ocuk istiyorum ama...

evetttt yaşasınn kötülükkkk... ben artıkk sonu biliyorummmm ve şimdi sana uzun uzun anlatmaya karar verdimmm... Şimdi efenim bu dr. jackk ve duman amca yanii karizma loce........ yok yokk tabikii böyle bi şey yapmayacağımm ama sen nasıl dayanacaksın yaww şimdiii. İyi kötü şöyle böylee diye hiç yorum yapmıyım bariiii, sende bitirdiğinde konuşuruz artık :jeyyar:

benim 4 yaşında 1 kızım var bende çalısıyorum eve yorgun argın gidiyorum yemek yemege bile istegim yokken kızım koşarak gelip sımsıkı sarılıyor ve annecim seni çok seviyorum diye öpücüklere boguyor iştee o an ne yorgunluk kalıyor ne başka birşey.....anne olmak çok keyifli kim ne anlatırsa anlatsın boş ancak bizleri o anı yaşayınca anlayacaksın ve hatta daha önce anne olmalıymısım diyeceksin..anne olmak dünyalara bedel

günaydın kızlaaaarrr.. şu an kendimi akşamdan kalmalar gibi hissetmekteyim.. çoook yoğun ve yorgun bi haftanın sonunda ancak bugün kendime gelme yolları arayacak vakte kavuştum.

muhabbetler koyu.. hepinizle tek tek ilgileneceğim ama önce kendimle ilgileneyim.. şimdilik hoşçakalııın....

günaydin kizlar:))))
hehehe bende izledim lost u ...sonunda bitirdik...ilk sezonlarinda ardarda 3-4 bölüm birden izledigim olmustur, hatta altyazi sevmeyen annem bile deli gibi izler olmustu..aklinialirimsmile herkes izlesinde, söyle bir üzerinden gecelim finalinyerimseniben

çok doğru söylüyorsunuzz ve inanınn bu topiği açtığım günden beri epey yol alınmış durumdaaa amma velakin tanıyanlar bilirrr benim amalarımm sonsuzz, kuzucuğum sağlıcakla bi dünyaya gelsin heleee bakalım göreceğiz...

aman feza dikkattt yoğunluk yorgunluukk pek bize göre değilll, banada hep denen bi şey ve sinir edici biliyorum ama olsun bende sana söyliyeyimm amaanın dikkattt

evett pelin bir an önce izleede şöylee bir konuşuverelimmm, hoş bugün bütün gazetelerde bangır bangır yazmışlar sonu nasıl okumadan durabildin merak ediyorum doğrusuuuu :jeyyar:

selamlar kızlar taziyeler için çok sağolun. hayat işte, bir yanda sonlanırken diğer taraftan yeniden başlıyor bi şekilde düzen devam ediyor Allah hepimize sağlıklı güzel bir ömür versin inş.

şu isim olayı konusunda ben de sendenim sinemcim şu çıkardığın listeden bi örnek de ben rica ediciim şekerim. herkesi birbirinie karıştırıyorum :kedi:

anlaşılan epey bi lost takipçisi varmış aramızda biz de finali bugun izliycez eşimle iki gündür kendimi zor tutuyodum ama dayanamayıp şöyle bi göz attım gazetelerdeki habere ama pek tatmin edici bir sonla bitmemiş anlaşılan. neyse izleyip göriciiz artıkın
:uhm:

Sonunu okumadım :) Bu haftasonu 5-6 bölüm izlerim rahat. Haftaya da bitiririm diye düşünüyorum. Cidden merak etmeden, tadını çıkararak izliyorum. Özellikle Said'ın olduğu bölümleri :))

işlem tammadır şekerimm mesaj gönderildi

pelin hanımda izlesin sayidciğini hüsranlarımızı paylaşırızz artıkın zira anladığım kadarıyla sonuçla ilgili bile farklı yorumlar varr :jeyyar:

merhaba kızlar bende 2 gündür gözümde oluşan şişlik ertesi gün kapanması ile doktora gittim gözyaşı bezleri mikrop kapmış pek takip edemedim ama son sayfadan anlaşılacağı gibi LOST u bende kapattım ve hiiiç beğenmedim ne yapmak istediklerini nereye gittiklerini anlayan varsa banada anlatsın inanın şimdiye kadar her bölümünü izledim ama pişmanım son böyle olmamalıydı...:))))bilmiyorumkismile

