off yine bebek sorunu

tazegelin22

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
284
51
34
mrb lar daha onceden bılen bılır esımle cocuk ıcın soz vermeler fln ben korunmayı bıraktım adet olup temızlendıktn sonra doktora gıttım doktor kan ve ıdrar tahlılı ıstedı ve son adet tarıhımı sorduktan sonra carsamba gunu gel dedı sunuda belırteyım doktora 1 yıllk evlı oldugumu hıc korunmadan cocuk sahıbı olamadıgımı soyledım nedenıde yenı 7 aylık evlı sayılırım ılgılenmez dıye ve hap kullandın olmaz ztn dıye bastan savar yollr dıye aslında benım gıtmemın nedenıde kafamdakı acaba temmelı ılaclardan kısır olurmuyum yahut bı sorunum var mı esımede gostermek ıcın cunku benım korunmadıgımı bılmeden bana senın yoksa bı sorununmu var demıstı cok zoruma gıtmıstı.neyse gıttım doktor PROLAKTIN 2 katı yuksek sut hormonu dıye gecıyomus yumurtlama olmuyormus galıba .benım sorum acaba yasmın kullandım onun yuzundenmı oldu bırde bana ılac verdı dostınex 2 adet var ıcınde 1 hafta arayla kullan dedı ama yıne son adet tarıhımı sordu ee bende tarıh hatırlamam oyle 2 sınde salı gunu temızlendım oncekı cuma baslamıstı tarıh soyleyemedım doktorda yogun bırı aklındamı tutar cuma dedım ya doktor bu cuma dusunduyse ona ggore gun verdıyse off daha cok hormonlarımı bozcam dıye korkuyorum ztn bu prolaktınyukseklıtgı strestende oluyormus lutfen bılen yardımcı olurmu

NOT: BU DAHA ONCEKI KONUM SOYLE ANLATAYIM DOKTOR 24 HAZIRANA GUN VERMISTI TEKRAR KAN ICIN GITIM PROLAKTIN KITI BITMIS BENI BASKA HASSTANEYE YONLENDIRDILER AMA BEN GITMEDIM ADET 26 HAZIRANDA OLDUM 2 SINDE BITTI OVILASYON TAKVIMINE GORE BUGU YUMURTLAMA GUNUM NEYSE ADET BITTIKTEN OVILASYON TESTI ALDIM SONRA HERGUN TAKIP ETTIM DUN CIFT CZGIYI GORDUM HAFIF SILKTI GECE YINE YAPTIM YINE SILIKTI DUNDE KASIK AGRILARIM VAJINA DUDAKLARIMA BATMALAR TIPKI ADET ONCESI BELIRTLERIM GIBI BGUN DOKTRA GITTIM DURUMU ANLATTIM ULTRASONLA BAKTI HIC YUMURTA YOK DEDI BIRDE O TESTLERE INANMAYIN DEDI ZAMN KAYBEMEYIN DEDI OOFF BENIM AKLIMA TAKILDI ACABA BEN DUN YUMURTLADIMDA BUGUN ULSTASONDA GORUNMEDIMI YADA BASKA BI SORUNMU VAR KSIRMIYIM DIYE KORKUYORUM DOKTORDA PEK BISEY ANLATMIYO KOVUYO GIBI SINIR OLDUM YOK SOYLEMI YOKBOYLEMI SANKI KENDIMIN DOKTORU GIBIYIM BI SURU DELI SORULARR KAFAMDA BIRDE DIYOLAR KAFAYA TAKMAYIN ADAM AKILII ANLATSANIZ BIZDE BELKI BUKDR DUSUNMEYIZ DIMI

Canım daha erken. .
boşuna stres yapma. .
Eşine bakıldı mı?
hsg?hormonlar için ilaçlarını kullan.
.

Bunun cevabını doktorun vermiyor mu?
Sinirli bir tipse değiştir. Sanırım SSK ya falan gidiyorsun. Emin ol daha iyi sevecen doktorlar var artık devlette de.

