normal doğumdan hemen sonra korse.......

türkiyedeki kadınların ortalama hamile kalma yaşı?

• Ankete Katılan
    42

streetpit

''beatrix kido''
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
1.596
2
arkadaşlar ben normal doğum yapmayı düşünen bir hamileyim acaba douğmdan çıkar çıkmaz korse takabilir miyim?yoksa ağrı fln oluyor mu?zorlanır mıyım?korse takınca daha kolay toparlıyormuş vücut doğru mu acaba kullanınız var mı???fisfisfis

ben 20 gun once doğum yaptım.sezeryanle.2. gun korse takmaya başladım.ve şimdiden müthiş faydalarını gördüm.gerçekten toparlıyor,içindeki azı rahat cıkarmanı da sağlıyor.

ben doğum yapmadım ama spor salonunda konustuğumuz
bir abla vardı
annesi ilk doğumundan sonra belini sıkı sıkı sarmıs
nerdeyse zor nefes alıyormus kızmış annesine
annesi de sen 40 gün sonra anlarsın faydasını demiş
sonra karnı dümdüz olmuş
tabi ikinci cocuk sezeryan olunca uygulayamamıslar
o da verememiş kiloları

korseden çok karnını kuşakla bağlamak daha iyi diyolar ama kuşak nerden bulucam bende bilmiyorum

:bbo::bbo:hamilelik sonrası korseler ortopedik ürünler satan mağazalarda satılıyor yada ünlü iç çamaşırı mağazaları veya hamile giysisi satan mağazalarda da oluyor artık en uygun hangisini görürsek onu alıcaz herhalde.kullanılmadığı zaman göbek sarkık kalabiliyormuşşş...:bbo::bbo:

canım ya ben 7 sene önce doğun yapmıştım ama neyse...ben hiç birşey kullanmadım sadece emzirerek bol bol su içip herşeyden ekmeksiz yiyerek tam 24 kg verdim doğumdan önceki kilomdan bile daha aşağı düştüm.bunun bence korseyle alakası yok bence.çünkü çevremde nerdeyse her arkadaşım kullandı hiç işe yaramadı.bence bu vücut yapısıyla alakalı.bu arada tebrik ederim canım allah size ve çocuğunuza uzun ve sağlıklı ömür versin..:nazar::emir_bebek::kahve:

merhaba.ben 10 senelik evliyim.9 yaşında bir oğlum var.doğumdan hemen sonra korse taktım.hemde çok uzun bi süre.beni rahatsız etti tabi.ama şimdi hiç karnım yok.beni görenler çocuğum olduğuma inanmıyor.bence sende takmalısın.hiç düşünme beni dinle.pişman olmazsın.

peki o zaman bende bi tane alayım hemen doğumun ne zaman olacağı belli olmaz.bir de bişey daha soracağım göğüs altından başlayıp diz üstüne kadar inen korseler mi iyi yoksa sadece karın için olanlar mı??

korseyle bence alakası yok canım ben 20 kılo almıstım dogumdan once 48dım dogum yaptıktan 1 sene sonra 45e ındım hıc de korse takmadım ama evlenmeden once bıle karnım vardı sımdı hıc yok... bosver kendıne ezıyet etme canım tamamen bunye ıle alakalı... Allah saglıkla tek avazda kurtarsın canım:) sevgıler...

X