cesaret edemiyorum beklessem mi az daha yoksa testi yapsam mı diye bide 1 2 kez değişik koku alıp midemi azcık kaldıdığı da oldu. sizce beklim mi test alim mi.

X