oda bir ANNE..!

Eylul-son

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mart 2007
339
9
Uzak Doğu ülkelerinden birinde.. Yavru bir maymun sakatlanmış. Annesi başında nöbet tutuyor. Tam bu sırada bir köpek yavruya yanaşır...

yaradılışı ne olursa olsun,anne yüreği iştee..senağlama

.​

ayyy senağlamasenağlamasenağlama
bunu evlatlarını doğurup sokağa atan
yada bir hataydı deyip yeni doğmuş bebeğini çöp kovasına
cami avlusuna bırakan o vicdansız (anne değil yasakkelime kadın onlar sadece )
kadınlara göstermek lazım

anne annedir ne olursa olsun kim olursa olsun

senağlama
ANNELIK..
Oylesıne kutsıyetı derın oylesıne kuvvetlı bır baglılık ve ıcgudu...
Hak cc herkese layıkıyla anne olabılmeyı nasıp etsın:Saruboceq:
Dogurmak ısın belkı de en kolay kısmı,o yavruyu hayırlı ozguvenlı basarılı saglıklı bır evlat olarak yetıstırmektır aslolan..
Su tablo bence herseyı anlatıyor..
tesekkurler paylasım ıcın

allahım ya yaradan hayvanlara bile böyle iç güdü verdi,yse bizim içimizdeki bazı insanların bebeklerine yaptığı işkence ne insan mı bunlar anne mi?yazıklar olsun...paylaşımın için teşekkürler.

ay tüylerim diken diken oldu.....
o hayvan iken yavrusunu cani pahasına koruyo
yazıklar olsun hiç vicdanları sızlamadan anlık zevkler ugruna cocuguna kıyanlara...

anne olmak böyle bişey işte..anne sıfatına layık olmayanlara ibret olması gereken fotolar bunlar..

Ellerine sağlık çok güzel, çok acı,çok ibretli................
Benimde aklıma birşey geldi şimdi, hamileyken ablamla yürüyüşe çıkmıştık, çocuklar top oynuyordu bir tanesi hızla topa vurdu ben topun yüzüme geldiğini gördüğüm halde gayri ihtiyari karnımı tuttum, hemen ablam elini yüzüme koydu eline geldi kıpkırmızı oldu, o anda benim canımın acımasının hiçbir önemi yoktu, yeter ki evladıma birşey olmasın

ister insan ister hayvan olsun annelik böyle yüce bir duygu işte... anne müsvettelerine ibret olsun... güzel paylaşımına tşklerr eylül..a.s.

paylasimin harikaydi canimcigim inan agladim tüylerim diken diken oldu
allahim hayvanlara bile annelik ic güdüsünü bukadar güzel vermisken neden insan oglundan anne olanlarda yok bu yani sözüm meclisden disari herkez icin gecerli diil asla ama kimi anne varki evlatlarina yapilanlara göz yumuyo kimisi kendi cekdiriyo evlatlarina allahim sen o cocuklari öyle annelerden koru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…