Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İki ay gittim ben dr a iki yumurtamın geliştiğini söylemişti biri 19 diğeri 21 mm di. Aa bi dk şiöfi hatırladım yumurta kalitesi alttan ultrasonla çıkıyo asistanına a2 yazdırmıştı
İkiyse kalitesiz değildir kuzum yumurtan çok demesini sebebi menopoza geç gireceğin anlamında demiş olabilir. Ben gebe kaldığım ayda üç tane yumurtam vardı üçüde çatlamıştı ikisi tuttu çift yumurta ikizi oldu

Kuzum bende bel fıtığı var önceden hastaneye yattığım falan oluyodu morfin veriyolardı anestezi kesmiyo dozuna göre sezaryenin ortasında yumruklarımı sıkıp ağladığımı biliyorum acıdan etkisi geçtiği için sonra komple uyutmak zorunda kalmışlardı
Senı cok ıyı anlıyorum bende acıyı. Cok yüksek hısseden biriyim ilk sezaryanımda yüreğim agzımda gırmıstım canım acıyacak dıye . Bu arada benım anne tarafımda cok erken menepoza girdi teyzelerim olsun annem olsun bende o yüzden korkuyorum biraz

İkiyse kalitesiz değildir kuzum yumurtan çok demesini sebebi menopoza geç gireceğin anlamında demiş olabilir. Ben gebe kaldığım ayda üç tane yumurtam vardı üçüde çatlamıştı ikisi tuttu çift yumurta ikizi oldu
Aynen şmdi sana yazarken hatırladım bak. Öyle yazdırmıştı asistanına bende eve gelince araştırmıştım ne demek diye. Evet o ondan öyle dedi bana ama kalitesi için de ümitliydi o iki ay ama yine de olmadı.

Senı cok ıyı anlıyorum bende acıyı. Cok yüksek hısseden biriyim ilk sezaryanımda yüreğim agzımda gırmıstım canım acıyacak dıye . Bu arada benım anne tarafımda cok erken menepoza girdi teyzelerim olsun annem olsun bende o yüzden korkuyorum biraz
Zaten uşak da doğum yapmak ölüm gibi bişey. Belimden üç iğne yedim spinal. Millete iki yapıyolar kesmiyo bacım beni.

Aynen şmdi sana yazarken hatırladım bak. Öyle yazdırmıştı asistanına bende eve gelince araştırmıştım ne demek diye. Evet o ondan öyle dedi bana ama kalitesi için de ümitliydi o iki ay ama yine de olmadı.
Zamanı değilmiş demekki kuzum 14mm yumurtası çatlayıp hamile kalanı gördüm burda zamanı geldiyse her türlü oluyor

Zaten uşak da doğum yapmak ölüm gibi bişey. Belimden üç iğne yedim spinal. Millete iki yapıyolar kesmiyo bacım beni.
Ay hıc sorma hastane açısından berbattt ya Uşak cok ama cok kısıtlı sen Mehmet akıf şanlıdan memnun kaldınmı canım ben kazım iltere gittim cok çabuk tepki veriyor ani çıkışları var pıskolojik olarak rahat hıssettırmedı bana ya

Bacım kac adet olacak bu havuçla incirler 😀😀
Bacım 2 bucuk su bardağı suyu kaynat içine 7 adet ortadan ikiye elinle bölüp incirleri at 15 dk kaynat bi kaba süzdür onu ben elekten süzdürüyorum. Sonra bidaha 2 bucuk su bardağı su kaynat üç tane orta boy havucu üçe dörde bölüp at onu da 20dk kaynat ılıyınca süzdürdüğün incir suyuna karıştır sabah akşam aç karna iki defa iç

ArasaNillGerek ArasaNillGerek bişi dicem ben
10çk çörek otu (normal öğütülmüşünü bulamadım)
10çk tarçın bide alabildiğince bal döktüm karıştırdım macun gibi oldu. Bu sabah akşam 1 tatlı kaşığı mıydı
Evet aşkım bu macundan eşlere de veren var ya da sadece çörek otu yağı veren de var eğer baba adaylarının da ihtiyacı varsa

Bacım 2 bucuk su bardağı suyu kaynat içine 7 adet ortadan ikiye elinle bölüp incirleri at 15 dk kaynat bi kaba süzdür onu ben elekten süzdürüyorum. Sonra bidaha 2 bucuk su bardağı su kaynat üç tane orta boy havucu üçe dörde bölüp at onu da 20dk kaynat ılıyınca süzdürdüğün incir suyuna karıştır sabah akşam aç karna iki defa iç
Hocam ocağın altı açıkta kalmış havuçlardan yarım bardak su çıktı 🤣🤣🤣 yrn yenisini yapacam

S kaç gun uygulayacam kuzum bide çörek otu kürü hakkındada Bilgin varmı🥰🥰

X