Boş gebelik ihtimali

Bebek göründü çok şükür şuan bi sıkıntı yok
Ultrason resmini paylasırmısın bugün 7+1dim normalde vajina ve karından kalp atısını duyulmadı keseye göre 6 haftalık gebe sin geç döllenme olabilir bos gebelikte dedi haftaya yine gitcem ama benm kesenin içi çentik seklinde bişiler var

Gözünüz aydın Allah tamamına erdirsin inşallah 🤲 keşke sabırlı ve sakin kalabilsek ama zor olunca nasıl kafaya takilmasin ki. Sizin kayginiz gayet normaldi. peki kaçıncı haftanizda gördünüz bebeğinizi
Evet, 7 haftalıkken göründü, eğer ki bu sorun yoksa kanama gibi beklemek en iyisiymis tabi sabreden bilirsek zaten en sağlıklı tarih 2.aya doğru yani 7-8 haftalık Ken gidip baktirmakta, buda adetin 3 hafta gecikmesine denk geliyir tahmini geç döllenmede varsada o zaman çıkıyor

Merhaba kızlar,
14 mart : 65
17 mart: 213
20 mart : 524
22 mart: 640

Malesef son testimde iki kat artis yok. Boyle
Artmayip
Sonra artan var mi?
İnanın kan vermek bize eziyet git gel hem yipraniyirum kan vermek ayrı bi işkence, zaten biraz bekledik mi en doğrusu ultrason oluyor, kanın artması bazen değişiyor bende çok kafaya taktım ama baktım kandaki artış düzensizliginden pek anlaşılmıyor. Ultrason da bebek 2 aya kadar görünmezse yani adet gecikmesi den 4 haftaya kadar hatta bazisindan 6 haftaya kadar da üzüyor görünmezse bebek sağlıklı değil demektir, sizinki daha erkense ve bi sıkıntı yoksa gününü bekleyin derim hafta da 1 ultrason gidersiniz bebeği görene kadar

Ben boş gebelik geçirdim sizin solda bir beyazlık var duruyor, benim doktorum evire çevire oyuncak etmişti rahmimi yolk kesesini görmek için görememiştik geç döllenme diye bekledik ama maalesef kesem sünmeye başlamıştı kanamalar vardı ama atamıyordu kürtaj olmak zorunda kaldım inşallah sizde böyle bir durum yoktur
Merhaba benim iki tane kizim var son adet tarihim 6 şubatta cuma günü doktora gittim 6 hafta 4 günlük dedi kalp atışı alamadı kese 17 mm fakat gebe kartinda yolk sac değerlendirilemedi diye yazdı doktor önceki gebeliklerimde bunu yaşamadım acaba boş gebelik olabilir mi ayrıca doktora gitmeden bir iki gün önce bütün belirtileri gitti bulantı halsizlik baş dönmesi hiç biri kalmadı bilen varsa yorum yazabilir mi

Merhaba benim iki tane kizim var son adet tarihim 6 şubatta cuma günü doktora gittim 6 hafta 4 günlük dedi kalp atışı alamadı kese 17 mm fakat gebe kartinda yolk sac değerlendirilemedi diye yazdı doktor önceki gebeliklerimde bunu yaşamadım acaba boş gebelik olabilir mi ayrıca doktora gitmeden bir iki gün önce bütün belirtileri gitti bulantı halsizlik baş dönmesi hiç biri kalmadı bilen varsa yorum yazabilir mi
Bende aynı sizin durumdayım ya 6 hafta 5 günlük ama kese boş dendi ya ben biraz daha beklicem hemen perşembe gel alalım dedi ben istemiyorum ya çok umutlanmıştım çok üzülüyorum acaba sonradan olulurmu önce keseyi göremediler şimdi keseyi gördüler boş diyolar hiçbir açıklama yapmadılar kesenin kaç mm olduğunu bile demediler beklicem Perşembeye kadar

Tekrar ultrasonu iyi olan bir yere görünmenizi tavsiye ederim tek doktorla kalmayın

X