Aile Planlaması Norlevo

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Tgbyl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2014
9
0
Aranizda norlevo kullanan varmi norlevo ictikten sonra ne kadar daha ise yarar yani ben nisan gibi kullandim sizde suana kadarda ise yararmi suan hafif bulantim bel bacak kasik agrilarim var ve siskinlik ama bana usutme gibi geliyor sizde ne olabilir burda yeniyimmm yardim edin fikir verin hamile olamam dimi adetime daha 7 gun var

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aranizda norlevo kullanan varmi norlevo ictikten sonra ne kadar daha ise yarar yani ben nisan gibi kullandim sizde suana kadarda ise yararmi suan hafif bulantim bel bacak kasik agrilarim var ve siskinlik ama bana usutme gibi geliyor sizde ne olabilir burda yeniyimmm yardim edin fikir verin hamile olamam dimi adetime daha 7 gun var

norlevo acil kullanım hapıdır ertesi gün hapıda denebilir. ilişki esnasında bi sorun yaşarsanız (eşinizin içinize boşalması , prezervatifin yırtılması vs) bu durumlarda kullanılmalıdır, ve ilişkiden en geç 72 saat içinde alınmalıdır. yani şuan işe yaramaz

Peki bu belirtiler sizce ne olabilir ve ben en son 2 ay once kullandim yani acil bir durumda bazi yorumlar okudum kullandiktan sonra bikac ay hamile kalamayanlar varmis

Peki bu belirtiler sizce ne olabilir ve ben en son 2 ay once kullandim yani acil bir durumda bazi yorumlar okudum kullandiktan sonra bikac ay hamile kalamayanlar varmis

norlevoya bağlı birşey olabilirde olmayabilirde , yani sonuçta hormonlar değişiyor serviksteki mukus kalınlaşıyor vs , ayrıca kalamayan arkadaşların infertil yani hamile kalamayacağı günlerinede denk gelmiş olabilir , ama normalde norlevo dediğim gibi acil kullanım hapıdır

bulantınız bi hamilelik belirtisi olabilir ama başka bir sebepte olabilir faat kasık ağrısı bel ağrısı için daha erken eğer hamile iseniz

Umarim hamile degilimdir cok korkuyorum belirsizlik cok kotu adetim de gecikme falan yok simdi test yapsam dogru sonuc alirmiyim adet gecikmesi belirtisi olmadan dogru sonuc alamazsin dediler bana

Umarim hamile degilimdir cok korkuyorum belirsizlik cok kotu adetim de gecikme falan yok simdi test yapsam dogru sonuc alirmiyim adet gecikmesi belirtisi olmadan dogru sonuc alamazsin dediler bana

adet gecikmesini beklemeniz gerekiyor. geç yazdım k.bakmayın , adet oldunuz mu bu arada

Evet oldum cok rahatladim soylediklerinle kendimi rahatlatip bekledim dusunceyi kafamdan attiktan hemen sonra adet oldum zaten cok teesekkur ederimmm:)))

Evet oldum cok rahatladim soylediklerinle kendimi rahatlatip bekledim dusunceyi kafamdan attiktan hemen sonra adet oldum zaten cok teesekkur ederimmm:)))

bilgin olsun canım norlevo ictikten saatler sonra iliskiye girsen yine hamilelik riski tasiyor. Nitekim oyle kalan var bildiğim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Saol canim birdaha kullanmayi dusunmuyorum zaten zararliymis senede 2 3 kez kullanilmasi gerekiyomus bildigim kadariyla

artık bu ilaç üretilmiyor norlevo kaldırıldı
bunuda dün öğrendik ona ihtiyaç duyduğumuz an bunu bulamadık onun yerine 3 kat etkili olduğu söylenen ella diye bi ilaç aldık..
ve ben çok açık konuşcam bana yardımınız açısından dün gece yaşadığımız ilişkide eşim ilk defa bebek için bi çalışma başlattı ama benim korku ve titrememden ötürü pişman olup hemen ertesi gün hapı norlevo almaya gittik fakat onun yerine ella vardı onu aldık, ilişkiden bi 30-35 dk belkide 40 dk sonra tam hatırlamıyorum 1 saat olmadan ilacı içtim ..şunuda belirteyim ki, adetimin bitişinin 3. günün gecesi yani 4 . gününde bu durum gerçekleşmiş oluyor bana yardım edin hamile olmam ne kadar mümkün:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

X