Popüler Konu Ödüller

Herkese Merhaba
Favori Ramazan Tarifleri yarışmasında kazandığım Pınar Hediye Paketim geldi . :rolleyes:
Öncelikle bize yarışma imkanı sağlayan K Kazen e çok teşekkür ediyorum😊
Oy veren herkese çok teşekkür ediyorum.🌹
Hayırlı İftarlar,Hayırlı Ramazanlar💓
Eki Görüntüle 2831285

Herkese merhaba canlar ❤ pratik sahur tarifleri yarışmasından kazandığım hediye paketim geldi :rolleyes:

Öncelikle K Kazen abiye ve Nevreste Nevreste ablama teşekkür ediyorum vesile oldukları için :KK68::KK200:

Oy verip hediye almama katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum :KK68::KK200:
Eki Görüntüle 2836483
Oy oyyy neler gelmis öyle😍🤤
Afiyetle yiyin inşallah canlarımmmm 🤲🥰🥰🥰
Darısı başıma 20 filan olmuştur sponsor yarismalarina katilisim halen siftahım yok dua edin 🤪🤣🤣🤣

Herkese merhaba canlar ❤ pratik sahur tarifleri yarışmasından kazandığım hediye paketim geldi :rolleyes:

Öncelikle K Kazen abiye ve Nevreste Nevreste ablama teşekkür ediyorum vesile oldukları için :KK68::KK200:

Oy verip hediye almama katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum :KK68::KK200:
Eki Görüntüle 2836483
Oooh oooh evvoş buneee bıtıremezsınız sımdı sız bunlarııı 😁 :KK53: :KK53:

Merhaba Canımlar Ciğerimler :halay: :KK53: :KK68:

Şuan aşırı mutluyum 💜 iftar sonrası labneli tatlılar yarışmasında kazandığım Pınar kolim geldi 👏

Büyük patron K Kazen 'e ve Nevreste Nevreste nevoşuma çok çok teşekkür ediyorum bu yarışma için 🙏💜👏

Bana oy verip birinci olmama vesile olan herkese ve beni hep destekleyen tüm arkadaşlarıma da sonsuz teşekkürler 😍🤩🍒💋

Iyi ki varsınız :KK60::KK68:

Iyi ki varsın Canım KK 💜

20210517_154151.jpg

Merhaba Canımlar Ciğerimler :halay: :KK53: :KK68:

Şuan aşırı mutluyum 💜 iftar sonrası labneli tatlılar yarışmasında kazandığım Pınar kolim geldi 👏

Büyük patron K Kazen 'e ve Nevreste Nevreste nevoşuma çok çok teşekkür ediyorum bu yarışma için 🙏💜👏

Bana oy verip birinci olmama vesile olan herkese ve beni hep destekleyen tüm arkadaşlarıma da sonsuz teşekkürler 😍🤩🍒💋

Iyi ki varsınız :KK60::KK68:

Iyi ki varsın Canım KK 💜

Eki Görüntüle 2851097
Hayırlı olsun🤩 Afiyet ile yiyin inşaallah🌹🎈💖

X