Noldu şimdi yaa:((

KotuKediSero

Gıt gıt gıdaaaakkkkk.....
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2009
7.633
3
40
Ya kızlar, hesaplamalarıma göre dün yumurtlama günümdü ve laf aramızda akşam eşimle birlikte olduk, bu ay hamile kalmaya öyle odaklanmıştım ki içimde kesinlikle bu kez olacak diye bi his vardı bütün gün, ama akşam ilişki sonrasında pembe biakıntım oldu, hafif bi kanama gibi bişey, neden oldu anlamadım, sizce ne anlama geliyor bu? Akşam belki kanamam olur diye korkup pedle yattım, sabah azıcık bi pembelik daha bulaşmıştı pede, bu saate kadar bir daha olmadı ama kasıklarımda batışmalar hissediyorum sabahtan beri. Bi fikri olan var mı , yardım edin lütfen :Saruboceq:

Allah Allah ne ilginç.
acaba tahriş mi ettiniz yumurtanız çatladığında da akıntı gliyor ya karışınca böyle bir şey mi çıktı ortaya..
moralinizi bozmanız için çok çok erken.

Valla bilmiyorum ki niye oydu:KK43: hiç olmamıştı daha önce:KK43: inşallah kötü bişey değildir:KK43: daha önce böyle bişey yaşayan yok mu hiç yaa:KK43:(

Yumurtlama esnasında bazı hatunlardan akıntıyla karışık çok az kan gelir. Benden bu ay geldi. Çok şanslı bi durum. Tam da denk getirmişsiniz. ınşallah tutunmuştur bebeğin sana.

Yumurtlama esnasında bazı hatunlardan akıntıyla karışık çok az kan gelir. Benden bu ay geldi. Çok şanslı bi durum. Tam da denk getirmişsiniz. İnşallah tutunmuştur bebeğin sana.

İnşallah tutar yaa, öyle çok istiyorum ki anlatamam :KK43: beni ancak siz anlarsınız:KK43:

hee o kanama yumurta çatlamasından mıymış ya geçen de

bana da oldu çok korktum doktora gidicektim valla ya ohh içim rahatladı hee :)

X