nişanım geldi sancım yok

Benim Nisan geldikten 2 gün sonra doğumum başladı eli kulağındadır hayırlısıyla kucağına al bebeğini

doğru söylüyorsunuz ama ben hastanede travmatik bir olay yaşadığım için korkum var uzun süre kalamıyorum korkularım var gidince direk doğum olsun istiyorum

Ya çocuğun kakasını yiyip zehirlenirse daha mı iyi kusura bakma ama saçmalıyorsun.
hayır tabiki bende çocuğumu düşünüyorum ama dünde aynı böyleydi sadece sancımda artış yaşandı dün gittim doktor çok şiddetlenince gel dedi ondan acele etmiyorum

hayır tabiki bende çocuğumu düşünüyorum ama dünde aynı böyleydi sadece sancımda artış yaşandı dün gittim doktor çok şiddetlenince gel dedi ondan acele etmiyorum
Çocuğun durumunda sorun yoksa şiddetli sancı veya kanama olunca git hastanede ikide bi alttan muayene, kadınların bağırışları insanı korkutuyor

Bir sey diyecegim de iki normal dogum yaptim. Ikisinde de boyle seyle karsilasmadim .
Ben üç doğum yaptım üçünde de o kadınların bağırışlari tüylerimi diken diken ediyordu ilk doğumda günüm geçtiği için 2 gün suni sancı verildi o 2 gün benim için çok kötüydü günde iki üç kere gelip açılma var mı diye bakıyorlardı

Benimde aynı olmsutu cnm suyuma az az gelip hastane kadın doğum hemşireleri sancin olunca gel deyince sabaha kadar beklemem çok yanlış yapmışım suyum yariydi gttgmde dogumum zor olmstu

evet evet bundan dolayı zaten hemen gitme taraftarı değilim
Sancılarınız sıklaşmaya başladıysa çok beklemeyin derim,ben az kalsın ikinciyi arabada doğuruyordum 10 cm idi gittiğimde,ilkinde suni sancı verildiği için onun kadar şiddetli bir sancı bekledim ama normal doğum sancısı o kadarda zor değilmiş eğer sizinde acı eşiğiniz yüksekse benim gibi,çok ağırdan almayın direkt doğum masasına aldılar o kadar çabuk oldu ki ama bir beş dk bile geç kalsaydım düşünmek bile istemiyorum

Benimde aynı olmsutu cnm suyuma az az gelip hastane kadın doğum hemşireleri sancin olunca gel deyince sabaha kadar beklemem çok yanlış yapmışım suyum yariydi gttgmde dogumum zor olmstu
Bilmiorum ama ben bekleme taraftarı değilim bu tür konularda tabiki konu sahibi kendisi bilir

evet ya 32 haftalıkken yattım ben aynı o şekildeydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…