normal hamilelik midir

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
kıslar merhabalar dr gittiğimde dr bebeğin kesesini göremedi ve test yaptırdı bana test pozitif çiktı 10 gün sonra tekrar gel dedi birde kist varmış rahim duvarımda 4 cm kalınmış şu anda 6 hafta 4 günlük hamile olmam gerek ama dr dedi görmem gerekti bilemiyorum dış gebelik mi dedi ama bende sancı falan yok çok az olmuştu şimdi yok bulantılarım başladı falan bilemiyorum lütfen aranızda benim durumumu bilen varsa cvp yazsın bana kese görülmemesi geç yumurtlamadan olabilir misenağlamasenağlama

canım inşallah hamılesındır senınyasadığın gıbı bır olayı benım arkadaşım yaşamıştı şimdi çok tatlı bır kızı var

inş rapunzel26 ben de bursadaydım buraya bir kere daha yazmışım ama yayınlanmadı sandım şimdi gördüm bir daha yazmış bulundum kusuruma bakmayın lütfen

canım bende de aynı şey olmuştu doktor keseyi görememişti. 2 hafta sonra tekrar gitmiştim o zaman görebilmişti. şimdi 6 yaşında oldu oğlum. başka bir doktora daha görünsen nasıl olur sence?

heidi28 cim dr gitmeyi düşündüm ama ist değilim ama eşimin işi dolayısıyla burdayız ve ben beylikdüzünde oturuyorum yani buralarda dr pek bilmiyorum bu dr eşim bulmuş iranlı bir dr başka ii dr bulsam koşa koşa giderim ama bayan olmalı bildiğiniz varsa bana ismini tlf verirse sevinirim bunun için başka başlık açsam mı düşünmüştüm inş benim de iyidir bebişim allah hepimizin evladını bağışlasın bizlere

canım benim içini ferah tut. dış gebelilkte kasıkta ağrı kanama falan oluyormuş senin bebiş neredeyse 7 haftalık olmuş yani iki aya yakın eğer dış gebelik olsaydı bu belirtiler çoktan ortaya çıkardı. ben anadolu yakasında oturuyorum yakın olsaydık bildiğim iki doktor var hem de kadın sana tavsiye edebilirdim. neyse aklına kötü şeyler getirme aynı şeyi yaşadığım için korkunu anlayabiliyorum canım ama kendini sıkma allah tan hayırlısını dile ve rahat ol....

heidi28 cim dr gitmeyi düşündüm ama ist değilim ama eşimin işi dolayısıyla burdayız ve ben beylikdüzünde oturuyorum yani buralarda dr pek bilmiyorum bu dr eşim bulmuş iranlı bir dr başka ii dr bulsam koşa koşa giderim ama bayan olmalı bildiğiniz varsa bana ismini tlf verirse sevinirim bunun için başka başlık açsam mı düşünmüştüm inş benim de iyidir bebişim allah hepimizin evladını bağışlasın bizlere

canım stres yapma ben şunu merak ettim o iranlı doktorun adı soyadı nee vee hangi hastanede çalışıyo benim doktorumda iranlı ben sana bahçeli evler medikalparkta( dr tülin kocatepe )var onu önerebilirim ben hiç gütmedim kısmet olmadı düşük yaptım gidemeden ama arkadaşım hamile ve bu dedigim doktora gidiyo çok çok memnun tavsiye edebilirm internetten de araştıra bilirsin dr ru ALLAHA EMANET OL HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN

korkma aynı şey bende de oldu 10 gün sonra göründü bu 10 gün süresince doktorum istirahat verdi tam yerleşmemiş olabileceğinden.dikkat et kendine

bendede aynisi oldu canim hatta disgebelik diye acmistim forumu gecen hafta ama gördük keseyi insallah sende görürsün sag salim bebeisini kucagina alirsin bu oglak bebekleri biraz anneleri ziplattilar sanirim insallah dogunca cok sakin bebis olurlar

tşk kıslar valla içim rahatladı ayy çok sağolun benim dr ismi fatma tulunoğlu avcılarda bakalım yarın gideceğiz kıslar inş görürüm keseyi hepiniz allaha emanet olun

X