ocuk istiyorum ama...

Kısslaarrrrrr artıkkk fitill ateşlendiii ve geri sayımm başladıııı...

Bizim şafak 10!!!

Amanınn hergeçen günnn heyecan artıştaaa ve halaaaa çantalarr tamda tastamam değil. Küçük ıvır zıvırları hala koymadım diyeceksiniz bu ne rahatlıkk, bende bilmiyorum vallaaa, ha eksik de şuu kirli çamaşır torbası, tokalar ve makyaj malzemesii. Yani olmazsa olmaz şeyler değil ama bi türlü bunlar çantaya giremedii,ahhh bi dee şu terleme işine bi çare bulabilsemmm, yelpazeler çifter çifter ama şu el fanları varya onlardan arıyorum bulamadım bi türlüü...

Bu arada hendoşun yumoşları kazasız belasız toplanmışşş darısı başarılı transfereeeeeee :teytey: Güzel göz gelde güzel haberlerini sen verrrrr hihoyyyt

:))) hadi gözün aydınnnn gezin bakelim valla bizde evde duramıyoz istanbulun altını üstüne getirccez sanırım ev almış başını gidooorr sinem aplaaaaa temisleyemiyom :))) Araba işi şugardır emmeeeee benzin parasıda el yakorr valla :)) ne zaman benzinciye girsem yuhhh bee diyorum genede heryer aynı araba kaynıyor sanki su yakıo :) Gel ben sana öretim araba sürmesini acaip usta şoförüm :)))))))))))))))))))sempatiksalakcinni

eneeee kızçen acele ediiiiioor demekkkkkkk hade bakalım hayırlısı olsunnnn sağlıkla gelsinnnnn 3. melekkkkkk :)

herkeslere iyi haftalaropuyorumnanaktan

kizlar bir yorgunluk, bir bitkinlik var üzerimde sormayin...Hafta sonu biraz deniz sefasi yapalim dedik ama ciddi temiz hava çarpti sanirim.Sabah zor kalktim, öglene acilirim dedim ama..boshayallersmile bir an önce kendimi eve atmak ve hicbisi yapmamak istiyorum.Neyse az daha sabir diyorum kendime..

Sinocum sokakta dogurmayasin sakin gezip tozarken yeni düt düttle aklinialirimsmile ay beni de heyecan sardi simdi, çok az zaman kaldi.Ne güzel kizina kavusacaksin..
vallahi araba isi güzel is hos is de , kapida oldugu müddettce insanin içi kipir kipir..durasi gelmiyor.Esimle biz de öyleyiz, hadi suraya gidelim hadi buraya gidelim..ee mübarek suyla da çalismiyor ki Tugbis'in de dedigi gibi..her benzinciye girdigimde ben de icimden söylenirim...
bu arada ben de iyi soförümdür sinoo , bak soförler ikiye çikti..yerimseniben

selam arkadaşlar...aranıza yeni katıldım...2 yıllık evliyim.evlenir evlenmez hamile kaldım ve düşükle sonuçlandı.uzun bir aradan sonra artık bir bebek istiyoruz.2 aydır deniyoruz ama olmuyor.Bu durum beni korkuttu bile.aslında 2 denemede olmayabilir biliyorum ama yinede çok korkuyorum...

Selamss hanımlarrrr...

Vay vay vayy demkkii usta şöferlerrrr diyarındaymışımda haberim yokmuşşş ah keşke İstanbulda olaymışım hazırmşş. Amma velakin benim şu şöferlik işi epey bi sonaya ertlenmiş durumdaaa, bebişim bir ele avuca gelecekde ben onu bırakabileceğimdeee ders alacağımda pratik yapacağımdaaaa .... olsun o günlerde gelir heraldeee

Bu arada bugün doktorumuza gittikk, nst ye bağlandıkk kuzum çok hareketli ama hiç sancıı mancı yokmuşş, 1 Temmuza kadar beklemedeyizzzz. Sonrasında sanırım suni sancı deneyeceğizzz. Bugün doktor karnın kocaman diye korma kızın normal kilosunda dedi halbuki banada çok rahat hareket eettiğim içim karnım küçükmüş gibi geliyorrdu meğersem dışardan bakınca kocamanmışızz :CüvCüv:

