normal doğum isteyip korkan var mı?

Asortie

bun@luzumvar..
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
9.319
604
39
ben de korkuyorum normal doğumdan ya ama normalde istiyorum
ama utancım yok tabi ki sonuçta neden utanacağım canım

arkadaşlar normal doğum isteyip fakat korkan ve utanan var mı içinizde ben çok korkuyorum şimdiden evham yapmaya başladım:1shok:

slm ben normal dogum istiyorum kismet olursa:CüvCüv:
sanirim korkmuyorum burda zaten son ana gelene kadar sezeryene almiyorlar eger bebek cikmazsa ters bir durum olursa sezeryan oluyormus ve benimkide büyük bir ihtimalle normal dogum olacak :dance:
zaten sezeryan olsam ben burda yalnizim :1no2:bakacak kimsem yok benim icin cok zor olur heralde herseyin hayirlisi:lepi:

ben de korkuyorum normal doğumdan ya ama normalde istiyorum
ama utancım yok tabi ki sonuçta neden utanacağım canım

bende öyle hem normal istiyorum hemde çok korkuyorum oda kesilme durumu olduğu için hayırlısı olsun hepimiz için:Saruboceq:

canım benim ALLAH sanada kolaylık versin hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun ne güzel korkmuyosun bide ben korkmasam pek iyi olucak gerçi annem hep o anki duygu bi başka sezeryanla hissetmiyosun ama çocuğunun doğduğunuda göremiyosun o acıyı çekmek bile muhteşem diyor annemin 38 tane dikişi varmış ablam zor doğduğu için o yüzden bendede olcak hissi var:Saruboceq:

bende öyle hem normal istiyorum hemde çok korkuyorum oda kesilme durumu olduğu için hayırlısı olsun hepimiz için:Saruboceq:

Sezeryan dikişini biliyorsun sanırım ikisini kıyaslarsan normal doğum dikişini dikişten bile saymazsın:lepi:
Moralinizi şimdiden bunları düşünüp bozmayın:1hug:

bende normal doğum yapmak istiyorum.ama plesenta önde olduğu için eğer yukarı çıkmazsa sezeryan dedi doktorum.inşallah çıkarda bende normal yapabilirim.sezeryandan korkuyorum bende:bbo:

Merhaba Kızlar,
ben de aslında normal doğum istiyorum ama size birşey sormak istiyorum.
Normal doğumda vajina açıldığı için eski haline dönebiliyormu.
Mutlaka ebatlarında değişiklik oluyor diye düşünüyorum.
Normal doğum tabiiki hem anne hem çocuk için çok sağlıklı eğer herhangi bir problem yoksa.
Bilmiyorum ya kızlar insanın kafa karışıyor.

şöyle bir şey duymuştum bi adam karısıyla beraber doğuma girdiğinde rahmin okadar açıldığını görünce iğrenmiş ve uzun süre ilişkiye felan girememiş ve babasına konuyu açmış karımdan soğudum böyle böyle diye babasıda adama balın üzerine parmağını sürerek bak nasıl açıldıysa aynı bu bal gibi eski haline döner demiş ne kadar doğru bilmiyorum ama ben tam anlatamadım etkilenmiştim duyduğumda

selam arkadaşlar endışe etmeyınn asırlardırr doğum yapılıyo kımse şikayet etmedi tabıkı kısa bı zaman sonra rahımm eskı halıne dönüyooo zatenn mucize burada bebeğinn doğması ve rahmınn yıne eskı halıne gelmesi muthışş bı şeyy tabı allah kolaylıkk versinn doğumm yapacaklaraa............

merhaba kizlar,
ben de normal dogum istiyorum ama korkuyorum ...bazen cok dusunuyorum ben nasil dogurucam diye...karmakarisik bisey. ama yine de normal dogum istiyorum ..cunku iyilesme surem ve cektigim aci dogumdan kisa bir sure sonra kayboluyor...normal dogumun en guzel tarafi da budur heralde...Allah hepimizi saglikla bir avazda hayirlisiyla kurtarsin..sevgiler..

bencede korkulacak bisey yok ben iki kere yaptim eski halinide aliyor geri zaten 40 gün lohusalik dönemi var o zaman icindede zaten hersey seklini aliyo esiniz doguma girerse sizle beraber bencede karsina almayin yani görmesin orayi tiksinme olabilir basinizda beklesin benim esim hep basimda bekledi

Allah ım inşallah normal doğum yaparım çok istiyorum gerçekten ama tabi hayırlısı son anda bile sezeryan oluyo insanlar ilk etapta beni ve bebeğimi sıkıntıya sokmayacak şekilde hangisi hayırlıysa hakkımızda o şekilde olsun inşallah,ama normal doğumdan korkmuyorum

ALLAHim insALLAH hepimize hayirli dogumlar nasip eder ama en basta saglikli bebeklerimiz olur insALLAH bende normal dogum istiyorum zaten dogumun acisi ALLAHin izniyle bebeklerimizi kucagimiza alica herseyi unuturuz gibi geliyor bana hepimizin hakkinda hayirlisi olsun arkadaslar

merhabalar hanımlar, bende sizler gibi normal doğum isteyenlerdenim, korkmuyormuyum evet korkuyorum ama bebeğim ve benim için en güzel şekil bu olacak diye düşünüyorum, şimdilik bir sıkıntı yok bu konuda tabii son anda birsey çıkmazsa, vaktim de az kaldı heyecan bastı iyice beni....

Valla ben de korkuyorum arkadaşlar ama yine de normal istiyorum inşallah kolay olur. Allah hepimizi bir avazda kurtarsın. Bir arkadaşım doktor alttan açılmaya baktığında canım çok yandı sezeryan istedim demişti. Önce hayırlısı nasılsa öyle olsun tabi yeterki biz de bebişlerimizde sağlıklı olalım.

normal doğum olmasından yanayım bende amaa hem çok korkuyorum hemde çok panikliyorum geceleri aklıma geliyo ter basıyo,bazende içime cesaret geliyo Allah ozamana gelince yardım eder inşallah .bol bol dua edin kızlar dua en büyük ilaç ,ferahlıyor insan tüm bebek bekleyenlere ve banada Rabbim kolay doğumlar nasip etsin...kaydirigubbakcemile5a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…