Aile Planlaması Nolur yardım bayanlar hamile miyim?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

asuman_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2011
20
0
nişanlımla iki üç ay önce beraber olduk. aslında olmadık. yani sadece sürtünme yöntemiyd. içine hiç girmedi. ve boşalmadı. geri çekildi boşalacağını anlayınca. ama adetim 26 gün gecikti.. 7. 13. ve 25. gün test yaptım negatif çıktı. bu arada adetlerim hep böyle düzensizdir. seneye düğünümüz var ama böyle bir nedenden dolayı erken evlenmek istemem. nolur yardım edin hala hamile olma ihtimalim varmı

Merhaba öncelikle içine boşalmadıktan sonra hamile kalma olasılığın kesinlikle yok eğer emin olmak istyorsan kanda bhcg tahlili yaptır kesin sonuç alırsın kendi kendini yemekten vazgeçersin.

öncelikle teşekkür ederim cevap verdğiniz için. ancak onu yaptırmama imkan yok. çok küçük bir yerde yaşıyorum hemen duyulur. üç kere idrar testi yaptım yeterli olmaz mı hatalı olma ihtimali varmı yani üçünde de

nişanlımla iki üç ay önce beraber olduk. aslında olmadık. yani sadece sürtünme yöntemiyd. içine hiç girmedi. ve boşalmadı. geri çekildi boşalacağını anlayınca. ama adetim 26 gün gecikti.. 7. 13. ve 25. gün test yaptım negatif çıktı. bu arada adetlerim hep böyle düzensizdir. seneye düğünümüz var ama böyle bir nedenden dolayı erken evlenmek istemem. nolur yardım edin hala hamile olma ihtimalim varmı

hımsss sürtünmeyle vede içine girmediyse hamile kalamazsın panik yapma evlendiğin zaman analyacaksın (inş. anlamazsın biz gibi beklemek zorunda kalmazsın) çocuk yapmak inan öyle basit kolay değill, kan tahliliyle kesin sonucun çıkar, adet düzensizliğin varsa odur, stresten gelmeme ihtimali yüksek adetinin. İdrar tahlili bazen kesin sonuç vermezz ama okadar çok gecikmişki varsa idrar tahliliylede çıkardı

hımsss sürtünmeyle vede içine girmediyse hamile kalamazsın panik yapma evlendiğin zaman analyacaksın (inş. anlamazsın biz gibi beklemek zorunda kalmazsın) çocuk yapmak inan öyle basit kolay değill, kan tahliliyle kesin sonucun çıkar, adet düzensizliğin varsa odur, stresten gelmeme ihtimali yüksek adetinin. İdrar tahlili bazen kesin sonuç vermezz ama okadar çok gecikmişki varsa idrar tahliliylede çıkardı

teşekkür ederim cevabınız için. inşallah cok sağlıklı bir bebişiniz olur. ama bnm şimdi olmasın :KK43: çok erken

korkmana gerek yok tatlım..stresten geciktirmişsin..ahat ol kesınlıkle deilsin bence..

bi kere işlem düzgün olmamış ki bebiş olsun :KK9: olsaydı zaten o testlerden 1. olmasa bile 2. sinde mutlaka çıkardı, rahat ol sen :KK8:

Bencede sürtünmeyle hamile kalmazsın:KK50:.boşalmadı bile diyorsun.hamile olsan bile teste mutlaka çıkardı.sen stres yaptığın için bu kadar geçikmiştir.......

X