Bu arada Sale hoşgeldin klübe a.s. Geçmişler olsun, ama kesinlikle ne yapmıyoruzzz olumsuzluğa umutsuzluğa kapılmıyoruzzz, sen hiç merak etmee olabilecekk en ballıı topicdesinnn sen içini ferah tut en kısa zamanda güzel haberlerini de paylaşırsınnn umarımmm

Hosgeldin aramiza canim, cok cok gecmis olsun..aynen senin de dedigin gibi hemen olmuyor.ben de senin gibi bebisimi bekliyorum.ilk ay olmadi, bu ikinci ay..bakalim zaman ne gösterecek..CADIARZUumarim çok bekletmeden bebislerimiz gelirler..cok fazla takmamaya calismak gerekiyormus, ben simdi o taktigi uygulayip, pozitif düsünmeye calisiyorum...

kaydirigubbakcemile2merabaaaa ben geldim :)))
Çok çalışıyom kızlar bölüm değişikliği oldu yeni yeni öreniyorum bazı şeyleri o yüzden nete zaman yok yeni gelen arkadaşlarda hoşgelmişler

Sibel sende geziyon ha ya ne olcak halimiz böle hafta sonu evde duramadığımdan temizlik yok dünm akşam eve gittim 6 dan gece yarısına kadar temizledim heryeri ohhh bugün temiz eve gidicem :)))) kızlar çok öptüm hepiciğinizi sağlıcakla ve selametle kalınızzzz

Hanımlarrrr bizim şafak 8!!! ammaaa bizde hala tık yokkkk hatta bugün kuzum aynen anası gibi sürekli uyku modundaydı daha yeni yeni kıvrım kıvrım olmakta, bazen bu iş hiç bitmeyecekkk hayatım bu şekilde uzzuun bi süre devam edecek gibi geliyorr, hoş rahatlığına diyecek hiçbi söz yokk ohhh ne zaman istesem deviriyorum kendimi mışıl mışıl uyuyorumm canım annecim yemekleri halldeiyorrr temizlik desen haftada bir kadınım varrr kör topal yapıyor işlerii... yani hayat böylede güzell de ahh bi de şu merak yokmu kzuucuğum sağlıklı mı endişesii ah pelin en iyisini yaptın şekerimmm kafan rahat olacak bu haftalarda.

Şimdide kocişi bekliyoruzzz, bu ev hanımlığıda tuhaf vallaa insan çalışırken başka işlerede odaklandığından sanki bu kadar özlemiyor gibii şimdi gözüm kulağım kapıda buluyorum kendimi :asigim: Hoş eskisi gibi yalnızda kalamıyoruzzz bu özlemde bunuda payı olmalı ama daha cuma günü bide kayınvalidem gelecelaelaelaelaelaek esas sıkışıklık ondan sonraaaa.... Aslına bakarsanız tam bir bilinmezlik normalde kayınvalidemle öyle net bir sorunum yok ama hiç bir arada yaşamadıkk yanii neler olabilir tahmin edemiyorum, tek bildiğim belaelaelaelaelaenim fazlasıyla alıngan olduğumm ve annişlerde bu süreçte hamile kendileriymiş gibi bir psikoza girebildikleri. Annemle ne güzel kafasını gözünü yara yara gerekirse hırlaşıyorumda ama kayınvalideyle olmazki oyyyy zor günler zorrrrrr. Hoş kadın cidden anlayışlı son ana kadar bekledi gelmedii (hoş bunda kendi yoğun gün programı, dernek işleride var da çaktırmayınnn, biz bilmiyormuş gibi yapıyoruzz ) neyseee Allah hepimize uyum, huzur ve sabır versinnnn ne diimmm :Saruboceq:

