Normal doğum dikişlerim

Bir iltihap kapmış olabilir. İkinci ise rahmin dar olabilir oda ilişki sırasında falan agrio. Normal doğumda yapsan geri daralıo sonuçta rahmin bana Dr sezeryanmi yaptın demişti o kadar daralmış yani..
Canım ben doğumdan 3 ay sonra eşimle yakınlaştım doğum yapmamışım gibi dardı yine önceden vardı bu sorun yine var yani bu 2 ay önceye kadar regl ve ilişki sırasında hiç acı hissetmezdim en çok regl de hissediyorum ilişkide ilk başlarda oluyor sonra geçiyor regl de ise 7 günün 5 gününde hissediyorum

normal doğum korkulu rüyamdı zaten, okudukça içim bir hoş oldu canlı canlı dikiş ne yaw tövbe bismillah
Kadın işini bilmeyen birisinin eline düşmüş malesef ben hiç böyle şeyler yaşamadım. Tek dikişim var ve ağrı hiç olmadı. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın en büyük duamdı doğuma girerken. Özellikle devlet hastanelerinde doğumda kadınlara çok vicdansız davranıyorlar.

Sagol canim bende 2 ay oturamamistim sağolsun annem ilgilenmesi herseyimle

Canım bi de kobay gibi bütün stajerler geliyor bazısı özenlı dikkatli bazısı afedersin kolunu sokuyor içine nerdeyse de neyse geçti gitti zaten bir daha doğurursam özelde yapacağım bu sefer eşimde yanımda olacak

enfeksiyon o zaman ilerlemeden Dr git yoksa çok kötü oluyor çektigim için biliyorum sprial varsa o da yapio

Ben doğumumu bazem rüyamda görürüm mutlu mutlu. Doktorum ebeler çok anlayışlıydı. En savunmasız olduğumuz an insan merhamet bekliyor. Allah iyilerle karşılaştırsın.

Bir iltihap kapmış olabilir. İkinci ise rahmin dar olabilir oda ilişki sırasında falan agrio. Normal doğumda yapsan geri daralıo sonuçta rahmin bana Dr sezeryanmi yaptın demişti o kadar daralmış yani..
Rahim değil vajina o.
Rahim bir iç organdır. Normal doğumda kesilmez sezaryende kesilir.

Bence doktora git baktır birkere mikrop kapmışsın birdaha yaşama aynısını. Benim dikiş yerim uyuşturulmadan dikildi ve ilk ilişkide çok ağrıdı. Ara sıra gene acıyor da ben oralarda hassasım zaten

Karnıma bastirdiklari için bide tutunacak bir yer bulamadım o an bastıran iki kızdan birinin kolunu sıktım can havliyle bide hakaret işittim elimi itmisti şaka gibi amin amin inşaAllah
Ben doğumumu bazem rüyamda görürüm mutlu mutlu. Doktorum ebeler çok anlayışlıydı. En savunmasız olduğumuz an insan merhamet bekliyor. Allah iyilerle karşılaştırsın.

Belkide icten bakilmasi lazim doktora giderseniz caniniz bikere acir boyle surekli acicak

Bence doktora git baktır birkere mikrop kapmışsın birdaha yaşama aynısını. Benim dikiş yerim uyuşturulmadan dikildi ve ilk ilişkide çok ağrıdı. Ara sıra gene acıyor da ben oralarda hassasım zaten
Regl oluyorken de aciyor mu peki canım ben bi cesaret gideceğim regl bitsin bugün oldum çünkü sabahtan beri aralıklarla ağrı yapıyor bide koku yok yanı pis kokular akıntı vs normalde de agrısa o zaman daha sıkıntılı olurdu

Canlı Dikmeler'ine neden izin verdin ki. Görümcem 20 gün önce Doğum yaptı. Normal Doğumdu ama rahim ödem topladı. Tekrar aldılar ameliyeme genel anestezi verip yaptılar tekrar işlemi.

Hayır adetliyken ağrı olmuyor. İlişkiden sonra oluyor ara sıra bir kaşınma gibi dikiş izi kaldımı onuda bilmiyorum merak ediyorum doğrusu ama bende 2 sene oldu. Belkide piskolojik ilk dönemler çok rahatsız ediciydi çünkü oturup kalkmak yada oturmak bile çile oluyordu her kadın bilir zaten benimki piskolojik herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…