O Kadinlar Hala Oradalar

Çocukluğum canlandı gözümde ,o kadınlardan biri de benim annemdi.Hastaneye gideceksek ısrarla yalvarırdım ablamla gitmek için çünkü evet doktor ablama daha düzgün anlatıyordu,sonunda da anladın mı hanım diye bağırmıyordu.Yıllar geçti benim annem de hala orda ve hala seçim sandığına giderken abim tarif ediyor işte bu işarete vereceksin oyunu diye.Açıkyüreklilikle yazmak istedim belki kimse kabul etmez kolay kolay o kadınlardan birinin de kendi annesi olduğunu ama kabul edebilmek bir başlangıç olmalı ve bu seçimde ben anlatmalıyım anneme hangi işarete oy vereceğini,şimdiye kadar seni ordan bir adım ileriye kimse götüremedi anne sen karar ver bundan sonra kim seni götürebilir ki layık olduğun yere,boşver anne hepsine boşver.Evet sanırım yapmam gereken bu.Teşekkürler Tuliana yazılarınla aydınlanan bir yürek te annem olsun .

Çok güzel bir yazıydı canım.Eline sağlık.Ben varım diyorum.Sen anladın onu!...

Atamın diktiği MUASIR MEDENİYET BAYRAĞINI kadın gücüyle yeniden canlandırmaya hazır mısınız?

O kadınları yetmiş küsur yıldır bekledikleri yerden tutup yükseltmeye,hazır mısınız?

İyi düşünün,oyunuzu kime vereceğinizi sağduyunuzla kararlaştırın.

İster inanın ister inanmayın, o kadınlar hala oradalar,çünkü.ellerine saglık canım çok güzel bir yazı ama o kadınların kaderi elbet deişecek biz deiştiremezsek cocuklarımız bu yola devam edicek çünkü biz laik modern ve kemailst evlatlar yetiştiriyoruz bu düzen elbek bir gün deişecek...........

bende sana katılıyorum..................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…