norleva kullananlar

tondu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
7
0
erkek arkadasımla korunmadan cinsel iliskiye girdim ancak cok kısa surdu yani 1dakika falan ve reglm cok yakın 4gun civarında var.sizce hamile kalır mıyım ve norleva denilen ilacı kullanmayı dusunuorum yrn sabah cıkıp alıcam ilac hakkında bilginiz varsa cok sevinirim cok zor durumdaım

hiç dumadım öle bi ilacın varlığını inşallah hamile değilsindir şimdinie yaptın derdin neydi bu yaşta dicem ama bu korku sana yeter herhalde içineboşalmamışsa bisorun olmaz sanıyorum 18 yaş üstü oldu ama yaptıklarında pek yaş sınırı tanımıo yani nesedurumdan haber ver bakalım hhaaa bu arada senin bahsettiğin şu ertesi gün haplarından biriyse şüpheli ilişkiden 48 saat sonra içildiğinde olası gebeliği engelliomuş ama adını sanını bilmiorum

evet ertesi gun haplarından biri ve inan bende cok pismanım okdr zor gunler geciriorum ki. iliskiden 12saat sonra birini 24 saat snrada digerini ictim umarım bisi olmaz.

evet ertesi gun haplarından biri ve inan bende cok pismanım okdr zor gunler geciriorum ki. iliskiden 12saat sonra birini 24 saat snrada digerini ictim umarım bisi olmaz.

inşşlah bebek olmaz olsada çok yazık olur çokkkkk ee evlensin bari erkek arkadaşın seni bu halde kim kabul eden birini bulcaksın ozaman neden bukadar nefsinize düşkün oluyosunuz tabi herşey zamanında olmazsa ne piskoloji kalır ne bişi abla tafsiyem bukadar kendini ve bebdenini yıpratma unut gitsin herşeyi kendine temiz bi sayfa aç

Son düzenleme:
zaten anladığım kadarıyla ilk değildi demi güzelim nese artık olan olmuş yorma kendini bence bişi olmamıştır hamile değilsindir yani strese gerek yok stres yaparsan adetin gecikir daha sorun olur

yok ilkti ve sondu aslında yani baya buuk bi hataydı.
biliorum geckiceini normalde gun olmam gerekiodu olmadım ama stres olmamayı engellemiorum ki cok korkuorum ve ne yapmam gerektiini bilmiorum beklemek cok zor gelio

yok yok hamile kalmak o kadar kolay mı bak herkess nelerr neler yapıo bebek olsun die ne acaip şeyler denioruz sıkılmaa olurrsun adet gecikmesi normal

umarım oledir beklemek cok zor ve can sıkıcı...
bu adet sokturucu denen seler varmıs sanırım onlardn kullanmalı mıyım sizce bi faydası olur mu

benim bildiğim o hapları 48saat içinde içtiysen eğer korkulcak hiçbişey yok korunmuş sayılıyosun eğer düzenli ilişkiyse erkek arkadaşınla olan olduğu için söylüyorum elbet yoksa onaylamıyorum eczaneden doğum kontrol hapı al ve düzenli kullan ne olur ne olmaz evlenmeden hamile kalma bari çok zor durumlarda kalırsın cnm

4gun once tam 2 gun gecikmlyle regl oldumm ve snrm buna ramen hamile kalmam deilmi?
2.5 yıldır berbrz we bu ilk ve sondu zaten..

X