nisanda balayi icin, jakkuzili balayi odalari olan oteller? (sehir farketmez)

Askininbirtanesi

<3 31.03.2013 <3
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2011
926
3
yardiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm bi türlü karar veremiyoruzzzzzzz

Voyage belek
maxx royal
adam & eve 'den haric önerilerinizi bekliyorummmm

yardiiiiiiiiiiim lütfennnnnnn

Canım biz kapadokyaya gittik kapadokya ıhlara konakları otelde kaldık jakuzili odaları var. çok güzel bir tatil geçirdik tavsiye edrim canım fiyatıda gayet uygundu. kaldıımız süre boyunca biz 4 gün kaldık zaten balayı paketiydi bizimki konaklamamız turlarımız sabah ve akşam yemeklerimiz dahil 700 tl verdik. gayet memnun ayrıldık. şehir farketmez demişsin ya canım değerlendirmek istersen linki yazdım.
Balayı Otelleri | Balayı Otel | Balayı Turları | Balayı Paketleri | Balayı Tatil | Kapadokya Balayı Otelleri | Balayı Tatili | Balayı Fırsatları | Balayı 2013 Otelleri

Son düzenleyen: Moderatör:
dora beach marmariste çok güzel görünüyor, ben mor jakuzili odayı beğendim ama hala karar veremedim

cnm karar verdiniz mi? biz kırmızı odalardan tuttuk şimdilik yorumlar gayet iyi. burda konuda açtım giden bir arkadaş var güzel diyor resimdekılerle aynıymış. ben resimler güzel olur odalarda aynı şey olmazsa diye korkuyordum fakat aynı dedıler içime su serptiler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…