Nişanlımın tavırları beni çok şaşırttı !

valla canım arkadaşların hepside gayet mantıklı cevaplar vermişler benimkide onlarınkınden farklı olmcak...düğün gününü uzat onu daha ii tanımaya çalış hoş zaten hastanede yapacağını yapmış ama sen yınede bu dönem içerisinde onu ii gözlemle pek sağlam papuç gibi gelmedi bana...olmazsa atarsın nişanı..olur bıter..evlılıkten sonra fark etseydın daha kötü olurdu senın için..............

Canim öncelikle geçmiş olsun...nişanlin hakkaten ayip etmiş..burda düşünülmesi bazi noktalar var ve ben kendimi senin yerine koysammm
1- o hangi arada derede hemşirelerle konuşuyor
2-bu ne samimiyet
3-ben orda yatarken neden benimde yanimda degil neden moralim düzeltmiyor
4-ben odada yatarken ve onun bol çene konuşma vakti varsa neden yanimda degilde dişarda
5-ben aci içindeyken benim aci çektiğim odamim az ilerisinde o nasil gülüp egleniyor..
6-ve o hemşireyi sordugunda neden merak ediyor...

Ve son zamanlarda bana karşi tutumlari degişti diyorsunuz

iyi düşünün derim...

Bak canim bak herşeyde hayir varmiş.hastalanman kötü olsa bile ..en azindan nişanlinin iş yerindeki durumunuda görmüş oldun..hastayken yanibaşinda böyleyse sağliğinda ne olur bilmem.. Bazi gerçekleri görmek için ak sakalli dede gelmeyecek ya...

Canım nişanlıyken onun etrafı kollamasından gözünün dışarda olmasından bıkmışsın evlendikten sonra evin işlerine çoluk çocuğa karıştıktan sonra hiç uğraşamazssın ya boşanır yada kabullenir mutsuz bir hayat yaşarsın.
evlilik basit birşey değil sadakat ister güven ister sevgi ister özveri (hastalıkta vb.) ister sen daha yolun başındayken kuşkudasın.Nişanlılık tanıma ,göze girme ve kendini kabullendirme dönemidir bu dönemde bile kendini tutamayıp etrafa sarkıyorsa ilersini sen düşün...
Canım umarım doğru düşünüp doğru kararı alırsın...

tatlım üzülerek okudum,
sadece burnunun sürttürülmesıne ıhtıyac var

onun yaptıgını bır cok erkek yapabılır ama senı etraftakı bı cok kız gıbı görmemelı

azzzzcık burnunu sürttütüürrr sen onun
hakedıyo

baktın kötuye gıdıyo o zaman düşünürsün,
sımdılı k sadece karı koc kavgası gıbı temız bı kavagaya ıhtıyacınız var bıde kendını agırdan satmana...

bana sorsanız sanıyesınde bırakmıstım adamı orda döve döve terketmıstım

ama baskasına tavsıye verırken neden bu kdr ılımlıyım bılmıyorum, şahsen bana yapsa coktaaaaannnn...

Geçmiş olsun ama hemşireler için böyle konuşman beni rahatsız etti.Belki başka bir şeye gülmüşlerdir.Oynaşıyor demen çok yanlış.

Bence ilişkini tekrar gözden geçirmelisin.
Sonradan pişman olacağına baştan ol daha az canın yansın ..........
Unutma kimse senden daha önemli değil....
yerimseniben

ben ayrılırdım.
utanmazlık bu yaptığı.
ilgisizlik.
hiç işim olmazdı benimde onunla
ömür dediğin ne ki 3 günlük zaten.

ay bende asiri sinir olurdum ne yalan söyliyim, kötükedihüso
ben orda aciyla kivranmasam bile, istesem grip olayim. sevgilim hele heleki nisanlim, etrafimda fir dönmesi gerekir, onunda aci cekmesi gerekir. sonucta seven ve deger veren insan öyle olmazmi. allah askina ? :bbo:
Senin nisanlin azciik öksürse, icin gitmezmi . öyle degilmi ama arkadaslar?

