Normal Doğum Yapmayi Düşünenler,baba Adayi Ile Girmeyi Düşünen Var Mi?

esimin girmesini istemiorum o halde görürse tiksinirler diyenler.. esiniz zaten bas ucunuzda duruyor yani siz nasil göremiosaniz cocuk cikarken o da görmüyor..sadece kordonu kesmek icin assagi tarafa gidio,ki bence bunda tiksinc bir durum yok.. hem bence eslerimiz onlara bir evlat verirken ne kadar aci cektigimizi görürse daha cok degerimiz artar onlarin gözünde..tabi herkes kendisi bilir..düsüncelerimi belirtmek istedim

ben de senin gibi düşünüyorum askito... ama eşimin de dayanamayacağını biliyorum. yanımda olmasını elimi tutmasını istediğimi söyledim. bakalım... belki son ana kadar değiştirir fikrini...

kızlar bende normal düşünüyorum ama dr bısey demedı yanı valla bole kılo almaya devam edersem sezeryan gıbı gorunuyo 90 na merdıven dayadın

ahhhhhhhhhh kızlar ne olacak benım halımmmmmmmmmm

bende aynı olayı,yani eşimin yanımda olmasını arastırdım.özel hastanelerde bu mümkün.ve ben ank büyük doğumda doğum yapmayı düşünüyorum.burdada öyle bir sistem geliştirilmiş.refakatli doğum deniliyor.tek kişilik doğum odası,eşin ve doktor.ortam çok güzel ama ücretini sormadım ve çokda merak ediyorum.devlet hastanesi orası ama mutlaka bi para ödeniyodur.hayırlısı.bakalım napcaz.

kızlar bende normal düşünüyorum ama dr bısey demedı yanı valla bole kılo almaya devam edersem sezeryan gıbı gorunuyo 90 na merdıven dayadın

ahhhhhhhhhh kızlar ne olacak benım halımmmmmmmmmm

büyük ihtimal bende 90 la dogurucam ama normaldogumu becerebilirim diye düsünüyorum :teytey: kiz bizim burda esimin bir akrabasi 117 kilo ile gitti catir catir normal dogum yapti..bir ay da simdi 94 e düstü dahada veriyo.. korkmaya gerek yok benceee :dance:

bende garanti 90 olurum geçmezsem iyi...şimdi 84 geliyorum.. bende eşimin girmesini istemem.. düşer bayılır bide onlamı uğraşiim orda :roflol::roflol::roflol:

Kısmet olursa bende normal doğum istiyorum. Ama maalesef benim eşimde giremez, kan alınırken fena oluyor hayatta kan görmeye dayanamaz bir de sen orada acı çekerken ben fena olurum diyor..

sevgili anne adayları ilk doğumumu normal yaptım doktorum ikna etti (pek rastlanmasada) ama inanın orda eşiniz en son görmek istediğiniz kişi buna inanın

bende çok çok korkmama rağmen normal doğum istiyorum
hatta yanımda eşimde girsin istiyorum
ben ank da oturuyorum ve devlet hastanesi olan zekai tahir burak da bile bu mümkün.refakatli doğum deniliyor.ama maddi imkanlarımın el vermeyeceğini düşünerek fiyatını hiç sormadım bile.dayanamayıp kesin bi fiyat araştırması yapacam ama.çok isterdim eşim yanımda olsun.konuşuyoruzda eşimde istiyor.hayırlısı bakalım zaman ne gösterecek...

X