OCAK 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR BURAYA

Benim de 22 Ocak bugün test yaptım ilk defa bu kadar net çizgi gördüm. İnşallah gebelik testi de bu şekilde sonuç verir. Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🥰🙏🤗
IMG_20220106_194539.jpg

Değerlendirdik ama olur mu olmaz mı bilmiyorum kafaya taka taka herşeyden vazgeçtim resmen. Kendime söz verdim bu ay da olmazsa tekrar mesleğe geri döncem. İnanın çocuğumuz olmadığı halde hevesle ona oyuncak örgü bile ördüm

Değerlendirdik ama olur mu olmaz mı bilmiyorum kafaya taka taka herşeyden vazgeçtim resmen. Kendime söz verdim bu ay da olmazsa tekrar mesleğe geri döncem. İnanın çocuğumuz olmadığı halde hevesle ona oyuncak örgü bile ördüm
Ne kadar zamandır deniyosunuz canm hehangi bi sıkıntınız var mı

Belki daha uzun süre bekleyenler için bu yazdığım biraz bencillik gibi olacak ama Altı yedi aydır deniyoruz özele de devlete de gittim ama herhangi bir sıkıntı yok dediler. Nasip olursa ilk gebelik olacak. Sonuçta insanlar çocuklar için planlar yapıyor her anne adayı çocuğu olsun istiyor.

Belki daha uzun süre bekleyenler için bu yazdığım biraz bencillik gibi olacak ama Altı yedi aydır deniyoruz özele de devlete de gittim ama herhangi bir sıkıntı yok dediler. Nasip olursa ilk gebelik olacak. Sonuçta insanlar çocuklar için planlar yapıyor her anne adayı çocuğu olsun istiyor.
Rabbım hakkınızda hayırlısını nasip etsin tez vakitte hayırlısı ise bizleri de sevindirdin rabbim benim de ikinci c
Selam kızlar benim bat 10 Ocak ama testim positive gösteriyo. Adetdən 5 gün önce de kan verdim 17.1 çıktı.
Hayırlı olsun bende sabah yapacağım insaallah test 😊

Rabbım hakkınızda hayırlısını nasip etsin tez vakitte hayırlısı ise bizleri de sevindirdin rabbim benim de ikinci c

Hayırlı olsun bende sabah yapacağım insaallah test 😊
Merhaba . Çok sağol kardeşim🥰❤️☺️ inşaAllah çift çizgiği görürsün🤲🥰benimki adətdən 5 gün önce silik çıktı şimdi yaptım kızardı tam olarak,

X