Cok garipsedim öyle yapmasini, cok tuhaf ve cok cirkin bir davranis , ben burda okurken sinir oldum, senin nasil üzüldügünü düsünemiyorum bile.:teselli:

Dedigin gibi dügün tarihini biraz daha uzat, anneler babalar sorarsada kirada oturmak istemiyorum, ev alsinlar de :dilcikar:, yada biraz daha emin olmak istiyorum, veya daha kücügüm filan de nebiliyim uydurursun bisey fisfisfis. uydurmam dersende acik acik söyle, daha biraz güvenmeye ihtiyacim var diye.:dilcikar:
üzülme bacim allah yardimcin olsun a.s.

onun davranışlarını umursama ve ona hissettirme kızsanda erkeklerin bazıları ara ara havalara giriyor dünyada birtek kendisi var sanıyor

Canım çok geçmiş olsun sakince düşünelim açık açık konuş davranışlarını beğenmiyorum de kendini toparlasın sonra kendini göster cewresindeki kızlara sahipsiz değil ya ewliliğ biraz askıya al we onada söyle istersen bilsin... iyice tanı canım gerci hiç kimse kötü yüzünü göstermez sen görüceksin iyi gözlemle dikkatli ol. Ewlilik çook önemli bir karar biz bir ömür boyu mutlu olmak için ewleniyoruz bir kere olucak o yüzden rabbim karşımıza hayırlı insanı çıkarsın (tüm bekarların)rabbim yardıncın olsun senin için ne hayırlıysa o olsun bol bol dua et canım mubarek günlerde dualarımız kabul olur inşallah allaha emanet ol rabbim şifa wersin hoş kala.s.

oncelıkle gecmıs olsun herseyde bır hayır vardır senın o hastaneye gıtmendede bır hayır vardır bnce
canım evlılık cok farklı bır olay sevgı saygı ılgı bır tarafa ama evlılıkte en onemlı sey GUVEN bence
nısanlıyken onemlı degıl gıbı gorunen seyler evlenınce onem kazanır
sana guven vermeyen bır erkekle hayat gecırmek ınan cok zordur sımdı gormezden gelebılırsın bu gıbı tavırları ama evlenınce bunu yapamazsın ve gerı donusu cok zordur

yaa durum tamda senin anlattıgın gibiyse yani kuruntu degilse eminsenn böyle insana güven olmaz derimm.ben olsam hemen ayrılırdım ne yalan söyliyim şimdi.

madem defalarca yanında başkalarına baktı ve kavga ettiniz niye o zaman terk etmedin huylu huyundan gecer mi ?bi kere olur 2kere olur demek ki yanında bakan sen yokken neler yapar hayatını hep böyle mi gecireceksin acaba ne halt tedi diye mi düşünüp duracaksın..ben nişan atmıştım 2yıl önce annesine düşkün diye başka kıza baksa hem nişanı atar hem kafasını kırardım yani..bu kadar mı muhtacsın sevgi için aşk için lütfen gurursuzlaşmayalım kendimizi ezdirmeyelim adam senin yanında kızlara bakınca sen ezilmişsindir seni küçük düşürüyormuş bence.

evlenmeden önce muhakkak bi daha düşünün
hiç hoş bulmadım
annen ne düşündü peki sonuçta kadında gördü

inan geç kalmış değilsin iyi gözlemle ve kararını ver
bu erkeklerin hepsi aynı pislik yaaa

iyi düşün doğru karar vver sana ilerisi için ipucu allahım sana msj göndermiş bence bunları görmezden gelme ve daha dikkatli ol canım elini sallasan ellisi işin var gücün var evli olsan öyle demem ama nişanlısın öpüyoor geçmiş olsun diyorum

cidden çok şaşırdım nişanlının tavırlarına
bende nişanlıyım ve 3-4 ay önce rahatsızlanmış ve acillik olmuştum. nişanlımla ayrı şehirlerdeyiz ve o gecenin bi vakti otobüs bulamayıp arkadaşının arabasıyla gelmişti ve iki gün hastanede kaldı yanımda ve annemden çok ilgilendi diyebilirim ve olması gerekende bu diye düşünüyorum
seni etkilemek istemem ama daha şimdiden böyle davranıyorsa evlendikten sonrasını düşünemiyorum ben ...
bu süreci iyi değerlendir canım ve iyisiyle kötüsüyle bütün yönlerini düşün nişanlının
inşallah hakkında hayırlısı ne ise o olur

nişanlı iken bu kadr kavga etmeniz pek normal deil zaten bastan kaybediyo gibi geldi
onlarla oynaşmış demiyimde şakalasmıs ancak önemli olan yinede seni ihmal etmiş gibi geldi
belkide gercekten telf felan actılar telefon beklediler
sana ne söledide seni kücümsedigini düşündün bunu yazmamışsın bişi söleyemiyorum bu yüzden
ama anlattıklarına bakarak bence ayrılmalısın derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…