Cok gecmis olsun canim..
bende dün aksam üstü bisiklet binmak icin sahile giderken sag ayagim mazgal bosluguna girdi,yan döndü, ben o an bisi anlamadim, bisikletime bindim,dolastim, eve geldim, evde dolandim- ettim, yattiktan 1 saat sonra ayagim zonklamasiyla uyandim...deli gibi zonkluyor, üzerine basamiyorum.. esim sagolsun buz getirdi, kremler, bandajlar..sabaha kadar rahat uyudum ama bugün zar zor yürüyebiliyorum..topallaya topallaya geldim isimin basina:bbo:

evet ya! herkes izlesinde finalin üzerinden gecelimyerimseniben

ah be kızlarr ikinizede büyük geçmiş olsunnn bir an önce iyileşirsinizz umarımmm, göz yaşı torbalarının iltihaplanması ilk kez duyduğum bi şey çok can sıkıcı olmalııı durup dururken mi oldu yoksa bu sıralar çok mu yordunn kendini ya da ne bilimmm toz falan mı kaçtıı ne oldun kuzum tubiş. Bu arada Sibel ada turları foto çekmeler bisiklete binmelerrr bu sosyal durum fena göze çarpmakta haberin olsunn, hoş valla benim nazarım değmezzz :jeyyar:

İşte hayat böylee kimi velespitle turlar kimi de benim gibi ne yemek yapsam diye düşünürrr, daha çamışırları toplamam bebişin son alınan cicilerini yıkamam vs vs lazım da lazımm. Amanınn ev hanımlığını sevmedim bennn sakın ha emekliliğe özenmeyelim özenenleri bu bende olsam, ki biliyorum çalışmaya döner dönmez söyleneceğimmm, uyaralımmm

sinemcim sorma ya bu aralar bir aktivitedir gidiyoryerimseniben bende kendime inanamiyorum...nazar mi degdi ne akannehir saka bir yana; söyle diyelim bebek öncesi son aktiviteler ...bebek olunca hatta hamile kalinca sinirlamalar, hayati bebege göre yasamalar baslayacagi icin son tur, son sans:hulya: (tabi ki bebekli olunca da ona göre bisiler buluruz biz gezentilerkaydirigubbakcemile5)
sinemcim calistigimiz icin evde olmak cazip geliyor bizlere su anda, ama gercekte hic de evde oturup ev hanimligi moduna giremem diyorum bende..ev isleri bir yana, hele o ev gezmeleri vs. bana sikintilar basar.herseye ragmen calismak güzelyerimseniben
oglak burcu insani caliskandiryerimseniben(sen de oglaktin galiba?)ay biraz megolomanlik yaptim galiba:kedi:

kuzular ben gelldiiiim puyorumnanaktan:

ihmal ettim unuttum sanmayın. biliyorsunuz artık işten giremiyorum. evden de girmeye vakit olmuyor kayınpeder malum hasta hastanede yatıyordu bugün çıktı. biz de eve erken gelebildik. geçmişe göz attım herkescikler iyi ama sibelcim ve tubacım küçük rahatsızlıklar geçirmiş. ikisine de kocaman öpücüklerimi ve geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. bildiğiniz gibi ben bu ay beklemedeydim, 21. günümde tekrar iğnelere başlıcam, bu defa bir aksilik olmaması için dua ediyorum, siz de bana dua edin noolur.

hocanııııım canım benim az kaldı ama mama derken anne oluyorsun sinemcim valla insan garip oluyor düşününce =) maşallah

şimdilik benden bu kadar çok öpüyorum hepinizi dularınızı eksik etmeyin

amannn siz bana bakmayınnn hiç durmak yokkkk evde kös kös oturmakk fenaa bişeyy, helede böyle yapayalnız yepyeni bi şehirdeee, bu akşam üstü valla zavallı kocişime fena zıpladımm sinirden köpürme deyimi varya aynennn yaşadım yawww kafamçokkarıştı ama Allahtann çabuk toparlanıyorumda kuzucuğumu daha fazla bu sinir yumağına sarmalamıyorummm.

