Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

canım ben muayene olmadıgım daha sadece kan test yaptım değer 9973 çıktı bu ctesi gitcez muaeye olmaya kaç haftalık bilmiyorum ama yandaki değerlere göre 5 haftalık geciyo gibi görünüyo... Sabırsızlanıyorum bakalım inş sağlıklı bir hamileleik gecirriz kzılarr

tatlim bak benim 4+5ken tam görünmedi kese. dis gebelik varmi yokmu diye bakarken önce kese varmi diye bakiyor sonrada yumurtaliklara bakiyor yumurtaliklarda bi genisleme varmi bi olusum varmi diye. Keseyi görürse zaten dis gebelik olasiligi zayifliyor. o yüzden bence bu civarda yani 5+0 ken filan git derim sana eger sancin agrin yoksa. Dis gebelik agri yapiyormus karinda sonrada kanama oluyormus. Ama aklina birsürü sey ggetirme icin rahat olmuyorsa git doktora garanti olsun.
Ama kese bende yeni göründü. sali günüde kalp icin gidecegim. Pek cok git gel oluyo ama naparsin mecbur iste. doktora gidince gene insanin ici daha bi rahat oluyor canim.

evet kac haftalik oldugunu son adet tarihinden hesaplayabiliyorsunya.Degere bakilirsa o civarlardasin gibi görünüyo. valla bana doktor 1000 civari dedi cok yüksek deyip gereksiz bi panik yaptirdi sen simdi 9000 diyorsun yani benimki azbileymis. Adetin en son ne zaman olmustu canim senin.

Canım benim son adet tarihim 14 aralıktı fakat bende gec yumurtlama oldu o yüzden diğer adetim 14 ocak değilde 30 ocak gibi gelir demişti dr ve gelmedi. Şu değer işine gelince herkes ikiz filan diyo çok yüksek diyo bize ama bence alaksaı yok zaten kağıtta yazıyo 71 e kadar 3 haftalık 700 e kadar 4 haftalık 7000 e adar 5 haftalık 130000 e kadar 6 haftalık die gidiyo değerler yani benimki 7000 i gecmiş biraz 9000 olmuş yani 5 haftalığı biraz gecmiş demek oluyo bence bu. Yine test yapsak değer artıcaktır..

Sudeyoncacim ben yerinde olsam cumartesiyi bekliyemezdim herhalde iyi sabir var sende inanki. Seninkinin simdi kalbide belli olmustur o zaman, bakarsin bide ikiz olur.

eeee hamis arkadaslarim nasiliz. Bugün pazar pek kimse yok ama benim kocisim 9 da ise gitti sabah gelicek yalnizim. ama iyiyim iyi hissediyorum. cuma günü cok tedirgindim ama buradaki arkadaslar iyi olmama yardim ettiler sagolsunlar. Insallah hepimiz cok güzel hamilelikler yasar catir catir dogururuz. kaydirigubbakcemile5 :1hug:

merhaba:))bütün anne adaylarına tebriklerr:))))benim sat 27/12/2008 26 ocakta öğrendim hamile olduğumu değerim 246,9.bu cumartesi doktora gidicem:))ben de çok korkuyorum ya kese yoksa ya kalp atışını duyamazsak...sanırım 9 ay böyle heyecanlı geçicek:)))işallah sağsalim alırız bebişlerimizi kucaklarımıza:)))bilmediğim öyle çok şey var ki...çok heyecanlıyım çok korkuyorum:)))iyiki varsınız:))

canim sanada tebrikler. su ilk 3 ay bi gecse. En zor gecen bu süre.Bu dönemi atlatsak biraz rahat edicez ama öyle böyle derken bu zaman dolucak. Zor süreci bereaber paylasarak gecirmek icimizi biraz ferahlatiyor.

tesekkur ederim betencim insallah hepimiizn saglikli hamilelligi ve bebekleri olur. hemen dr a gidemiyorum esimin isi dolayisiyla ancak kismetse pazar gunu gidicez. turkiyede olsaydim dr umun kapisini asindirmistim yada her sorunda aramistim ama gelki cinli doktorlarla anlas. allahtan ii bir genc doktor cikti karsima ve ing biliyo saolsun cok ilgilendi bizimle. bundan once baska bir hastaneye gittim durum vahimdi dr lar ing bilmiyor latince tabirler kullaniyorum yine anlamiyor deli olmustum. canim vatanim martta donuyorum ulkeme insallah bi terslik olmazsa o zaman rahat rahat giderim dr uma.gelismelerden haberdar ederim sizi rahat olmaya calisiyorum stressten uzak olmaliyiz ilk aylarda.. hepinize selamlar..yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

merhaba canim tebrikler seninle ayni heyecani bende yasiyorum bende pazar gidicem insallah dr a insallah keseciklerimizi goruruz.. rabbim dogmasini istese kulunun onu ne olursa olsun yasatir. yok istemezse ne yapsakta yasamasina izin vermez. ins rabbim yuzumuzu guldurur bizi sevindirir. icini rahat tut canim bende oyle yapmaya calisiyorum..

