NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

Çerez evet öyle çok yaşlılar artık inşallah rabbim karşılığında evlat verir

ne ekersen onu bicersin..

gecen sene babaannem cok rahatsizdi.. 4 ay hastaneye tasindik diyebilirim.. yurt disinda yasadigimiz icin.. annemler amcamlar dil sorunu cekiyor.. ama benim öyle bi derdim yok cok sükür.. burda dogma büyüme olunca.. o yüzden gecen sene babaannemle cok yoruldum.. ama bu yorgunluga deydimi? tabiiki.. simdi sapasaglam ayakda cok sükür.. en önemlisi bu.. ikincisi ise kocisimin kiymetini daha iyi anladim.. gitme etme kenidni bu kadar hirpalamada diyebilirdi ama demedi.. hep anlayisli davrandi.. malum hastane havasi insani agresiv yapiyor..
mükafatimi? gecen sene bizim icin cok bereketli bi seneydi cok sükür.. ama en karsilik bekleyerek yapmadim.. o baska tabii..

ay cok uzun oldu ya

nasılsınız tatlı cadılar pek uğrayamadım şu laptobun ayarlarıyla didişip duruyom .
kızlar hadi iyisiniz özel mesaj gene konmuş ...ama üst üstüne gönderemiyozgaliba

nasılsınız tatlı cadılar pek uğrayamadım şu laptobun ayarlarıyla didişip duruyom .
kızlar hadi iyisiniz özel mesaj gene konmuş ...ama üst üstüne gönderemiyozgaliba

hosgeldin canim.. kiz en azindan bi laptopun var. benim o bilem yok ya :çok üzgünüm:

da. neden ruh hali hasta canim.. neyin var ?
benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…