Benim annem ilk 3 ay bizimleydi. Tüp bebek olduğundan transferden sonra 1 hafta evdeydim. Rapor alıp dinlendim. Sonrasında da aman düşük olursa diye annem yanımızda idi. Evde bana hiç iş yaptırmaz. Yemek, bulaşık, çamaşır. Harikadır :) ışten gelince yemeği hazır bulmak ayrıca güzeldi.
12. haftamızda Antalya'ya geri döndü. Babam emekli olunca oraya taşındılar. Neyse Eylül'de tekrar gelecek ve bu sefer en az 2-3 yıl bizimle kalacak. ışe döndüğümde bebeğe annem bakacak. O olmasa ne yapardık bilmiyorum. kayınvalidemi de çok severim. onlar Bakırköy'de oturuyor ve torun görmeye gelmeleri gerekecek. Benden 1 ay sonra eltim de doğum yapacak ve onlarda Anadolu yakasındalar. Bizim tarafa taşınmalarını istiyoruz ama ikna edemiyoruz bir türlü. Belki torunları görünce karar verirler.

Valla dilimi ısırmamışş totomu kaşımamş olmalıyım ki akşam üstü yemekte saçma sapan bi konu yüüznden kırdık annişle birbirimiziiii. Şimdi uzun uzdıya setaylı anlatmayacağım ama kesinkes haklı olduğum bir mevzuydu ama bunu dillendirmeme hiç gerek yokken tutamadım çeonemi ve başladı tantana.

Ama sakinleşip düşündüğümdeee kendimin hayata daha farklı bakamadıkça bu sorunsalları hep yaşayacağımı farkediyoummm ve hepp değişeceğim diyorummm bakalım bu sefer becerebilecek miyimmm.

Nazarım değmesin Pelünnn kıskandım sizi, bizim böylesi bir uyuma kavuşmamız biraz zor gibiiii, şu kısa süreçleri daha yıpranmadan atlatsak yeter banaaa

merhaba hanımlaarrr.... sinem anneee yazdıklarını okudukça bi vay beee çekesim geliyo yaa sositososito bu topiği ilk okuduğum zamanları düşünüyorum ve duygulanıyorum açıkcası. amalardan buralara geldin şimdi ise prensesini kucağına alacağın ana, günler belki de saatler kaldı. dularım seninle sinem anne.. inş. sağlıkla haberlerini alırız.. :kedi: bu arada acilen gitmezsen bi not bırakıp gidiver naniknanik biz merak ederis ayooll olumunekankayizsmile

son günlerde iç dünyamda çıkan çatışmalar nedeniyle karışık ruh hallerindeyim kızlaarr.. kocişimde yüzümü güldürebilmek için ne taklalar atıyo yazık.. ama ben hala iki saat komedi filmi seyrettikten sonra, kahkahadan kırıldıktan sonra, oturup bi surat bi surat ağlayabiliyorum.. ohaoldumsmile

gün içinde bebişimin beni mutluluğa boğan hareketleri de olmasa depresyona girdim diyecem. o derece oldum yani.. du bakem bu hafta sonunu kendime milat ilan ettim. düzelecem dedim. kendime ve bebeğime söz verdim. ve sanırım belkide bugün doktora rapor almaya bile gidebilirim..

ben yine gelirim..
görüşmek dileğiyle.. kendinize iyi bakın hanımlaaarr....

selam kislaaaropuyorumnanaktan
tugbis vallahi de geziyoruz ...bebek olmadan biraz daha keyif yapalim bakalim, sonra gene gezeriz de bu kadar rahat olamayizsositososito
ay sorma su temizlik isi basimizin belasi..her hafta her hafta öfff..bende cmt gündüz evi biraz toparladim, aksamüstü gezmeklere gitmek icin evden ayrildik, pazar aksam döndük..hatta toz falan alamamistim, onu da dün aldim...birgün de isten eve gidiyim, ayaklarimizi uzatayim dinleneyim yok ..hep kosturmaca...yok yemek, yok ütü hep ayni rutin...arada bisiklet iste...ama o da saglam yorgunluk ...ertesi gün is...bugün ben bu ev isleri durumuna fazla takmisim anlasilan...

sinooo 1 hft kaldiiiii, simdi de dogum ve sonrasi ne olacak durumlari ...bilmiyorumkismile
ben de hep bunlari düsünürüm..ne olacak, nasil olacak die? sonra da zamani gelince "yasa ve gör " diyorum kendi kendime..simdiden böyle detaylara girip beynimi de yormak istemiyorum belki de!