Sudeyoncacim ben yerinde olsam cumartesiyi bekliyemezdim herhalde iyi sabir var sende inanki. Seninkinin simdi kalbide belli olmustur o zaman, bakarsin bide ikiz olur.

Cnm açıkcası bende çok merak etmeye başladım çrşmba günü gidicez eşim o gün müsait olcak. Ya çok merak ettim neden benim değer 9973 çıktı en yükssek benimki nerdeyse .. Neyse Allahım sağlıklı sıhhatli versin bebişlerimize çok şükür hamile kaldık ama gercekten merak ettim hayırlısı olsun

barby canım bişey sorcam benim hiç bulantm falan yok bi ğöğüler şişti normalmi belirit olmaması acaba bide ağızm çi hep acı gibi başka b belirti yok. sende ne gelişmeler var bakalım

işallah hayırlı haberler alırız,işallah herşey yolundadır:)))haftasonunnna kadar bana uyku yook kızlar:)))

barby sana bişey dahasorcaktım sana vajinal utrasonlamı baktı yoksa karındanmı meak etdim.

Canim aynen benimde öyle hic belirti yok gögüslerimde hissediyorum yalnizca dolgun ve hassas oldular. cok hafif arada bi mide bulantisi olabiliyo ama o normaldede oluyodu zaten. Yalniz benim bu hamileligimde vagina tuhafliklar hissediyorum. Ilk zamanlar sanki rahimin ici kaziniyormus gibi ve sanki orada etim kabarmis gibi hissediyorum. Baska bi belirtide yok.
Benimde allttan ultrasonla bakti. 10. haftaya kadar öyle bakiyorlar. karindan görünmüyor cünki.

Yarin randevüm var yine hayirlisi olsun diyorum. Kalpcigini bakalim görebilecekmiyiz.
Günlerin tek tek gecip haftalarin dolmasi ne güzel oluyor degilmi kizlar sonuca biraz daha yaklasiyoruz. delikafadulden

Eliferolsoylu ve Peloosh arkadaslarim insaallah sizde kesecikleriniz görürsünüz. doktordan dönünce sonuclari bize bildirin bekliyoruz canlarim.

Arkadaslar hic ayni vakiite burada rastlasamiyoruz hicbirinizle bakiyorum 15 dk.önce yazilmis gidilmis yetisemiyorum kimseye. eliferolsoylu arkadasimiz zaten cinde saatleri farkli oluyo.

Merhaba kızlar...
2009 banada uğurlu geldi...
30 ocakta çift çizgiyi gördüm ve kandada 1081 çıktı...
31 ocakta doktora gittim. minicik keseyi gördük kalp atışlarını duyamadık ama, sanırım erken...
dr. 3-4 haftalık hamile oldumu söledi ve kan değeriyle kesenin büyüklüğü uyumluymuş...
2 hafta sonra kontrole gidicem...
sizce ozaman duyarmıyım kalp atışların? siz en erken ne zaman duydunuz...
Sevgilerimle...

barby sağol cvbın için acaba üst utrasonla bnmmi görünmüyor d,ye korktum.valla bide ben mantar oldum galiba kaşııyom dktor biraz daha bekleyelim ilaçı öyle verelim dedi canım kalp atışıiçin erken çağırmış beni 6+3 de çağırdı inşaaalah duyarsın bende ona göre erken alırım belki bide akıntın varmı ben yok gibi hafifden var.

ayyyy nerden kaptin hemen mantari. bilmiyorum canim sali günü gel dedi gidicez bakalim. pek bi pipirikli. Ilk gebeliklerimiz senin le ayni sanirim. 2 . ayda sonaermisti.
O zamam bukadar ilgilenmedi ondanmi bilmem simdi pek bi abartiyor. Hayirlisiylan su 4 ayi saglicakla bi atlatsak gerisi kolay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…