Ve evet bende oğlakımmm ve bu evde duruşlarr beni çok fena boğuyorrr ne tekimmm hiç yapılmayacak işlerle uğraşıyorum hani bahsetmiştimya orgü ipinden avizee bugün itibarıyla bitmiş durumdaaa. Sade haliylede güzeldi ama duramadım ne bulduysam üstüne yapıştırdım ve kokoşluğun sınırlarını zorladımm, bakalım ekleyebilirsem sizinlede paylaşayım şahasermi alkisalkisalkis beğenmemezlik gibi bi şansınız yokkk haberinizz olaaa :jeyyar:

Eklentiler

• $058.jpg
    8,9 KB · Görüntüleme: 17
  • $056.jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 14

hadi bakalımm handeee hiç bir aksiliği aklımızdan bile geçirmiyoruzzzz, çok yürektenn diliyor ve istiyorumm herşeyy yolunda gidecekk olacakk kesinn olacakkk :Saruboceq: V:Saruboceq: Valla çok mu ütopik bi yaklaşım olur bilmiyorum ama Allahh hamişleri cidden daha bi can kulağıyla dinliyor olmalııı, ne desemm olduğuu çok tecrübe edildii ciddenn eşimde bana tuhaf tuhaf bakmaktaaa, aman benn olumsuz hiç bi şey aklımdan geçirmeyecekmişimm çünküü oluyormuşşş. Yani demem o ki kendimi övüyor falan değilimmm sanaaa :Saruboceq:yürektennn hayrılısı olsunn bolşans d,iliyorummmm

günaydın hanımlarr.. ben yine geldim ve bu sefe kk ya savaş açmış bulunmaktayım.. :jeyyar: dün sabah gelip uzuuun bi mesaj yazdıktan sonra sitenin beni atmasına kızıp heveslerimi bu sabaha sakladım..

bu arada bugün ne çok sıcak buralar yaa.. damacanaya yapıştım resmen benneyaptımki

efett sevgili annecikler.. öncelikle kıdemli olanlardan başliimm sengözlerimebaksanab sena annecik, nur hocam, sizler aklıma geldikçe nasıl imreniyorum anlatamam.. pamuk topaçlarınız, mis kokulularınız koynunuzda.. nasıl heyecanlı olmalııı.. düşündükçe hulyaalara dalıyorum yahuu.. çok mu pempiş bi anneyim ne -tatlicadiarzu- desenize doğunca görecem ben seni diyee naniknanik en kısa zamanda yeni tecrübelerinizi bekliyoruz anacıımm..

sinem annee.. maşallah.. kaydirigubbakcemile3 kendini hamaratlığın koynuna atmışsın bakıyorum da.. resimleri henüz küçük küçük görebildim ama pempiş pembiş pek süslü bişiilere benziyo.. yaa bu annelik içgüdüsü acayip bi şi.. bizi acayip değiştiriyoo..aklinialirimsmile bende kızıma patik neyim başlamış bulunmaktayımda :hulya:

stres konusunda dediklerinde haklısınn sinemcim.. son yoğun günleride kendi kendimi telkinlerle, yoğunlukla kızıma aklımı vererek atlattım ve bi dahaki aylarda böyle bir şey olmasına izin vermeyeceğim.. çok şükür fiziksel olarak beni pek sarsmayan bi hamileliğim var ve sanırım iş arkadaşlarım ve patroncuumm hamileliğin nasıl bi şey olduğunu bilmediklerinden, bende de göremediklerinden aynı performansımı bekliyorlar.. ama gözümü açtım :jeyyar: bugünden itibaren tamaamen nazlı hamile ayağına yatıyorum ve onlarla da konuşarak artık bi şeylerin düzene girmesini sağlayacağım.. kızımın üzülmesini istemiyorum ben yaa.. :sinifsinif:

bu arada büyük çoğunluk lost hayranıymışta haberimiz yokmuş.. maşallah size.. ben bırak 6 sezonu, 6 bölümü takip edemiyorum.. bi programı oturup baştan sona izlediğimi bile bilmiyorum.. o yüzden bazen böyle zevkleri olanlara özenmiyo değilim :dilcikar:

tubişim, sibelciimm sizlere de büyük geçmişler olsun.. birinizi ev, birinizi sosyal hayat çarptı sanırım.. Allahım sizleri kem gözlerden korusun..

