Offf be Kızım gel artık...

lilywater

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
89
0
Ya kızlar 41 hafta oldum 3 gundur adet agrısı gıbı kasıklarımda agrı hıssedıyorum acaba dogumum yakınmı ne dersınız bugun bırazdaha fazlaydı sıkıldım artık bugun yarın geldı gekeceklerden bunun bı ısaretı varmı sızce.....

Bunlar işaret canım. :emir_bebek:
Bu ağrılar sıklaştığı vakit yani 30 dak bir gibi hemen hastaneye git.
Allah kolay doğum nasip etsin.
Sağlıcakla bebeğini kucağına al canım.

kızlar rken gelirmiş sözde ama seninki inat ediyo heralde cnm sağ salim gelir bugün yarın merak etme annesi.sen ağrılarını iyi takip et...

ahhh canımm sen daha yapmadın mı doğum neyse ağrılar başladığına göre senin ki geldi gelecek

dr haberi varmı peki
ben 41 haftaya girdiğim gün dr sezeryanla aldı bebeği
önce suni sancı taktı ama gelmedi
41 haftada bebek riske girermiş
kendi dışkısını yermiş sanırım

sıkıntı yapma arkadaşım yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin.benimkide o haftada oldu.adet sancısı gibi oluyo yakındır.o ağrılar düzenli belli aralıklarla geliyosa başlıyo.ve şiddetide artıyosa yürümeyle geçmiyosa.benim su nişan sancı hepsi o gün geldi.beklemekten patlamıştım senin gibi.sancın geldimi ya Fettah ve ya sabır çek.benim çok kolay açıldı çatım normal doğumsan tabi.Allah yardımcın olsun arkadaşım

off ne sıkıntılı bır donem Allah sabır versın. Ha bu ha yarın dıye beklemek cok zor bır an once saglıkla kucagına alırsın ınsallah bebısını

Evet canım dr haberi var bebegın keyfı yerındeymıs sorun yok bekleyelım dedı bıde bugun 3 cm acıkman var dedı uarım cok ırı bı bebek olmaz dr degıstırdım bugun 41-2 ıken ynı sezeryan yapalım deyınce baska bı dr a gıttım oda normal dogurursun dedı bekleyelım bakalım

X