Göz Makyajı O zaman ben de açarım. ..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

cokzorbirsecim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2015
2.799
6.256
Kızlar aslında güzellik bakim forumuna açmıştim konuyu ama 10 gündür 1 cevap yok.yardim eder misiniz. Bir arkadas daha acinca kaş konusu bende açtım.

Kızlar kaşlarim bu kalınlıkta ve kesinlikle bir sıra dahi kalinlaşmiyor.tamamen ölmüş kökler.herseyi yaptim uyguladim yok.sadece bunlar var kaş olarak.sadece dövme mi düzeltir durumu.ya da bana onerebileceginiz kaşimda kalinlastirmak icin yani cizmek icin kullanabileceğim makyaj ürünü önerebilir misiniz.

Eklentiler

• 2015-08-20 19.17.00.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 229
jilet yapsan çok mu fena olur
sakın deneme öyle bir fikir attım araştırmak lazım kesinlikle

benim kaslarimda cok duzensiz, ince ve birbirinden farkli yaklasik 2 yildir loreal in 303 numarali kalemini kullaniyorum. gerci bu sene kalemin dis rengi degisti ve sanki biraz farkli gibi ama yine de memnunum.
kaslar icin farlar var annemde onu kullaniyor (markasindan emin degilim flormar olabilir), kil teknigi microblanding mi ne diyorlar ben ona cesaret edemiyorum, kalemi bi deneyin derim.

Bana guzel gorundu kaslarin oyle cok ipince gelmedi
Yani yüzünle bütünlesince cok mu ince görünüyor. Ne bileyim boyle bakinca duru bir yüzünüz varmis gibi geldi gercekten.

Bu arada kalinlastirmak icin ne yapilabilir hic bir fikrim yok malesef o konuda yardimci olamicam.

Bu tip kaşlar bana hep daha doğal ve zarif gelmiştir. O şekilli kaşlar zorluyor. Mesela en iyi ihtimalle her ay kaş için kuaföre gitmen gerekecek ve o uzama dönemi pek fena gezeceksin.
Kötü durmuyor doğal duruyor ve kendinden şekilli kaşların. Şanslısın bence. Sürekli bununla uğraşman gerekmeyecek.
Ama çok kafana takıyorsan badem yağını sür her gece. Tüyleri besliyor ve gürleştiriyor. Ama geri dönüşü de yok sonra hep aldırman ve uğraşman gerekecek.

Uzunca bi süre alma kaşlarını fazlalıklarını bile toplama benim kaşlarımda kuaför sayesinde incecik kalmıştı o kadar kötü duruyoduki aldırmadım aylarca sadece kaşlarımın arasında çıkanları temizledim. Uyurken bol bol nemlendirdim maske yaparken kaşlarımın üzerine de uyguladım ve kaşlarımı sürekli taradım öyle öyle kendine gelmeye başladı ardından evde kendim şekillendirmeye başladım kuaföre asla kaş için gitmiyorum artık küstürüyolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…