ayy ne anne anne konuşuyorum yine kaydirigubbakcemile3

neysem..

handecim senin için de en içten dualarımı yolluyorum canım.. inş. bu ay hiç bi aksilik yaşamadan süreci tamamlarsın ve seninde kese takibini, kalp atışı heyecanını buradan paylaşırızz.. :Saruboceq:

ve aslıcımm.. başın sağolsun canım.. eşine ve sana Allah sabırlar versin..

tubaa, peliinn, seneemm.. hadi sizlerden bi de tık duyalım bakemm..

ohaoldumsmile

ayyy çok çenem düşmüş ben yine gelirim hanımlaarr...

ne güzel bence de fotoğraf çekme ruhunu gözlerini kalbini renklendiriyor insanın, ama bunları görebilmek için önce senin kendini tanıtman ve bizleri de face de eklemen lazım ,Pelin haklı yanee :)))

Iıyyykkkk Lost mu 6. sezon mu , TV seyretmek mi, onlar da neee, lüks onlar benim için hala (

Prensesini yiriim senin :)) maşallah bayağı yol almışşınıuz siz de ...

Tuba cım geçmişler olsun, göz menem bir şey, insan sıkıntı yaşayınca farkediyor , kendine dikkat et.. Hem sen neden Face deki gruba yazmıyorsun 2 satır bakeeemm ???

Ben herşeyden evvel uğraşmana, emek vermene ve bundan keyif almana bayıldım, rengi de pek kokoşi olmuş vallahi , tebrüklerrr :)) Yanlız sen de face de davet edilmiş olmana rağmen gelip katılmadın ?? hayırdır niyee ??

Melaba hanımlarrr.. Bugün bende temizlik varrrr, kadın camlarda debelenirken ben ayaklarımı uzatmışş şu hastane çantası listyeleriyle uğraşıyorum bi yandan da bakimm bizim şekerler ne alemde neler yapmaktaaa. AMa şimdi hatunla göz göze gibiyizz, ohhhh diyordurrr sen oturrr biz burda debelenelimmm. YAwww ben bu işleri hiç beceremiyorum, zaten o yüzden hiçde çağırmazdımm kadın falan çünkü aman kendini kötü hissetmesin bende bi şeyler yapayım diyip onlardan çok yoruluyorumm, netekim şimdide eğilip doğrulabilsem hiç durmazdım ben amaaaa eşim sürekli arayıp kontrol etmekte, ee tabi biliyor huyumuuu. Valla zor bi durumm burnunun dibinde biri haldur huldur temzilik yaparken ben oturamıyorum, şimdi birazdann kızın odasını süslüyormuşş ayağınaa geçeceğimm, hoş sabahtan beride ütü yaptımm bel cağızımm fena sızlamaktaaa. Neyse alışacağız artık bu durumaaaa....

Bu arada Sena annecik ben anlamadım yaw, faceden nereye davet edildim ben atlamışım yaw farkında değilimmm???

Mercii Fezacımmm evet resimler biraz küçük galibaaa ama olsunn işteee kokoşluğumu az çok anlamışsınızdır, halbukiii hiçde değilimdir ama bu kız bebek olayı beni feci dağıtmış durumda, hoşş yinde kendisine aldığım bazı badylere eşim çok güldü kızınıda kendin gibi karalara büründürüceksin diyeee, hemen değiştirildii, halbuki sevmiştim ben onları yawww, neyse işteee pembişlerr yeşiller mavilerrr pek bi hoş görünür oldu gözümeee Örgü işine gelincee bende güyaaaa eşime atkıya başalmıştımm ammaaa o da puzle gibi bi kenarda beni beklemekteee, yakında kzuucuğumda gelecek daha çok beklerlerrrr :jeyyar: ama seninn el emeklerini görmek isterimm doğrusuuu

hadi bakalımm ben şimdiii bikaydirigubbakcemile5 şu kadına bakimmmm, yemek vakti geldiii acıktın mı diye sorayımmm....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…