Nolur yardım edin kafam Allak bullak

Umaykilinc

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2021
91
37
22
kızlar nolur yardım edin 1.kaset testte hiç birler gözükmedi 2.kaset testte hemen gözükmedi ancak 1 saat sonra baktığımda hafif pembemsi bi çizgi oluştu ancak kuruma çizgisi mi diye bakmak için su damlattım çok açılmadı rengi yani dağılmadı 3.erken gebelik testinde ise 2 saat sonra gördüm böyle çizgi olduğunu belki kurumadır dedim sonra bi test daha yaptım ve en sonuncuda tam adetime 4 gün kala yapmıştım ve dakikasında çizgi oldu 15 dk sonra baktığımda çizgi biraz daha belirgindi ama ne pembemsi ne gri bi renk anlayamadım kuruma çizgisi mi başına böyle bişey gelen oldu mu adet günüme 2 gün var daha yeni yeni kaşık ağrısı yaşıyorum bazen de kasıklarımda yanma hissi oluyor anlayamadım

Eklentiler

• IMG_3449.jpeg
    147,6 KB · Görüntüleme: 55
Ya geçen ayda öyle oldu ama erken gebelik testinde çıkmadı ama saatler sonra gördüğüm bi çizgiydi bu ay yaptığım en sonuncu direk gördüm bilemedim
Kan testi kesin sonuç bazen bu idrar testleri başka sebepten de çift çizgi olabiliyor muş

Benimde 15 inde oldu 11 test yaptığımda negatifti bende gecikmeyi bekliyorum 12 sinde iki damla kan gördüm başka gelmedi bugünde çok kaşık ağrım var. Pazartesi test yapmayı planlıyorum
Bakalım inşallah gebeyizdir çok stres oldum rüyamda da test yapıyodum 2 çizgi gördüm seviniyorduk felan inşallah gerçektir

Bakalım inşallah gebeyizdir çok stres oldum rüyamda da test yapıyodum 2 çizgi gördüm seviniyorduk felan inşallah gerçektir
Bende aynı eşimle sevinç gözyaşları döküyorduk . Artık ne kadar takıyorsam rüyalarımda. Bir de eşimin eli sürekli karnımda ne zaman olacak diyor . Kendi kendine olmayan bebekle konuşuyor. Onu gördükçe daha çok duygusallaşıyprum oturup ağlayasın geliyor olmayınca

Herşeyin vakti zamanı var benim eşimde çok istiyor ama çaktırmıyor bana kafama taktığım için ara sıra şakayla karışık diyor hamilemisin felan diye umarım en kısa zamanda hayırlısıyla hamiş olduğumuzu öğreniriz

Amin rabbim bizimde kucağımızı sağlıklı bebişlerle doldursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…