Nulufersahh,namı diğer güccük emrah hamile

NILUFERSAHH

pıt kokunu özledim:(
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
1.684
0
GÜNAYDINLAR arkadaşlar,busabah test yaptım,çift çizgi,halbuki beş gün önce yine test yapmıştım,moralim çok bozulmuştu tek çizgi çıkınca,anlayın artıkhihoyyyt hihoyyytyaklaşık beş ay önce düşük yaşamıştım,dünya başıma yıkılmıştı,şimdi bebikim yaşasaydı ağustosta doğum yapacaktım,ama herşeyin hayırlısı,hayat devam ediyo,insan bi üzülüyo ,bi seviniyo.ALLAHTAN duam bebikim hayırlıysa kokusunu duymak nasip etsin.:Saruboceq: :Saruboceq:herkesi öpüyorum,ALLAH olmayanlarada yaşatsın inş.:Saruboceq: :Saruboceq:

Canım tebrıkler mart annelerı topıĞınde okudum Çok sevındım ınan darısı tÜm ısteyenlere ınŞallahhh

Bu seferki anneciğine tutunsun inş. Rabbim sağlıcakla bebeğine kavuşmayı nasip etsin....

tebrik ederim canım rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallah....

tebrikler Allah kucağına almayı da kokusunu taaa içine çekmeyi de nasip etsin sana ve babasına ...

Çok güzel bir haber bu canım rabbim hayırlısıyla, sağlıla kucağına almayı nasip etsin

tebrik ederim... Allahım hayırlı saglıklı bi hamilelikten sonra; yavrunu saglıkla kucagına almayıda nasip etsin inşallah.vede isteyen herkese yasatsın bu güzel duyguyu....

tabrikler,Allah tamamına erdirsina.s.
canım bişey sorcam,cevap verebilirsen sevinirim, negatif çıkan testini kaç gün geciktiğinde yapmıştın?

allah sağlıkla kucağınıza lmayı nasip etsin inşallh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…