Norlevo kullandım, hamile kalmış olma olasılığım nedir? yardım lütfen

gizem0688

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2012
17
0
Norlevo kullandım, hamile kalmış olma olasılığım nedir? yardım lütfen!

Merhaba; foruma yeni üye oldum. Sizlere bir sorum olacak. Ben 2 aylık evliyim, ve 2 aydır eşimle korunarak ilişkiye giriyorduk. 6 haziranda (adetimin bitmesinden 2 gün sonra) ilk kez korunmadan denemek istediğini söyledi ben de kabul ettim. Geri çekilme yoluyla hamilelikten korunacaktım. Eşim geri çekildi fakat meninin büyük bir kısmı vajinamın üstüne aktı, sildik ve olaydan 12 saat kadar sonra Norlevo kullandım. (2 hapı birden içtim) ama ertesi gün gene aynı talihsizliği yaşadık.. kesinlikle içime değil fakat üstüne bulaştı bende de 3-4 gündür tuhaf renkte akıntılar sabah mide bulantısı kasıklarımda sancı ve adet sancısına benzer sancı oluyor. Sizce belirtiler bu kadar erken olabilir mi? Bunlar psikolojik mi? Bebek istemiyoruz henüz ikimiz de.. Sizce hamile olma olasılığım nedir?

canım sana bı arkadasın olarak tavsıyem lutfen norlevo kullanma . inan o kadar zararlı bir ilaç ki ben ılk ay kullandım ınan butun hormonal dengem bozuldu .
soruna geleyım ayda 1 defadan fazla norlevo kullanamazsın yanı eşinle yıne aynı talıhsızlık oldu dıye 2. defa norlevo ıcemezsinnn
adet sancısı gıbı ve kahverengi bır akıntıysa söktürmüştür içini ilaç

hayır canım 2.kez kullanmadım zaten.. ayda en fazla bir kez kullanılıyormuş. içtiğim günden sonraki gün de aynı olay oldu.. akıntım beyaz ve yapışkan oluyor, acaba bendeki bi hamilelik belirtileri norlevonun hormon dengemi bozmasından kaynaklı olabilir mi? veya psikolojik midir.. teşekkür ederim bu arada cevabın ve tavsiyelerin için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…