NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

buyrunnnn..başımızla beraber...nasıl içersiniz kahveyiii????????

neyı nasıl yapıyonuz bakam bana da ögretın :roflol: gelişmiş cevaptan yapılıyo bu sanırı dımı arkıdıslerr

canım şu yazıları renklı ve büyük yazmaya calışıom da ama sen renkli yapmayı becermişsin. dur bakalım bende becerebilcemmi.....

kıslar siz benim yazdıklarımı görmüyonuz mu...yeni arkadaşlar istermisiniz forum sayfamıza dedim...ama kimse duymadı beniii

acıl tıp teknısyenı acilde hemşirelık yapar bıde 112 ambulanslarda hemşirelık yapar hemşireden bı farkımız yok yaneee ama bıraz daha adrenalınlı gecıyo bıze göre hayat bu kadarr

acıl tıp teknısyenı acilde hemşirelık yapar bıde 112 ambulanslarda hemşirelık yapar hemşireden bı farkımız yok yaneee ama bıraz daha adrenalınlı gecıyo bıze göre hayat bu kadarr

FİLMLERDEKİ GİBİ YANİ....................................

kızlar size doyum olmaz ..benim kociş geldi ona biraz ilgi göstereyim demi hepiniz öpüldünüz.. funda bu sefer çıkıyom sakınbana laf atma ...süprizzzzz

Son düzenleme:
hoşgeldin asocum...... :)))))))))))))))))))))) :içelim::içelim::içelim:

kıslar ben yeni üyeyim sağ taraftaki bilgiler nası geliyo oraya anlamadım da.... ve bugünlük galiba kaçmak zorundayım inş. tanışmak üzre herkesle....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…