feyzacim seninde yasadiklarin hamilelik psikolojisi olsa gerek..ne denir, ne yapilir bu konuda pek bilgim yok ama sen kendini ve bebisini üzme tabi ki kocisi de yerimseniben

Fezacımm hiçbişey için lütfen kednine yüklenmee en önemlisi sakin olabilmek ehh o da olamıyorsa niye olmoor diye daha da kendine sıkıntı yaratmaaa. Ama tabii kendini en iyi tanıyan sensinnn çook anormal bir durum varsa ve bu seni rahatlatacaksa profesyonel bir danışmana sormakta elbette yarar varrr, ama sen sen oll yinede kendini hep daha ön planda tuttttt

canım sinem aplam :kedi: tavsiyeni tutmaya çalışacam söz olumunekankayizsmile kendime yüklenmemin sebebi hiç bi zaman kendimde bu tür haller görmememden kaynaklanıyor sanırım. ama iş ve kayınvalide tarafından bazı sorunların zaman içinde fazlasıyla birikmiş olması bi de benim bu narin hamile ruh halim birleşince böle bi sonuç çıkıyo haliylen.. eşime soruyorum neden böyleyim diye bilmeemm hiç hamile olmadım ki diyo laelaelaelaelae adamceezimde haklı de mi ama sempatiksalakcinni

neysem dedim ya hafta sonunu kendime milat ilan ettim. şimdiden dostlarımla planlar programlar yaptım. sonracııma doktorcumla da konuştum ve kurduğumuz bi komplo planı neticesinde pazartesiden itibaren bi 5 günlük rapor yazacağının sözünü de aldım.. e daha ne olsuunn.... bi raporda ağustos başına patlatacam nasipse e sonra eylülde doğum izni var zatenn.. :CüvCüv: acıkta hamileliğimin keyfini süriyüm di mi hihoyyyt

neysem benden haller bu kadar. bu arada vücut ve nefes egzersizlerine başladım. nur hocam, sena annecik ve sinem müdürümden de tüyolar bekliyorum ona göre...

sibelim, tubam. kıs ev işi yapmıyoz demişiniz alın benden de o kadar. kaydirigubbakcemile yaza temizlik yapacaktım ondan da vazgeçtim artık doğuma nasipse.. o zamana kadar koyverdim ipleri gitsin.. -tatlicadiarzu-

neyse bendeniz ve azra prenses biraz işlerimize bakalım..

görüşürüzz kızlaarr...hihoyyyt

Selamss hanımlarrrr...

Bugün sonuncu nst mize girdikk ve sanki sezeryan olacakmış gibi doğum tarihini netleştirdikkk. Şöylekiii, bizim normal doğum tarihimiz 30 hazirann ve bugünkü nst de hiç sancı falan görünmediği için doktorum 30 hazirana kadar normal sancılar gelmezse suni sancıyla bu işi halledelim geciktirmeyelim dediii. Sanki 9 aydır bu anı beklemiyormuşum gibi nasıl panikledimm anlatamammm, ne neee, nasıl yanii diyebildim sadece. Sonuç olarakk her an her dakika beklemedeyizzz ama baktık olmadı bu iş haftaya çarşamba bitecekkkk bilmiyorumkismile

Evet benden şimdilik bu kadarrr, gelelim Fezoşaaa, şekerim aferimm sana egzersizler çok öenemlii bende başlayıp başlayıp devamını hiç getiremedim yani çok düzenli yapmadım doğrusuuu, ama sanırım şu son 6 günn biraz kegele ve nefes egzersizlerine asılacağımmm :jeyyar: yani bu konuda ben çok bilinçli ve tecrübeli sayılmam ama sen en doğrusuna başlamışsın hiç bırakmaaaa

temizlik mevzuna gelincee ben şimdilik haftada bir kadın işine aflışmış durumdayım, hoş adamı oyum oyum oynatıyorlar bugün kafasına göre gelmedi yarın gelecekmişş, bi de aramıyorda delirtti beniiii, ama el mahkumm sustum yuttum lafları yarınn lütfen gecikme diyebildim sadece... İşte böyle hanımlarrr kısaca henüzzz hala iki kişiyimmm öpüyorum sizleriii

feyzuscum günaydin, seni online yakaladim
nbr, nasil gidiyor..hft sonu geldi,aldigin kararlari uygulama vaktidir simdiyerimseniben
eylülde dogum izni var demek...feyzusum eger bebisim benle olsaydi ayni ay dogum yapacaktik demek ki! benim tahminen 26 eylüldü.kismet iste...ayni zamanlarda hamile kalmisin asagi yukari..

