Nişanlımın tavırları beni çok şaşırttı !

bencede iyi düşün sinir oldum valla bence bir süre hiç arama burnu sürtsün aynı hareketleri devam ederse ayrıl gül gibi işin var sana başka kısmet mi yok ne sanıyorlar kendilerini ya bulunmaz bursa kumaşları ayyyy sinir oldum valla

senin yanlış anlıcağın bi durum değil herkes aynı sonuca varırdı zaten.sen acı çekerken bile fırsatı kaçırmıyosa evlenince yapmadığını bırakmaz .yol yakınken dön canım.hayat sana daha güzel fırsatlar sunacaktır

ah canım üzüldüm yaa kendimi senin yerine koydum da çok sinirlenirdim çok kırılırdım herhalde bence iyi düşün doğru karar ver arkadaşlar pek çok şeyi yazmışlar zaten hepsine katılıyorum nişanlılık dönemi bunun içindir hoş bir durum değil yaşadığın o yüzden nişanlını iyi gözlemle sakın hemen de ayrılma gözlemlerini de ona hissettirmeden yap bu durumdan rahatsız olduğunu bilsin ama üzerinde bir çift göz olduğunu bilmesin

cnm merhaba geçmiş olsun.bence nişanlınız sizi basit görmüyor tam tersi sizi çok takdir ediyor ve kıskanıyor.nasıl bastıracak bu duygusunu seni inciterek.bence açık açık konuş kendini düzeltmezse.evlilkte bu çekememe duygusu seni daha çok yıpratır.erkekler kendilerinden daha akıllı daha başarılı kadınlara tahammül edemezler.seni ezmek ve aşağılamak için her yolu dener.ne kadar zavallı bir durum değilmi ama gerçekler malesefa.s.

belkide bu sana bi kez daha düşünmen için bir işaret yani daha nişanlısın ve gözü dışarda senden çok varsa söyle onu bulsun öyleyse yanlış anlama beni canım ama her yüzüne baktığında acabala yaşayacağına bir daha düşün derim ben

Allahın sevgili kuluymuşsunki yüzünü sana erken göstermiş
sen orda ameliyat olmuş acılar içindeyken o hemşirelerde konuşup gülüşebiliyorsa demekki sana değer vermiyor,senin hastalığım ameliyatın onun çokta umrunda değil
yani yangına körükle gitmiş gibi olmayayım ama ben böyle düşünürdüm
daha nişanlıyken böyleyse,kimbilir evlenip sana sahiip olunca neler yapacak

ve sen böle bi insanla nişanlılığını devam ettiriosun çok ilginç kafamçokkarıştı

Çok iyi düşün canım.Evlendikten sonra böyle şeyler yaşamak çok daha ağır gelir.Kaldı ki senden çok var gibi tavırlar yapıyormuş.Hayatta senden daha değerli kimse yok.Kimse için kendini üzme.Gitmek isteyen buyursun gitsin.Ne bulacakmış.

canım eğitim durumunu kadınlar problem yapmıyor ama erkekler ister istemez kompleks yapıyorlar bu bir gerçek, eşim de üniversite mezunu olmasına rağmen ben yüksek lisansa başlıyınca koşa koşa gitti doktoraya başladı, altta kalmayacak ya, seninki de eğitim durumunu problem yapıp bunu sana başka yönde yansıtıyor olabilir, yani sen okumuş olabilirsin ama bak benim de etrafım kız dolu gibisinden, umarım herşey gönlüne göre olur canım, adı üstünde nişanlılık çiftlerin birbirlerini tanımaları için geçen bir süredir, nişanlını daha iyi tanımaya çalış, ona göre kararını ver tatlım.

canım eğitim durumunu kadınlar problem yapmıyor ama erkekler ister istemez kompleks yapıyorlar bu bir gerçek, eşim de üniversite mezunu olmasına rağmen ben yüksek lisansa başlıyınca koşa koşa gitti doktoraya başladı, altta kalmayacak ya, seninki de eğitim durumunu problem yapıp bunu sana başka yönde yansıtıyor olabilir, yani sen okumuş olabilirsin ama bak benim de etrafım kız dolu gibisinden, umarım herşey gönlüne göre olur canım, adı üstünde nişanlılık çiftlerin birbirlerini tanımaları için geçen bir süredir, nişanlını daha iyi tanımaya çalış, ona göre kararını ver tatlım.

