NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

221mp1.jpg

Son düzenleme:
kızlar hepinizi tek tek öpüyorum.benim bu mutlu günümü paylaştınız,umarım bende sizin sevinçli haberlerinizi paylaşırım.dualarım hep sizinle....

yaaaaaaa benim moralim çok bozuk kimin omuzunda ağlayayım senağlama .demin açııııık pembe kan damladımış çamaşırıma.hiç olmazdı böyle.galiba stresten şaşırdı kendini.erken sökecek galiba.offf ya

yaaaaaaa benim moralim çok bozuk kimin omuzunda ağlayayım senağlama .demin açııııık pembe kan damladımış çamaşırıma.hiç olmazdı böyle.galiba stresten şaşırdı kendini.erken sökecek galiba.offf ya

canım yaa hemen üzülmesene tam adetin gelmemişki daha nerden biliyorsun devamının geliceğini inşallah gelmezz:teselli:

CANIM DUR BAKALIM HEMEN ÜZÜLME ..DAHA GÜNÜNE VAR..BELKİDE YERLEