O meşhur eski sevgiliye msj atıyorum..

Her şeyin biteceğinden,rahatlayacağınızdan eminseniz yazın bence.Önceki konunuzu da biliyorum,anladığım kadarıyla takıntı olmuş sizde.Bence yazın.Ben eski sevgilimi sevdiğimi düşünüp konuşmaya başlamıştım,hatta buluştum.Sonuç mu? 1,5 senedir aklımdan çıkmayan insan gözümde un ufak oldu,sadece takıntıymış :) Ki siz sevmiyorum diyorsunuz denemekten bir şey kaybetmezsiniz bence :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dakka 1 gol bir verdiği cevaba bak sana?

Özledim, görüşelim mi dedim.
Çok yoğunmuş.
Beni yanına çağırdı, gelemem dedim.
'bende seni özlemiştim zamanında,
çok aşık değildik belki ama hiç duygu yoktu da diyemem' yazdı.
Neyse iyi geceler dedi sonra zaten.
Sanada dedim.

Değermi güzelim bence değmezzz .Bak seni sevdiği bile yokmuş.Boşuna harap etme kendini cnm.Oyalanacak bişeyler bul onun boşluğunu doldurmaya çalış

bence içinde kalmasın. hem adı üstünde eski sevgili.. birdaha görmicem diyosun bide. söyle daha ne kaybedeceksin? zaten ( eğer kaybettiğine değdiyse) kaybetmişsin.. ben de gurur falan anlamam yaa, söylerim içimde kalmasından keşke demekten iyidir. eğer yüzüne söyleyemiyorsan ya da telefonda falan mesaj at feysten yaz.. ama içinde kalmasın söyle..

Daha önce hiç yazmadım ona bu tarz birşey aksine hep tersledim.
Aramızda hiçbirşey yok artık ve olamaz.
Ama içimde büyüdükçe nefesim daralıyor artık.
Ne yapmalıyım hiç bilmiyorum

Bence artık o hiç yok gibi davranıp kendi yoluna bakmalısın. ortaya çıkıp he rşeyi kusmanın başta sana hiç bir yararı olmaz.

Bencede yazin.icinde kalmasin.kaybedecek biseyin olsada olmasada bi icini bosaltmis sekilde bitirmek var bi de icin dolu.soylemek istedigin ne varsa soyle.biseyler degissede degismesede aranizda icin rahatlasin.

Bu tarz şeylerde içindekileri söyleyince rahatlıyor insan. Kendinizi en iyi siz tanırsınız. Yeniden birlikte olmak gibi bir düşünceniz yoksa söyleyin derim. Ben daha önceki ilişkimde yaptım bunu söyledikten sonra bir daha da aklıma gelmedi. Benim yapım böyle yalnız söyler kurtulurum bir daha da aklıma bile gelmez... İyi kötü ne varsa söylemek beni rahatlatır. Siz ben de böyle yapıdayım diyorsanız rahatlayacaksanız söyleyin gitsin...

Bence yazma, bu saatten sonra soyleyecegin seyler ne sana fayda getirir ne de ona. Daha cok uzulursun diyeyim.

ben anlamadım.. arada bi yerde bi mesajınızda 'özledim, görüşelim mi' dedim yazmışsınız
ayrılmışsanız neden öyle yazıyosunuz ki?
illa içinizi dökmek istiyorsanız sadece kırgınlıklarınızı yazsaydınız keşke
böyle hala seni seviyorum, unutamadım imajı vermişsiniz o da saçma sapan bi cevap vermiş

yazmaa.. bırak ''eski'' olarak kalsın... bi kere olmadıysa hic bi seklde olmuyor... hem yazacakların 3 gun sonra canını skck keske yazmasaydım dıyeceksın.. eger kibirli biriyse özgüveni tavan yapcak.. cok yazmak istiosan buraya yaz biz okuruz

canım mesaj atma derken onu pohpohlama derken onu değil seni düşünüyor bence insanlar.. neden mi? tanıdığıma lanet olsun dediğin birini içimi dökeceğim derken aslında pohpohladığını farkedersen asıl o zaman sinirin bozulur.. ama tabi sen bilirsin..

Tanıştığım güne lanet olsun zaten onunla.

1. Asla kimseyi tanıdıgın güne lanet etme( kimin ne zaman da tekrar hayatına girecegi belli olmaz)
2. Biten bir ilşkiyi iyi veya kötü asla kurcalama(ne kendini küçült onun gözünde nede onu büyüt kendi gözünde.Seni her an dönüp gelebilecegi bir kapı gibi görmesine izin verme)
3.Her yaşadıgından bir ders çıkar (Yaradan her kuluna iyi veya kötü ders çıkarsın güç alsın diye bir takım şeyleer yaşatır.Her tecrübe gelecek için bir güçtür)
4.Kimseyi hayatının odak noktası yapma(O geçip gittiginde yaralanan sen olursun ve bu onun umrunda bile olmaz)

Şimdi farzet ki yazdın her şeyi döktün içini. Orda bitecek mi senin için? Eğer bitecekse yaz. Ama yok bu seferde insan o kadar lafa bir cevap vermez mi? Hiç cevap yazmadı, tepkisiz kaldı diye konu açacaksan, rahatlaman sadece senin atacağın mesaja değil de onun da buna cevap vermesine bağlıysa asla atma.

