Nişanlandım ama içime sinmiyor

Doktorları burnu havada ve egolu görüp değerlendirmiyorum sizin öyle olduğunuzu söylüyorum ay gerçekten okuduğunuzu anlamıyorsunuz şiştim, lütfen uzatmayın cevap yazmayın artık size bişey anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor.

Erkekler bile böyle düşünüyorken benim bir kadın olarak geleceğim için kaygılanmam neden bu kadar tuhaf karşılandı bilmiyorum..

Belki de dediğiniz gibi bazen ağır laf işitmemiz gerekir bi şeylerin farkına varmamız için.Dediğiniz gibi ben de nişanlımın kalbine sevgisine kişiliğine karakterine odaklanmalıyım.Sorun olabileceğini düşündüğüm şeyler belki de hiç sorun olmayacak.Yaşayıp görmem lazım.Teşekkür ederim iyi niyetli yorumlarınız için

Haklısınız tam olarak ifade edemedim sanırım kendimi o yüzden de bu kadar tepki topladım.Bu kadar tepki toplayacağımı düşünmüyordum.
Bazı şeyleri çalışmaya başladıktan sonra fark ettim ve bazı noktalarda düşüncelerim değişti.Keşke daha önce fark etseydiniz yazan çok kişi oldu ama maalesef böyle oldu.

Erkekler bile böyle düşünüyorken benim bir kadın olarak geleceğim için kaygılanmam neden bu kadar tuhaf karşılandı bilmiyorum..

Ben sizi yargılamıcam

Bizim çevremizde de doktor bir kadın polis bir erkekle evlenecek diye ailesi baya sorun yaptı.

Ama kadın evlendi uzman olmadı ama aile hekimi adamın 2 katı alıyor.

Bence ayrılın en kötü kendiniz gibi bi doktorla evlenin.

Benim meslekte bile memurla evlenip pişman oldum diyen kadınlar gördüm.

Sizi ezikleyemem statülü bir mesleğiniz var ev kızı olursunuz memurla evlenirsiniz size göre üstün olur, ama doktor standart üstü.

Güçlü bir adam isteyebilirsiniz herkesin kendi hayatı.

Ne istiyorsanız öyle biriyle olun evlenin derim evlilik bu ömür boyu sürecek bir hadise.

Ha kendi denginiz birini bulup sonunda ayrılık olabilir ama hiç değilse ben seçtim dersiniz, kafanız karışmaz.

Vay anasını ya ! Kimse kimseyle zorla evlenmemeli. Şimdiden bu kafaya girdiysen ayrıl. Adamı ezeceksin belli.

Uydurmadım hanımefendi, doktorun doktora yaptığını kimse yapmaz diye böyle bi tabir var.Doktor olmadığımı iddia eden hanımefendi gibiler yüzünden türemiş bi cümle
Doktor olmadığını iddia etmiyorum. Doktor olmadığını biliyorum. Zırlamaya devam et ayşem özkiraz/aslı Sütçüoğlu hsjdjdj

Doktor olmadığını iddia etmiyorum. Doktor olmadığını biliyorum. Zırlamaya devam et ayşem özkiraz/aslı Sütçüoğlu hsjdjdj
Size cevap vermeyecektim ama şaşkınlık içerisindeyim nasıl bir kafanız var bu aşamaya nasıl geldiniz hayret ettim gerçekten.Bi sırrınız varsa bizimle de paylaşın.Yaşadığınız sonu hüsran olan ilişkiden sonra bu hale geldiniz anlaşılan.Kendi uydurduğunuz şeylere inandırıyorsunuz kendinizi.Bi psikiyatri pole görünmek şart size.

Sizin aileniz size ev alıyor mu?

Hadi canım hadi neyin ne olduğu belli içindeki gerçek Aslı Sütçüoğlu nasıl çıkmaya başladı ama hahshsh

Doktor olduğum için

Doktor olmak uzman olacak olmak benim hayatımın bi gerçeği hanımefendi,

doktor olduğum için

Ayy yazmadan edemeyeceğim konu aktif görünce bakayım dedim, konu da o kadar çok doktor olduğum için, doktor olduğun için geçmiş ki birde nick de aynı alt alta olunca midem bulandı daral geldi.. Ya konu bütçe ve para mevzusu değil mi? Meslek bir ayrıntı değil mi arkadaşım. Yani o kadar doktor olmaya ihtiyacınız varmış ki konu sahibi kimlik isteseler diplomanızı verirsiniz gibi geliyor. Burhan Altıntop gibi ben üniversite mezunuyum demesi gibi adeta.
Ben acayip destekliyorum okuyan kadınları Allah arttırsın. Ama siz istisna olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz ya. İşiniz zor böyle.

Ben hala bu linci anlayamadım, anlayamayacağım da sanırım
Bu doktor hanım gidip ofisboyla beraber olsa taşlanırdı, nişanlısı ceo olsa yine.
Neye karşıyız biz yahu, dengini bul diyorsanız o da oturmuyor.
Geleceği için kaygı duyan birine ikili ilişkilerde maddiyatın daima en son aşamada devreye girdiğini anlatmak bu kadar zor olmamalı.
O dayanılmaz adamları çeken kadınlar ‘para’ için çekiyor, zincirinin son halkası yani.
Karakteri aşkı insanlığı hayat arkadaşlığını geçeceksiniz ki sonra gözüne batacak o durum, niye çetrefile girdik?

Aslında bir yerde hayatına tamah eden, bunun değişmesi yahut yükselmesi için enerji ve umudu taşımayan birini anlatmaya çalışıyor ve evet bence sorundur bu. Ne zaman size ayak uydurmayı bırakırsa en büyük sorunlardandır.
İnsanın elinde 1 varsa onunla kısır döngüde yaşamaz 1,5 olması için ertesi güne şevkle uyanır, bir gayesi vardır.
Bu olmuyorsa hayattan beklenti biter ve dolayısıyla her türlü evlilik de.

Gerçekler bunlardır, doktor hanım kendini fazla tanıttığı için kibir algısı oluşturmuş, e tamam ama baktığı pencere doğru bir yerde.

Ayda 200 bin TL kazanıyorsanız; nişanlınız neden ailesinden borç alsın ? Sadece sizin gelir düzeyinize bakarak; sizin borç almaya ihtiyacınız olmaması gerekmiyor mu ?Nişanlınız da pratisyen doktor kadar kazanıyordu; daha ne olsun ?

İnsanların fikirlerinin değişip dönüşmesi kadar doğal bir şey yok. Yaş aldıkça deneyimler yaşadıkça kriterler değişebilir. Anlaşamayacağınızı düşünüyorsanız anlaşamayacaksınızdır. Ya pişman olursam ya pişman olmazsam diye evlenilmez. İstemiyorsan istemiyorsun bu kadar. (Mesleklerden bağımsız)

Mune abla doktorrhanım neden banlandı acaba? Eskiden konu açan doktorla aynı kişi miymiş? O yüzden mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…