Bunun cevabını doktorun vermiyor mu?
Sinirli bir tipse değiştir. Sanırım SSK ya falan gidiyorsun. Emin ol daha iyi sevecen doktorlar var artık devlette de.
konusmuyokı ben sormasam ne gruyorsunuz ulstasonda cvp vermezdı yanı zorakı konusuyo kovuyo gıbı el ıserıt yaparak hadı gıt gıt dmeeye getırdı ztn bu sefer adet olayım gıtmıcem dah bu doktora baska bırıını bulcam

öncelikle "temizlenmek" ne ya? adet kirli bişey değil normal birşeydir.
tarih aklımda tutamam yok, bir yere kaydet o zaman, hamile kalırsan son adet tarihinin başladığı güne göre gebelik haftası belirleniyor.
doğum kontrol hapları kısırlık yapmaz, tam tersi pcos filan olup da hap kullanıp ara verenler genelde hemen hamile kalır hap sayesinde.
ayrıca doğru daha 7 aylık evlisin ve korunmayı yeni bırakmışsın tabi ki bir süre beklemeni tavsiye ederlerdi.
ayrıca adetinin 2.-3. günü gitmen gerekiyordu hormon için ama proloktin için önemi yok.
o testler pcoslularda lh yüksekliği nedeniyle yanlış sonuç da verebiliyor mesela.
çocuk yapcam diye kasma, kasarsan hiç olmaz, normal her zamanki gibi birlikte ol olacaksan.

Bir çok şeyi sallayarak gitmişsiniz bir de doktora trip atıyorsunuz:)
Evlilik süreniz yalan, son adet tarihiniz yalan veya yanlış bunları net söylemeden nasıl bir teşhis beklersiniz ki? Adet tarihinizi de not alın bence. Ayrıca doğum kontrol hapları prolaktini artırmaz azaltır diye biliyorum.

Bazı doktorlar öyle oluyor. Kadın doğumcular devlette bazen bu şekilde olabiliyor. Belki kadının mahrem bölgelerini gördükleri için sonrasında tiksinme mi oluyor bilemiyorum ki. Bıkkınlık gibi bir şey. biraz da yapı meselesi tabi.

esım hap kullandıgın ıcın olmuyo dıyo kendıs doktora gıtmek ısemıyo bende sorun yoktur dıyo

nerden biliyor ya?
erkek infertilitesi çok sık görülüyor. öyle kendini yükseklerde görmesin.
sorun çıkarsa o egosu alaşağı oluverir valla.
bana temizliğe gelen bayanın da 15 senedir çocuğu olmuyormuş bencil kocası doktora bile gitmemiş yuh yani.
bu erkekler çok garip.
ayrıca sende problem varsa bile tedavi için erkekten de test istiyorlar her türlü.

dogru dıyorsunuz temızlenmek denılmeyebılır tarıh aklımda tutardımda hap kulllandıgım zmanlarda alskanlık oldu olcam bılıyorum hapa gore o yuzden aklımda tutamamıstım

doktor ıstedı esım kabul etmedı oylekaldı onunkı

ılgılenmıyolar dıye yalan attım cunku duydum kovar gıbı yolluyormus bu doktor banada aynısını yaptı bende baska doktora gıderım

Esinin dangozlugu cok ayri tartisilacak bor konu bence
doktor konusu bence hemen degistirmelisin bazi kendini begenmis we aciklama yapmayan tipler aonradan yanilabiliyor psikolojini hic bozma suan takip eden doktorla al tahlillerini baska bir doktora git bence canim

pazartesı alıcam salı ozel hastaneye randevu alıcam kafamdakı soruları yalanları herseyı soylıcem en azından rahatalrım saglıklı bı ılerleme olur

Bencede en iyisi cok iyi yaparsin adam akilli anlatmamis bile sana ne olup bittigini benim arkadasimada yumurtlama olmuyor dedi doktoru tup bebege gidicegi ay hamile kaldi

Bencede en iyisi cok iyi yaparsin adam akilli anlatmamis bile sana ne olup bittigini benim arkadasimada yumurtlama olmuyor dedi doktoru tup bebege gidicegi ay hamile kaldi
aane guzel hayırlsı olsun benımde sasırdıgım ya ovılasyon tesınden herkes memnun tam yumurtlayacagım zmanda cıft cızgı cıkıyo doktor yumurtan yk dıyo anlamdım bende ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…