Nişanlımla yatak konusu

Nedesembilemedimm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2017
272
88
31
Hanımlar merhaba nişanlımla biraz özel konulardan bahsettik cinsellikten...işte ne sıklıkla olur gbi bende duruma göre bilmiyorum ki haftada 1 -2dedim o da öyle şey mi olur her gün olması lazım sen böyle isteksiz olursan bu evlilik nasıl yürür falan dddi ...bende Yani hoşumuza giderse yaparız nasıl olucagı hakkında fikrim Yok dedim ..Benim için bu çok önemli konu dddi bozuldu biraz ...nasıl yaklaşmalıyım bu konuya ? Birde nişanlıyken biraz yakınlaşsak diyor ilişkiye girmeden bende gerek Yok diyorum

Evlenmeden cinsel beklentileri konusmak guzel de sizinki tuhaf bir pazarlik olmus...
cinsel hayata bakisinizin uyusmasi onemli, ben her gun isterken esimin haftada bir istedigini dusunemiyorum mesela, ayni sekilde tam aksini de... sadece iliski sıklığı da degil, cinselligi nasıl yasamak istediginiz, sinirlariniz, fantazileriniz birbirine cok zit olmamali.
Dolayisiyla evlenmeden once bu yonde bir tereddutum olsa evlilik fikrini gozden gecirirdim.evlilikteki en onemli seylerden biri cinsellik, bir sekilde orta yolu bulmalisiniz.

Son düzenleme:
Ya bu konuşulur mu spontane gelişir bence. Nişanlıyken yaşayalım ya da evlenince yaşayalım şu kısma kadar yapalım şimdilik evlenince tam yaparız gibi. Saçma pazarlıklar.
Cinsel beklentiler konuşulmalı tabiki ama sizinki bir tuhaf olmuş yani. Hiç yaşamadığınız bilmediğiniz bir şeyin pazarlığını yapmışsınız. Konu başlığını okuyunca da bildiğimiz yatak zannettim alırken kavga çıktı filan sandım :KK70:

Evlenmeden cinsel beklentileri konusmak guzel de sizinki tuhaf bir pazarlik olmus...
Bu arada cinsel beklentilerinizin uyusmasi da onemli, ben her gun isterken esimin haftada bir istedigini dusunemiyorum mesela ayni sekilde tam aksini de... evlilikteki en onemli seylerden biri cinsellik, bir sekilde orta yolu bulmalisiniz.
O açtı konuyu güzel hoşuma giderse hep isterim ama daha yaşamadığım bişey diye ne diyeceğimi bilemedim Benim için cinsellik çok önemli olmadı bu zamana kadar aşk sevgi falan daha öndeydide o evliliğe cinsellik olarak bakıyor sanırım yani ona uymam mı gerekiyor bilmiyorum

Bu arada cinsel beklentilerinizin uyusmasi da onemli, ben her gun isterken esimin haftada bir istedigini dusunemiyorum mesela ayni sekilde tam aksini de... evlilikteki en onemli seylerden biri cinsellik, bir sekilde orta yolu bulmalisiniz.
O açtı konuyu güzel hoşuma giderse hep isterim ama daha yaşamadığım bişey diye ne diyeceğimi bilemedim Benim için cinsellik çok önemli olmadı bu zamana kadar aşk sevgi falan daha öndeydide o evliliğe cinsellik olarak bakıyor sanırım yani ona uymam mı gerekiyor bilmiyorum

Ya bu konuşulur mu spontane gelişir bence. Nişanlıyken yaşayalım ya da evlenince yaşayalım şu kısma kadar yapalım şimdilik evlenince tam yaparız gibi. Saçma pazarlıklar.
Cinsel beklentiler konuşulmalı tabiki ama sizinki bir tuhaf olmuş yani. Hiç yaşamadığınız bilmediğiniz bir şeyin pazarlığını yapmışsınız. Konu başlığını okuyunca da bildiğimiz yatak zannettim alırken kavga çıktı filan sandım :KK70:
Tek ben değilmişim demek ki:olamaz:

X