O artık yok... Hiç bir şeyin anlamı yok artık

chechen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008
257
0
hiçbirinizle malesef samimi değilim ama 2008 de başınıza gelen en kötü şey topiğinde ya da sevgilisini özleyenler topiinde bişiler anlatmıştım herşeyden çok sevdiğim aşkım hastaa kanser oldu diye... malesef dün kaybettim onu. hemde son 1 kez veda edemeden ellerini tutamadan öpemeden seni seviyorum diyemeden...
1 ay önce birsüre görüşmeyelim kendimi iyi hissettikçe ararım üzülme sen herşey iyi olacak eskisi gibi olacak dedi. zamana ihtiyacım var dedi... hak verdim konuşamıyorum dinlenmem lazım ağrılarım çok dedi...en son 1 ay önce görüştük.3 gündür çok moralim bozuktu arasammı aramasam mı bilemiyodum.bikaç defa aradım annesi çıktı konuşamadım. 2 gündür içimde kötü bişeyler vardı ama söz vermiştim bekleyecektim ama dayanamadım bugün aradım bir adam çıktı az önce öldü dedi:S inanamadım tekrar aradım evet ölmüşş ben nasl dayanacam onsuzluğa nasıl geçecek bu acı
nolur enazından birer Fatiha okuyun kızlar.gönderdiği mailleri tekrar okumaya geldim bilgisayar başına dayanamadım birilerine daha söylemek istedimm
üzmeyin birbirinizi sevginin kıymetini bilin.biz ciddi anlamda üzmedik birbirimizi ben hakveriyorum ona kendisini kötü görmemi istemedi belkide:KK43:((( ben onu canımdan çok sevdimmm seviyorumm nolur banada sabır için dua edinnnn

canım Allah yardımcın olsun. biliyorum nasıl zor bir durum olduğunu. bende babamı ve kızımı yitirdim. ama sabırlı ol sakın isyan etme isyanın hem sana hem ona zararı olur. dua et bol bol. arkasından kuran oku. ona şimdi en çok lazım olan şey rahmettir. Allah rahmet eylesin. seni ne kadar teselli eder bilemem ama çaresiz hastalıktan ölenler şehit olurlarmış. bak o bu dünyanın pisliğine daha fazla bulaşmadan belki acı çekerek ama güzel bir sonla ayrıldı burdan. gidenler işini bitiriyor bizim işimiz daha zor biz hala bu dünyanın pislikleriyle uğraşıyoruz. biliyorum belki bu sözüm sana ağır gelebilir ama herşeyde bir hayır vardır. neresinde bunun hayır deme ben babamı ve kızımı kaybettiğimde aynı şeyi düşündüm. zor biliyorum. kendini tutuma ağla ağladki rahatlayasın. yoksa içinde biriktirirsen sonradan çok daha yıpratıyor insanı......
tekrar Allahtan sana sabır onada rahmet diliyorum ve fatihamıda ekliyorum....

aminnnnn.... tşk ederim
sizinde kaybettikleriniz içinrahmet diliyorum:KK43:
biliyorum çok çekermiş kansser hastaları son evrelerde ölümde kaçınılmaz inançlıyımda çok şükür ama insan yakıştıramıyor yinede sanki sabah olacak bunlar olmamış olacak gibi geliyor dünyam onunla okadar dolu ki nasıl alışırım hiçbilmiyorum...

allah rahmet eylesin nur içinde yatsın
ne denirki başka
ailesine ve sanada sonsuz sabırlar diliyorum...

Allah sabrini buyuk versin canim, Allah dan gelen bisey elden maalesef bisey gelmiyor,
Allah rahmet eylesin...benneyaptımki

canım ya çok üzüldüm insanın sevdiği insanı kaybetmesi kadar kötü bişey yok allah yardımcın olsun allah rahmet eylesin ailesine ve sana sabırlar diliyorum

Allah sevdiğine kandım diyene kadar rahmet eylesin. Yattığı yer sıkmasın mekanı inşallah cennet olsun. Söz konusu eğer ölümse yani kaybetmekse orda sölenecek hiç bi laf hiç bir söz olmuyor olamıyor

allah rahmet eylesin, sana da sabır versin canım
daha acın çok taze ama hayat devam edecek unutma
ben de babamı kaybettim, zaman herşeyin ilacı merak etme

Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun...

Hayat tüm zorluklara rağmen devam ediyor.Devam etmek zorundasın.Rabbim sabır versin.

BAŞINIZ SAĞOLSUN CANIM ALLAH GERİDE KALANLARA SAĞLIKLI ÖMÜRLER NASİP ETSİN

TESELLİSİ ÇOK ZOR BİR DURUM DAHA DOĞRUSU BUNUN TESELLİSİDE OLMUYOR AMA

CANIM BOL BOL DUA ET :Saruboceq:

Canım şuan ki acının tarifi yoktur biliyorum , bende dedemi cumartesi kaybettim ağlamaktan gözyaşlarımız kurudu....
Allah mekanlarını cennet etsin nur içinde yatsınlar toprakları bol olsun
Sana da Rabbim sabırlar versin, hiç kolay değil alışmak:çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015:KK70:ualarımız tüm ölmüşlerin ruhuna gitsin

Başın sağolsun canım. Söyleyecek başkada bişi bulamıyorum ama çok üzüldüm. Fatiha okudum. Allah rahmet eylesin.

Başınız saolsun.Allah mekanını cennet etsin.Biliyorsun ki ölümle birlikte gerçek dünyaya doğuş oluyor.Burası sınama dünyası .Herkese verilen bir görev var.Bu görev tamamlandıktan sonra herkes birgün gerçek dünyaya gidicek.Doğumu bildiğimiz gibi ölümünde bir gerçek olduğunu kabul etmeliyiz.Acı çekiceksiniz üzüleceksiniz.Bir zaman sonra acılarınız hafifleyecek.Herşeyin ilacı zaman.Allah annesine babasınada sabır versin.Allah hiç bir kulunu evlat acısı ile terbiye etmesin..

başınız sağolsun.acınız çok büyük.allahım sabırlar versin.allah mekanını cennet etsin.

allah sabır versin sana da ailesine de
ölmek demek sadece insanın bedeninin yok olması
ruhlar sonsuza dek yaşar bunu unutma..
cennet bahçelerinde kavuşmanız ümidiyle..

ben böyle durumlarda başın sağ olsun yada Allah rahmet eylesin demek istemiyorum..hep derim benim başıma geldiğinde de beni oşekilkde teselli etmeyin diye..çünküo ölmedi yaşıyor hala derim.o yüzden canım bende sana demiyorum çünkü o senin için halen yaşıyor biliyorum..
zor bir durum ama unutmaki Allah kulun kaldıramayacağı dertleri kuluna vermezmiş..isyan etme sabır dile...insan oğlu herşeye alışıyor zamanla inan ..Elimizden sabır dilemekten başka birşey gelmiyor bitanem..Keşke fazlası gelse...Allahın takdiri böyleymiş.

Allah sabır versın mekanı cennet olsun.Bütün canlıların kaçınılmaz ve ortak kaderi ölüm.Sadece onun senı ıyı gormek ıstedıgı ıcın senın onu kotu halde hatırlamaman ıcın sanırım senı kendınden uzak tutmak ıstemıs.Sızde bence onun ıstedıgı gıbı yapmalısınız onu hep ıyı hatırlamalı ve arkasında onun bırakmak ıstedıgı gıbı yasamalısınız.Sızı gerıde bıraktıgı gıbı guzel hıc olmazsa manevı olarak bu sızınde huzur bulmanızı saglar bır nebzede olsa :KK43:(

X