cannım eşin beni güldürdü ya hemen doktoraya başlması ilginç cidden altta kalmak istememiş kaydirigubbakcemile3

evlenmeden önce muhakkak bi daha düşünün
hiç hoş bulmadım
annen ne düşündü peki sonuçta kadında gördü

yenisini bulmakta çok zorluk çekmez dedi.haklı tabi.artık nasıl bi cıvıklık içinde gördü onları bilemiyorum.
bir de bişey daha söylemek istiyorum.bi arkadaş hemşireler için oynaşıyo demen yanlış demiş ama ben bütün hemşireler böle demedimki.o anki durumdan bahsettim.
hiç bir mesleğe saygısızlık etmek istemem.lütfen yanlış anlaşılmasın.

yerinde olsam terkederdim
havası batardı orda :ecrin_bebek:

Ya üzmek istemem seni bende sözlüyüm daha
ama neden böle yapiyorkii sen hastasin ve ilgili olmasi gereken bi dönem
konuş onunla bence geç değil yanii
ama üzülme ne olur

Canım bende senin canını sıkmak istemem ama izle derim , çok sıkma onu sadece izle huyu nasıl, ne gibi alışkanlıkları var tam bunları çözme zamanındasın.... Çok ayıp etmiş nişanlın , bende bozulurdum böyle bir duırumda...mirmirmirmir tahminim nişanlın güzel bayanlarla kıkırdamayı seviyor başka neyi seviyor onu bilemeyiz. Ancak sen bunu gözlemleyerek anlarsın. Asla evlenince değişir diye bekleme kendini kandırma şimdi böyle yapıyorsa imzayı atınca kırk takla atar.. doğru kararlar vermen dileğiyle arkadaşım bu arada çok gecmiş olsun..a.s.

bu tür hareketler boş bırakmaya gelmez bu durumda sana bunu yapabiliyo ne vicdan varmış be benim canım orda yatcak ben başkasıyla alakadar olcam adamı çig çig yerim ben obaktıgı gözleride ellerinin arasına veririm oracıkta benim yüzümü göremez bidaha

benim bildiğim nişanlılık döneminde,çiftler birbirinin gözünün içine bakar bir dediğini iki etmez.bu süre içinde nişanlısı o insanın hayatının merkez olur.en azından birbirini gerçekten seven çift için.gerçekten seven insan,sevdiği kişi acılar içinde kıvranırken kıskandırma moduna girip ilgisiz davranmaz.davranıyorsa sevmiyor demektir...

Canım boşuna dememişler davul bile dengi dengine..Farkettimki aralarında böyle kültür farkı olan çiftlerde sık yaşanıyo bunlar ve ister istemez daha fazla canın yanıyor.Çünkü sen bile diyorsun ki bir eksiğim yok bana nasıl böyle bişeyi yapar,hayattan beklentileriniz farklı olacaktır sen eğitimlisin hemde bankacısın o ise zar zor açıköğretimi okuyor onun evlenirken eşinde arayacağı en önemli kriter ne olabilirki,tabiki sadece güzellik.gerisinin onun için fazla bi önemi yokki.görmezki gerisini.
şimdiden anlamışsın işte çok ani bir karar verme ama yavaş yavaş alıştır kendini evlenmeyi düşünme bu insanla çünkü ilerde boşanmak çok daha zor olacaktır.üzme kendini canım daha sonra muhakkak seni hakeden biri çıkacaktır karşına

canım biz ne desek boş ben senden eminim yaşçada küçüğümdür ama bende nişanlıyım az çok anlayabiliyorum boş konuşup bol keseden laf atmak kolay olur ama ii düşün derim şimdiden böyle yapan bi insanla ömür boyu mutlu olmak zor olsa gerek..

canım biz ne desek boş ben senden eminim yaşçada küçüğümdür ama bende nişanlıyım az çok anlayabiliyorum boş konuşup bol keseden laf atmak kolay olur ama ii düşün derim şimdiden böyle yapan bi insanla ömür boyu mutlu olmak zor olsa gerek..bu arada çok çok geçmiş olsun

X