Nub yöntemine göre cinsiyet tahmini

10. Haftadayız, çok mu erken yorumlamak için? :)

Eklentiler

• 052DF2FB-EA33-4EA0-B32C-91C4BF576A15.jpeg
    78,3 KB · Görüntüleme: 39
Ağlayacak ne var canım tabi ki hayırlısı buymuş hepimizde kız demişiz ben o kadar emin konuşmuşum ki kızdım kendine
Erkek olacağı için ağlamadım çok heveslenmiştim hayal kırıklığı yaşadınız mı hiç ? Ben ilk defa yaşıyorum çok kötü bişey şok geçiyor gibi anlatamam yani yaşamayan anlayamaz

Canım bende ikinci oğlum da aynı hayal kırıklığını yaşadım seni anlıyorum bi daha ben de size net kız dediğim için kendime kızdım hayal kırıklığının sebebi oldum hakkını helal et lütfen

Helal olsun ya ben istedim tahmin etmenizi
Ben de ikinci oğlumda kız istiyodum ama bu kdr heveslenmemiştim bunda kötü oldu
Sağlıklı olsun başka bişey demiyorum artık hayırlısı

Helal olsun ya ben istedim tahmin etmenizi
Ben de ikinci oğlumda kız istiyodum ama bu kdr heveslenmemiştim bunda kötü oldu
Sağlıklı olsun başka bişey demiyorum artık hayırlısı
Benm de iki oğlum var ben de cok istiyorum kızım olsun hayırlısı canım Rabbim kız gibi gelinler koz torunlar nasip etsin bize

Benm de iki oğlum var ben de cok istiyorum kızım olsun hayırlısı canım Rabbim kız gibi gelinler koz torunlar nasip etsin bize
Amin İnşAllah herşeyin hayırlısı ..
Rabbim sana nasip etsin İnşAllah ama eğer hamile kalırsan iki ihtimali de düşün sakın kız kız diye heveslenme benden sana tavsiye sonra hayal kırıklığına uğramayasın

Aynen öyle canım zaten benm içimde hiç kız olacağına dair bi heves yok nedense eşiminlerin tarafta hiç kız yok nasip tabi hayalim üç çocuktu Rabbim nasip eder bi de kız verirse cok mutlu olurum ama oğlum da olsa mutluluğum aynı olur sağlıklı hayırlı evlat olsunlar inşallah

Bütün belirtiler bütün oklar kızı göstermese bende heveslenmezdim bnm eşimin tarafında da hiç kız yok halasının 3 oğlu dayısının 3 oğlu görümcemin 4 oğlu var yani bizde de kız olma ihtimali yoktu ama heves işte neyse ki kesinleşti bundan sonra yoluma bakıcam İnşAllah ona göre ilerlicem senin için de hayırlısı olsun ben en başından beri hep hayırlısı dedim

Cok saol canım amin inşallah benm de eşimin halasının 3 oğlu amcanın 3 oğlu var ama bi birer tanede kız çar amcalar da bi unut bakalım hakkımız da hayırlısı

Hanımlar benim bebeğime de yorum yapabilecek biri var mı?? Çok merak ediyorum. Doktor bir tahminde bulundu ama sizler ne söylüceksiniz merak ediyorum

Eklentiler

• BEEAE4F0-B35F-468E-96D6-2DE3048EF1DA.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 62
Erkek mi dedi doktorunuz
Evet doktorum çok küçük ama erkek gibi, kesin olarak bir sonraki muayenede belli olur dedi :) teşekkür ederim siz erkek mi diyorsunuz ^_^

Teşekkür ederim :) sağlıklı ve hayırlı olması en önemlisi ama ister istemez birine daha yakın oluyorsunuz, biz eşimle kız bekledik ama hayırlısı kız erkek fark etmez :)
Çok teşekkür ederim bakalım hangi tahmin tutacak ^_^ başka tahmin eden olur mu beklemedeyim

Hanımlar benim bebeğime de yorum yapabilecek biri var mı?? Çok merak ediyorum. Doktor bir tahminde bulundu ama sizler ne söylüceksiniz merak ediyorum
12+5 usg ne zaman tahmin etti dr nuz 131 haftadasınız saglıkla gelsin minnoşunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…