Nurse Harvey’s bozuk mu geldi bir bakın Allah rızası için acil kullanmam lazım

Coksukurbugunume

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.570
1.338
Selam kızlar çok acil bir sorum var nurse Harvey’s gaz giderici damla kullanıyorum bebeğime eczaneden aldığımda yağın içinde pütürlü şeyler vardı çalkalayıp veriyordum şimdi internetten sipariş ettim içinde bir türlü şeyler yok direk zeytinyagi kıvamında bir yağ göndermişler acaba eczaneden aldığım mı bozuktu yoksa internetten aldığım mı orijinal değil kafam çok karıştı sizler nasıl kullanıyorsunuz ona göre iade edeyim

Pütürlü olan eski olabilir. Üretim tarihlerine bakın. Ama tavsiyem ilaçları internetten almayın. Sahte ürün çıkma ihtimali çok yüksek.
Acaba yağ bekleyince ya da soğuyunca öyle oluyor ya öyle bir şey mi oldu? Puturluyu eczaneden aldım ya bu gaz ilacı söyle bir şey, açtığımız zaman 1 ay kullanılıyor kullansakta kullanmasakta atılıyor

Kaç aya kadar kullandınız?
Haftaya 4 aylık olacak hâlâ günde 10 damla veriyorum. Doktor kontrolüne gideceğiz bu hafta danisacagim devam edelim mi diye, 3.ayda gaz sorunumuz ortadan kalktı sayılır aslında ama bebek rahat etsin diye devam ettim damlaya.
Size tavsiyem gaz sorununuz için değil ama bağırsak florası için maflorplus ya da biagaia vb bir probiyotik kullanın. Biz maflorplus in çok faydasını gördük. Kolik olur diye korkuyordum, her gece 1 de başlıyordu inlemeye, sizlanip ağlamaya, doktorumuz önerdi bunları önce Bia denedik pek etkisini görmedik sonra maflor denedik bebek baktık rahatlıyor devam ettik, hâlâ da kullanıyoruz.

Bizimde kontrol bugün, probiyotik sorayım tek korkum su destek almadan sonradan sorun yaşamayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…