hava kapali, yagmurlu, hafif serinlik var...bende biraz sikilganim bugün :bbo:

anam yakalandıımm :kedi: napim kız bugün cuma diye kafayı yidim.. malum son mesai günü.. çalışmıyom da sabahtan beri.. yemek yiyecem birazdan sonra biraz iş toparlim diyorum ama enercikim.. tabi bu yarının enercisi.. kaydirigubbakcemile3

şaka şuka izinler, doğumlar yaklaşıyo sibelcim.. ve minik kelebek içimde daha bi hareketlendikçe bana yaşam katıyo.. inş. annesi de biraz toparlayacak kendini ve rapor felan derken beraber daha çok vakit geçirecekler.. dediğin gibi aynı zamanlarda hamile kalmışız Allahın takdiri tabi ki ama inş. sende en kısa zamanda göbüşlü ve bebişliler grubuna katılırsın bakalım.. hayırlı haberlerini bekliyoruz..

bi de dediğin gibi havada ki kasvet kalksaaa.. ay ne nankörüm yaa geçen hafta sıcaktan baygınlık geçiriyordum şimdi havadan şikayet ediyorum.. du bi cıs yapcam ben kendimee :kedi:

sinemciiimmm nınınınııııınnnnn desene geldi çattı kavuşma vakti.. hep aklım sende, dularım sizinle.. nasipse hayırlısı ile atlatın inş. güncel haberlerini bekliyoruz ona göree...

eee diğer kızlaaarr.. siz nerelerdesiniz bakim.. iki tıklayın.. merak ettik.. opuyorumnanaktan

bu havada benim kocis velespite binelim diye tutturdu, delü müdür nedir??Yagmur var dedikce sekermismiyiz ericekmismiyiz:1shok:

benimde isim yoktu, az önce kk daki yemek ve pasta tariflerine baktim, amaniiin ne güzel tarifler var öyle ..resimleriyle tarifleri vermisler..resmen karnim acikti, hatta eve gidip yapasim geldi vallahi..hepsi süperkaydirigubbakcemile3

Hakikaten de canim ya kimsecikler ugrayamaz oldu...sena ve nur annecik bebisleriyle mesguller haliyle... ama bizi habersiz birakmayin meraktayiz...
sino da sabirsiz bekleyis var ama neyseki kendisinden hergün düzenli haber alabiliyoruz.
Peliiin,handus,tugbisleeeer,asli nerelerdesiniz özlettiniz kendinizi?

herkeslere simdiden iyi hft sonlari...opuyorumnanaktan

valla kızlarr pravoo, siboş ve fezoşşş sağolsunlarrr yalnız bırakmıyorlar topiciğiii. Hadi annişler bi var bi yokk ve neredeyse yoklarrda Handecik de malumm tarnsfer sonrası dinlenmedeee diğer hanımlarr kayıpp vallaaa :umursamaz:

Şaka bi yana umarım herbikeşin keyfi yerindedirrr ve az bir yağmurlu haftasonu geçerrr, netekim gök delindi durdurabilene aşkolsunnnn...

Bana gelinceee Fezaya diyorum kendine iyi bak takma diye kendim uygulayamıyorum amaaa. Beni deli bir heyecan ve yepisyeni acabalar sarmış durumdaaa. Dün gece bir gram uyku tutmadı zavallı kuzucumda içeriden hiç durmadı artık çok daha nettt hissediyoruz birbirimizi. Şu suni sancı işi çok düşündürüyor beniii, kötü bi yanı olduğunu hiç sanmıyorum ama bir kaç gün geciksede normal normal kendi sancısıyla olsa olmaz mıydıkiii. Sankii işlerini planlarr edasındaydı doktorrrr. Şimdi nette şu işi bi araştırayım diyorummm. Öpüldünüzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…