Aile Planlaması norlevo içtiği halde hamile kalan varmı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

yasmin_84

minik kuşum
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2010
1.628
52
slm kızlar ben 2,5 ay önce 3.çocuğumu doğurdum.kondomla korunuyoduk.dün bi tanesi yırtıkmış biz geç fark ettik.bugün öğlen gidip norlevo aldım içtim.hala adet görmediğimden hamile kalmış olabilirmiyim.eğer kalmışsam ne zaman test yapmam gerekir.ilk defa içtiğimden ne kadar korur merak ediyorum.tekrar hamile kalmaktan korkuyorum.tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız..

ilacı bugün aldıysanız hemen adet görmezsiniz.normal adetinize yakın yada birkaç gün gecikmeli de olabilirsiniz.ilişkiden ne kadar süre sonra aldınız ilacınızı? ilk 12 saat içinde mümkünse alınması tavsiye ediliyor.yoksa 72 saat süresi var.inşallah hamile değilsinizdir.bende aldım dün sabah bekliyorum bakalım:26:

ben doğum yaptığımdan beri adet görmedim.ilacı 12 saat içinde aldım.inş.hamile değilimdir.

Bundan sonra kullananlara yardımcı olması acısından deneyimimi yazmak istedim. Yumurtlama günüme denk gelen gün şüpheli iliskim oldu iki yasında bir cocuğum var ve ikinci yi düşünmediğim icin 12 saat icinde norlevo ictim. Adetim gecikti test yaptım ve hamileyim. Şimdi 5+6 haftalık, gebeliğimi devam ettireceğim ve bebeğime bir zarar gelmemiş olması icin dua ediyorum. Benim bu hapın kullanımı ile ilgili düşüncelerim ; yumurtlamaniz henüz gerçekleşmemişse koruyuculugu oldukça yüksek, fakat yumurtlamaniz gerçekleşmişse o zaman bu hap derdinize care değil ,sadece küçük bir umut dikkatli olun.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…