ocak annesi olacagim

S

silayda

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi silayda
merhaba arkadaslar, normalde dogum tarihim 14 subatta ama dun doktorda randevum vardi ve dogumun yaklasti dedisubatti beklemez dedi.
su an iyiyim sancim yok ama heyecan var, Allah hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

• Konu Sahibi silayda
Allah hayırlısıyla yavrunu kucaklamayı nasip etsin.

• Konu Sahibi silayda
benimde normalde 13 şubattı ama doktor bu ay içinde doğum yapacağımı söyledi bebeğim 1 aydır ters duruyor sezeryanla alıcaklar.salı günü gittiğimde tarih belli olur herhalde.

• Konu Sahibi silayda
Canım benimde 14 şubat görünüyor ama normal doğum olacak dedi doktor daha sancı falan da yok. Benimkinin geleceği yok gibi. Allah kurtarsın seni .Sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın inşallah. Çok sevindim senin adına.

• Konu Sahibi silayda
merhaba arkadaslar, normalde dogum tarihim 14 subatta ama dun doktorda randevum vardi ve dogumun yaklasti dedisubatti beklemez dedi.
su an iyiyim sancim yok ama heyecan var, Allah hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

ayyy inanmıyorum yaa benımde 14 şubat gözüküyor tahminen.senınkısı bıraz erken olmamısmı canım.bi sorun yoktur umarım..kolay gelsın..

• Konu Sahibi silayda

amin canım inşallah hayırlısıyla meleğini kucağına alırsın

• Konu Sahibi silayda
ne güzel kavuşacaksınız artık..bende meraktan çatlıyorum miniğim nasıl acaba diye...allah sağ salim ve ikinizde sağlıklı bir şekilde kavuşmayı nasip etsin..darısı bize inşallah

• Konu Sahibi silayda
Amin, çok sagolun arkadaslara.s.iyi dilekleriniz için
Allah hayirlisiyla yavrularimizi kucaklamayi nasip etsin

• Konu Sahibi silayda
canım benim bebişte gününü beklemeyecek sanırım eğer dr dediğin gibi zamanının az olduğunu anlıyorsa benimkinide söyler herhalde bugün.. allah yardımcımız olsun inşallah güzel geçer doğumlarımız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…