Son düzenleme:
hahahaaa evet arkadaş doğru demiş, buraya yaz biz okuyalım, ya da eski sevgiline içini dök diye bi topic olması lazım oraya yaz içindekileri ben öyle yapmıştım mesela. arada da yine yazıyorum. ama ona asla yazmıyorum

bence bu da ders niteliğinde bir yorum olmuş. çok güzel. herkes kendine pay çıkarmalı. kelimesi kelimesine katılıyorum. ve şunları eklemek istiyorum. benim 2,5 yıllık ilişkim biteli yaklaşık 6 ay oldu. içim o kadar dolu ki ona karşı, söylemek istediklerim birbiriyle içimde kavga ediyor beynimdeki tilkilerin kuyrukları birbirine değmiyor. o kadar sinirli ve doluyum hala. ama yazmıyorum. kendimi tutuyorum. çünkü aynen burdaki hanımların genel kanısı gibi saçma sapan abuk sabuk bir durum oluşuyor böyle durumlarda. adam diyecek ki bak baak hala beni düşünüyor, destanlar düzüyor. kaç ay oldu hala bana kendini anlatmaya çalışıyor.. özgüven anında level atlayacak bu bir ikincisi bu özgüven patlamasından sonra sana ya dandik bir cevap verecek olan sana olacak sinirlerin de onun özgüveniyle paralel şekilde tavan yapacak. ya da hiç cevap vermeyecek zira bu iş seni küçültmekten öteye gitmeyecek. gurur aşktan önde gider diye düşünenlerdenim

bence cnm onunla konusupda egosunu daha cok yukselttırme. azcık gururun olsun. baska seyler yap aklından cıkarmaya calıs

Benimde aklıma geliyorsun sık sık canım, eskisi kadar uzun kalamıyorum sitede :)
Bende merak ediyorum sen ne yaptın, herşey yolundamı :) arayı soğutmayalım.

Bu arada atmadım msj.
Biranlık duygu karmaşası oldu o gün nedense.
Biriyle tanıştım, çok birşey hissetmeyince de aklıma o geldi.
Zaten onca sözüme karşı yinede msj atan adam, yoğunum dedi.
enteresan

Atmadım başka da msj.
Zaten yine yazıcak. Ama sabrım tükendi artık.
6 yıllık hattımı onun için değiştirmeye kıyamasam da,
bundan sonra hiçbir şekilde cvp vermeyeceğim ona.

Hanımlar hayranım size

İyiki bu siteye üyeliğim var yoksa neler yapardım bilmiyorum.

Hepinizin yorumunu tek tek dikkate aldım
ve msj atmadım.

Teşekkürler hepinize.

merhaba arkadaşım.
sen kararını verdikten sonra sana kısa birşey anlatmak istiyorum
lisedeyken eşimle bi süre görüştük sonrasında ayrılık girdi araya biz 8-9 ay kadar görüşmedik
sonra ben dayanamadım ve msj attım kendisine.. 10 yıl sonrada evlendik. yani ben o akşam o msjı atmasaydım evlenmeyecek miydiiiik...
kaderim o benim evlenecektik illaki..

Sen şanlı olanlardanmışsın demekki :)
Ne güzel, evlenmişsin sevdiğin insanla.
Ben msj atsam değişen pek birşey olmazdı eminim.

Hepimiz gecmisiz ayni yoldan bu kadar tecrube sana bunu soyluyrsa bosver..bende yaptim ustelik cvp alamadim ve cvp alamayinca yine yazmak istedim yanii anliyacagin bu isin sonu gelmez bi kere yazarsan.cvp versede uzar vermesede...kac ay gecti benim bile hala yazasim var ama yazsam nolcak cvp vermiycek daha kotu olcam.o yuzden sen sen ol bu kadar tecrubeyi yabana atma derim..erkek duz dusunuyr biz gibi degiller biten bitmistir onlar icin o yuzden cabalarimz bosa..ugrasma...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Söyleceğin şeyleri bir mesaja dök mesela kendi özel mesaj bölümüne yaz... Yazdıklarını oku. bir kaç kez oku...

sadeleştir diyeceklerini...

uzun cümleler yerine.. içinden geçen tüm şeyleri yaz...

içine atıp büyüp seni rahatsız etmesin... ona söylemek istediklerini yaz...

sadece yaz yaz yaz... gün gelir bir gün söyeleyecekmiş gibi yaz... onun cümlelerini yaz....

sana nasıl davrandığını... bu mesajı görünce , "yani yolladın mesajı görünce tepksini de az çok tahmin edebilirsin... "

ne kapıyı aç nede kapat derim...

Çünkü gün gelir o sözler sana toprak yol su olarak geri döner..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…