Nub yöntemine göre cinsiyet tahmini

Merhabalar kızlar cinsiyeti sizce ne cok merak ediyorum 2 hafta sonra doktora gideceğim yorum yazarsaniz sevinirim

Eklentiler

• B0094F22-747C-4D84-972E-583A013AE012.png
    328 KB · Görüntüleme: 50
Selam kızlar kaç zamandır girmiyorum buraya Allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin

Dk erkek dedi arkadaşımln bi bakarsanız 15 haftalık

Çok sağolun allah herkese hayırlı evlatlar versin ama ben hala kız hissediyorum sizce doktorun kordonla felan karıştırma ihtimali var mı
Ya bana kız gibi geldi yine ama doktoru dinlemekte fayda var sonuçt erkek diye tahminde bulunan arkadaşlar da var o yüzden doktor erkek dediyse erkektir diyorum ilk mi

Ya bana kız gibi geldi yine ama doktoru dinlemekte fayda var sonuçt erkek diye tahminde bulunan arkadaşlar da var o yüzden doktor erkek dediyse erkektir diyorum ilk mi
Evet ilk doktor net gördüğünü söyledi ama ben kız olcağına çok inandırmıştım kendimi o yüzden kordonla mı karıştırdı diye aklıma takılıyor hep

Arkadaşlar merhaba ben de 13 haftalik hamileyim doktor yanilma payını düşünerek suan belirtmedi cinsiyetini yorumlarsaniz sevinirim. Tabi hic önemi yok cinsiyetin ama bir haftadir aşırı merak içindeyim:)) hepimize saglikla kucağına almayi nasip etsin

Eklentiler

• IMG-20190820-WA0001.jpeg
    77,3 KB · Görüntüleme: 94
Kaç haftalık burda tam görünmüyor nub altı paralel geliyor yanılmıyorsam kız bu minnoş

Kızlar banada tahmin yapın

Eklentiler

• 31E9F4F8-7652-42BD-B439-EF164D05AB89.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 61
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…