HAMİLE OLMAKTAN KORKUYORUM LÜTFEN BİLGİSİ OLANLAR BANA YARDIM EDEBİLİR Mİ

sacmalama tabiki hamilesin. Benım eşim bana dokunmadan uzaktan halıya boşalmıstı temas asla yok hamile kaldım spermin kokusu yayılınca bile hamile kalıyorsun hemen kıyafet beşik falan bak. Allah analı babalı büyütsün 😂

Tebrik ederim hamilesiniz.

1,5 yıldır yanlış şekilde mi deniyoruz ya biz acaba? Tavsiyeleri sizden almak lazımmış meğer🤣

Her türlü şekli deneyip bakireyim diye gezinmeklerine bitiyorum ya, Allah görüyor, kimi kandırıyorsunuz ki zaten başka🤣 bari gururunuzla tam yapın diyeceğim ama korunmayı da öğrenemiyorsunuz elinizde telefonlarla😶
Anam bende 2 senedir deniyorum normal ilişkiyi astım aşılama vs deniyorum o dereceyim bu 3 kattan hamile kalacakmış nasıl bir güçse artık😂

İnsanlar için biraz dalga konusu olmuş üzgünüm senin adına :KK43: Hamile kalmak için bazı şartların yerine gelmesi gerekiyor yani sperm hücresinin vajina kanalına girmesi ve buradan sonrada yumurtaya ulaşarak döllenmesi lazım. Üzerinde kıyafet varken spermin vajinaya girmesi ve döllenme yapması tıbben mümkün görünmüyor. Korkmana gerek yok yani

İnsanlar için biraz dalga konusu olmuş üzgünüm senin adına :KK43: Hamile kalmak için bazı şartların yerine gelmesi gerekiyor yani sperm hücresinin vajina kanalına girmesi ve buradan sonrada yumurtaya ulaşarak döllenmesi lazım. Üzerinde kıyafet varken spermin vajinaya girmesi ve döllenme yapması tıbben mümkün görünmüyor. Korkmana gerek yok yani
Merhaba peki boşalma olmadan oral sex ile vajina girişine değen zevk suyuyla hamilelik olur mu

Zevk suyuyla hamile kalınır mı diye internetten araştırmanız daha iyi sonuç verir

X