Nurse harveys

sblkrtt1

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2024
68
8
26
Kızlar merhaba nurse harvey gaz damlasını kullanıyorum çok olmasa da rahatlattığını söyleyebilirim ama şurubu da denemek istiyorum şurubunu kullanan var mı

Kızlar merhaba nurse harvey gaz damlasını kullanıyorum çok olmasa da rahatlattığını söyleyebilirim ama şurubu da denemek istiyorum şurubunu kullanan var mı
Merhaba ben şurubu da damlayıda kullandım şurup gaz damlası değil aslında probiyotik düzenleyici gibi bir şey ama içirmesi aşırı zor tadı da kötü olduğu için bebek içmek istemiyor tabi içirmesi çok zor oluyor. Ama ben damla olanı olanı kullanmaya başladığım zaman bebeğim o kadar çok ağlıyordu ki daha çok gaz problemi yaşıyordu bence onu kullandığımızda krizlere giriyordu çok kötüydü neredeyse ağlamaktan morarıyordu gaz sancısından ne uyuyordu ne emiyordu çok kötüydü ve damladan sonra kakası çok sıvılaştı ben de damlayı kestim resmen gaz ağrıları kesildi çocuğun ertesi gün. Bence 2-3 gün gaz damlası kullanmadan da deneyin şurubu kullanırken de damladaki gibi krizleri olmuyordu bu arada damla daha kötü geldi bize. şimdi ikisini de bıraktık rahatladı resmen

Açıkçası 10 kişiden 8i memnunsa bu gaz şurubundan ben o memnun olmayan 2 kişiden biriyim diyebilirim. Tamamen bebeğe bağlı bi durum ama deneyin isterseniz. Bize hiç iyi gelmedi ben nerdeyse fark etmeden 10 15 gün kadar kullandım ve o ara oğlum artık ağlamaktan sesi kısılıyordu çünkü aşırı ıkındırdı aşırı zorladı bizi. Bir gün vermeyi unuttum çocuk o günü daha kolay geçirdi diyebilirim. Sonra kestim şurubu bende. Aynısı biogaia probiyotik için de geçerli. Herkese çok çok iyi gelen şeyler bize hiç iyi gelmediği için inanın ben öneremem ama deneyin isterseniz denemeden anlaşılmıyor

Ya öyle mi denerim ben de o zaman dediğiniz gibi teşekkür ederim

O zaman verme hiç gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…