nolur bunu da okuyun noluuuurrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!

bugün adetimin 7. günü. ayrıca ultrasona da girdim idrar kan ve ultrason sonucuma bakarak şüpheli gebelik dedi doktor.

git bakalım bida ne dicekler. 7 gün daha gecmiş zaten varsa iyice belli olmuştur.

merhabalar bende çok merak ettim umarım hamilesindir haber ver bizede.buarada okurken bebek rahime yerleşemezse adet kanamasıyla gttiğini okudum bunu bilmiyordum.benimde geçen ay adetim 5 gün gecikti normalde pek gecikmez 28 günde olurum test yaptım negatif çıktı adet oluncada birdaha yapmadım acaba benimde yerleşemedimi??bakalım bu aya kısmet inş rabbim hepimize nasip eder..

ınşallah Rabbim dileyen herkese versin hayırlısıyla..haber veririm yarın tüm gelişmelerden inş.
Bu arada çok ilginç kızkardeşim beni rüyasında görmüş tam da adetimin gecikmeye başladığı günlerde.Bana rüyasını adetim başladıktan sonra anlattı. Bu gelişmelerden haberi yoktu. Abla dedi gözlerimin önümde bir kız çocuk doğurdun rüyamda..Çok şaşırdım rüyasını dinleyince.. ben de ona durumumdan bahsettim.
inşallah hayırlı bir haber alırım yarın..:uhm:dua ediniz:):

Son düzenleme:
bayanlar doktora gittim ama görüşemedim..inş. birkaç güne haber veririm durumdan..

evet canım izledim.. çok sağol daha önce dinlememiştim bunu..aydınlatıcı oldu:)

evet canım izledim.. çok sağol daha önce dinlememiştim bunu..aydınlatıcı oldu:)

sevgili sirar cım..tecrübelerime ve birebir yaşadıklarıma dayanarak söylüyorum canım..
üzgünüm ama canım kimyasal bir gebelik geçirmişsin..yumurta döllenmiş ama embrio tutunamamış ve adetle atılmış..üzülme ama..aynısını bende yaşadım..doktorum sakın üzülme çünkü bu embrio sağlıklı değilmişki vucut onu dışarı attı yoksa sakat bi çocuk dünyaya getirebilirdin dedi...o yüzden üzülme..en azından hamile kalabildiğine şükret..Allah tekrar yaşatmasın..Sağlıklı bir bebek dünyaya getirmen dileğiyle...

geç döllenme olabilir.. olabilecek her duruma hazırlıklı ol, hayırlısı neyse o olsun. daha önceleri adetim 10 gün geçti, beta hcg 33 çıktı, doktor geç döllenme olabilir ya da kimyasal gebelik dedi. ben geç döllenme olmadığını biliyordum. Kimyasal gebelik de herkesin başına gelebilir, yumurta dölleniyor ama tutunamıyor, normal adet gibi vücuttan atılıyor. hcg seviyesinin düşmesiyle adette başlıyor zaten. bu durumu çoğu bayan farketmeden yaşarmış..

aynısını ben hcg 27 değeriyle yaşadım adet tarihim beklenenden 1 hafta sonra oldu.benimde hiç şaşmaz günüm.üzgünüm ama muhtemelen kimyasal gebelik yani bebek tutunamıyor ve gidiyor

bayanlar dün evde kendim tekrar idrar testi yaptım malesef çizgi belirmedi.dediğiniz gibi gitmiş olabilir kanama ile.peki tekrar doktora görüneyim mi?yani bir sorun olur mu gitmesem?

canım doktora tabiki git düşük yaptın büyük bir ihtimalle.ama kürtaja gerek olabilir içinde parça kaldıysa bu iyi değil bence şimdiye kadar beklemem bile doğru değil

kızlar doktora gittim bugün yine malesef hamile değilim... ama çok şükür herhangi bir sorun da yok :)
tekrar deniycez

bence hamilesin kan degerınde suphelı dedıgın seyın aynısı bendede olmustu hamıle oldugumu bılmıyordum hastaneye gıtıım test yaptılar sonuca gore ne hamıle ne degıldım doktor 15gun sonra gel dedı gıttım hamıleymısım meger 15 gun sonra gel demesının sebebı bebek buyudugu ıcın net sonucu verıyormus kan tahlılı sana saglık ocagı hamılesın dedıgını gore hamılesın sonucta bır hekım ve bır ebe var yanlıs soylemelerıne ımkan yok dıye dusunuyorum hakkında hayırlısı neyse o olsun ınsallah...

kızlar doktora gittim bugün yine malesef hamile değilim... ama çok şükür herhangi bir sorun da yok :)
tekrar deniycez

senın son sorumunu okumamıstım bende sana yorum yazdım ama sımdı son yorumunu okuma fırsatım oldu hakkında hayırlısı demıstım demekkı hayırlısı bır dahakı sefereymıs sakın uzulme...

bencede kimyasal gebelik yaşamışsın..onunla gemiş olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…