OCAK 2020 ANNELERİ

EsraCihan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mart 2019
264
229
31
Kızlarrrrrrr, :KK36:
Haydi birbirimize destek olalım... Bildiklerimizi paylaşalım. :anneadayı::emir_bebek:
Herkes son adet tarihlerini yazarsa mikemmell olur :KK5:
Sat 2 Nisan -

Son düzenleme:
Merhaba canım 9+6 bulantı dışında bir şikayetim yok senin nasıl geçiyorrr???:anneadayı::emir_bebek:

bunların yazıldığı, liste olan ve hepimizin toplandığı bir grup zaten var
bölünmeyelim bu konuyu kapatın ve oraya gelip listeye kendinizi ekletin lütfen
Konuyu açtıktan sonra diğer grubu fark ettim ancak konuyu kapatamadımm

Kızlar yardım eder misiniz çok stresliyim çünkü çok korkuyorum tam adet olmam günde kan testi yaptırdım beta hcg değerim 606 çıktı normal mi değer düşük mü korkuyorum son adet tarihi 14mayıs beklenen adet tarihi 14 hazirandı ve ben 14 haziranda kan testi verdim:KK43:

Kızlar yardım eder misiniz çok stresliyim çünkü çok korkuyorum tam adet olmam günde kan testi yaptırdım beta hcg değerim 606 çıktı normal mi değer düşük mü korkuyorum son adet tarihi 14mayıs beklenen adet tarihi 14 hazirandı ve ben 14 haziranda kan testi verdim:KK43:

Ben de tam adet gunumde yaptim 381’di. Doktorum gayet normal olduğunu söylemişti. O yüzden sizin değeriniz de düşük değil diye düşünüyorum.

Gerçekten mi ama doktor bana binlerde çıkması lazım dedi halbuki tam beklenen adet tarihimde vermiştim kanı moralimi bozdu çok acaba değerim düşük mü diye endişe ettim sonucu da göstermedim dün cuma olduğu için yetişmedi doktora

Gerçekten mi ama doktor bana binlerde çıkması lazım dedi halbuki tam beklenen adet tarihimde vermiştim kanı moralimi bozdu çok acaba değerim düşük mü diye endişe ettim sonucu da göstermedim dün cuma olduğu için yetişmedi doktora

Bana çok düşük gibi gelmedi ama zaten 2’ye katlıyo hergün. O yüzden normal. Boşuna stres yapmayın. :) Başka bir dr da danışabilirsiniz. Ben de çok tedirgin olmuştum 381’i duyduğumda. Çok şükür korkacak birşey yokmuş. 🙏🏻

Bana çok düşük gibi gelmedi ama zaten 2’ye katlıyo hergün. O yüzden normal. Boşuna stres yapmayın. :) Başka bir dr da danışabilirsiniz. Ben de çok tedirgin olmuştum 381’i duyduğumda. Çok şükür korkacak birşey yokmuş. 🙏🏻
Nasıl içime su serptiniz anlatamam iyi ki yazmışım buraya uyku tutmuyor inanır mısınız hergün geç saatlere kadar uyuyan ben bugün stresten 07:30da uyandım kendi kendime ☹️🌸🙏

Nasıl içime su serptiniz anlatamam iyi ki yazmışım buraya uyku tutmuyor inanır mısınız hergün geç saatlere kadar uyuyan ben bugün stresten 07:30da uyandım kendi kendime ☹🌸🙏

Rahat olun. Stres bebeğinize zarar verir Allah korusun. İlk hamileliğiniz sanırım sizin de. O yüzden biraz da acemiliğimizin verdiği bi korku oluşuyor. Ağrı oluyo acaba neden diye düşünmeden edemiyorum ben de 🙈 ama stres yapmak daha kötü bunu biliyorum kendime sürekli stres yapma diyorum, sakin ol diyorum. Yoksa daha neler göreceğiz belki de küçücük birşeyde stres yaparsak bebişlerimize yazık :) içinizi ferah tutun ve çokça dua edin :KK200::anneadayı:

Değerin gayet normalmiş canım sanırım bugünde kan testi yaptırırsın değerini yaz lütfen

Hatta sana şöyle örnek verim canım benim 5 gün gecikmem olmuştu 241 çıkmıştı 2 gün sonra yaptırdığımda 602 çıkmıştı benim geç döllenmeymiş, sen adet gününde yaptırmışsınnnn sakınnnnn olumsuz düşünme değerin gayet güzel yeter ki bugün kan testi yaptırırsan katlanmış olsun haberlerini bekliyorum:KK200:

Hatta sana şöyle örnek verim canım benim 5 gün gecikmem olmuştu 241 çıkmıştı 2 gün sonra yaptırdığımda 602 çıkmıştı benim geç döllenmeymiş, sen adet gününde yaptırmışsınnnn sakınnnnn olumsuz düşünme değerin gayet güzel yeter ki bugün kan testi yaptırırsan katlanmış olsun haberlerini bekliyorum:KK200:

Ya evet boşuna stres yapmışım galiba ama daha önce bi dış gebelik geçirdim o yüzden panik yapmıştım ☹️ adet günüm de beta hcg 606 cıkmıştı tam 48 saat sonra tekrar kan verdim 1528e çıkmış değerim 🙏 bu perşembe randevum var sizce keseyi görebilir miyiz kızlar 🙏

X