Ocean microfer kullanan var mı ?

gameover

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2024
34
9
31
18 haftalık hamileyim arkadaşlar devletin karşıladıları hep kabızlık yaptı. Eczacı bunu önerdi daha kendi doktoruma sormadım ama o da devletinkileri değiştirip duruyor. İnternette genelde çocukların kullandığını okudum . Kullanan var mı ?

Eklentiler

• 3294E1FE-2E67-4385-AF6D-EAF60511841D.jpeg
    3294E1FE-2E67-4385-AF6D-EAF60511841D.jpeg
    80,5 KB · Görüntüleme: 15
Ben bu markanın vitamin takviyelerini kullanmıştım. Hiç memnun kalmadım.
Değerlerimde hiçbir değişiklik olmamıştı..

Ben 2 gündür Sidefer kullanıyorum, kullanan arkadaşlar kabızlık vs yapmadığını söyledi, zaten doktora özellikle sormuştum kabızlığa yatkın olduğum için. Ama değer konusunu bilemicem yükseltir mi yükseltmez mi henüz çok yeni olduğu için

Ben 2 gündür Sidefer kullanıyorum, kullanan arkadaşlar kabızlık vs yapmadığını söyledi, zaten doktora özellikle sormuştum kabızlığa yatkın olduğum için. Ama değer konusunu bilemicem yükseltir mi yükseltmez mi henüz çok yeni olduğu için
Sideferi ben de duydum. O kaç mg acaba bakar mısınız ?

Bu genel multivitamin gibi vir şey mi acaba. Demir dışındakiler prognam max diye bir vitamin kullanıyorum orda var mesela. Orda demir de var. Bundan önce ne kullanıyordunuz ?
Evet multivitamin gibi yapmışlar ama demir için veriliyor genelde. İlk demirim buydu bundan önce depomu yeterli gördüğü için vermemişti doktorum, yeterli diye diye çöktürdü 😅

Evet multivitamin gibi yapmışlar ama demir için veriliyor genelde. İlk demirim buydu bundan önce depomu yeterli gördüğü için vermemişti doktorum, yeterli diye diye çöktürdü 😅
Valla demir sıkıntı ya bana da hep devletin karşıladıklarını verip duruyor doktor hepsi de kabızlık yapıyor

Valla demir sıkıntı ya bana da hep devletin karşıladıklarını verip duruyor doktor hepsi de kabızlık yapıyor
Valla 26'yım ben yeni başladım, doktorum inat etti nedense. Her ay kan verdim sağlık ocağına her seferinde attım yeterli dedi. Şimdi verdi anca

Valla 26'yım ben yeni başladım, doktorum inat etti nedense. Her ay kan verdim sağlık ocağına her seferinde attım yeterli dedi. Şimdi verdi anca
Ferritin mi baktırıyorsunuz ?
Benim de bugün hgb 10,9 geldi sınır 11,9. Ben de 1.5 aydır kullanmıyorum kabız olunca bıraktırmıştı 20. Hafta başlarız diye.

Ferritin mi baktırıyorsunuz ?
Benim de bugün hgb 10,9 geldi sınır 11,9. Ben de 1.5 aydır kullanmıyorum kabız olunca bıraktırmıştı 20. Hafta başlarız diye.
Hem ferritin hem hgb, hgb'm referanstan düşük benim de ama doktor ona iyi diyor hala. Ferriritinim 8'e düşmüş onu düşük buldu ilk aylar 2 katından fazlaydı galiba

Hem ferritin hem hgb, hgb'm referanstan düşük benim de ama doktor ona iyi diyor hala. Ferriritinim 8'e düşmüş onu düşük buldu ilk aylar 2 katından fazlaydı galiba
Baya düşükmüş sizin benim en son 2 ay önce 70 falandı ferritin. Neyse mecbur kullanmak gerekiyor sanırım yapacak bir şey yok.

X