NOLUR ÇOK ACİL

Offf!!! sevgili adminler cinsellik konusuna ya da hamilelik konusuna "surtunme" (!) diye sabit bir baslik acsak... Biktim sahsim adina "gecen yil surtundum gebe miyim" temali sorulardan...
Bir de baslik acma icin bir kural yok mu, "acil, yandim aman, ufff" diye konuya en ufak bir atifta bulunmayan basliklar da biraz artmadi mi sizce??

Offf!!! sevgili adminler cinsellik konusuna ya da hamilelik konusuna "surtunme" (!) diye sabit bir baslik acsak... Biktim sahsim adina "gecen yil surtundum gebe miyim" temali sorulardan...
Bir de baslik acma icin bir kural yok mu, "acil, yandim aman, ufff" diye konuya en ufak bir atifta bulunmayan basliklar da biraz artmadi mi sizce??
Yasak bu şekilde başlığı şikayet edersek banlanıyorlar.

ama benden kan da aldılar ve baktılar.
Kanda minimum 4 olmasi lazim diye biliyorum. O civarlarda. Test alin5 tl o kadar sikintiya gerek yok. Ben bugun yaptim mesela. Negatif cok sukur. 8 aylik bebem var o yuzden istemiyorum tekrar beybi. Bu arada once kanda cikar gebelik varsa. Olsaydi kanda cikardi. Gec dollenmeye karsi idrar testi icin 5 tllik testte olur.

Merhabalar.
2021 Eylül ayında sürtünme yoluyla ilişki yaşadım.Boşaldıktan sonra 2 cm falan içime girer gibi oldu ama girmedi.Sürtünmeden sonra regl oldum ve Ekim ayındada oldum.Kasım ayında olmayınca doktora gittim kan testi yaptı HCG yazıyordu sadece ve 2 çıktı her neyse ultrasonla karnımdan baktı ve kistim olduğunu söyledi.İlaç verdi ilk ay tarlusol kullandım ve 4.günü regl oldum.Sonrasında kistim gitmeyince 1 ay daha ilaç kullandım ve yine regl oldum.Bu ay regl günüm ama hala regl olmadım.Hamile kalma olasılığım var mıdır?Hamile olsam ilaçla regl olmazdm değil mi,karın ultrasonumda da gözükürdü?
Hamilelik imkansız da. Bence kist adet düzensizliği yapıyo sende canım. Bende de kist vardı adet döngüm uzundu normal kızlar gibi degildi bazen ayda Bi bazen 40 günde Bi oluyodu ve 7 8 gün ve wgrılı geçiyodu. Cok düzensizdi beklenen tarihten 1 hafta 10 gün geç oluyodu ben de senin gibi strese coook girdim. Dr a gidince anladım kist vardddi bilmiyodum bile kisti oldugunu

hanımlar çok teşekkür ederim kan testi verdim ve hcg testim <2 çıktı.yine regl olmadım ama bıraktım artık peşini ne zaman olursam artık.

X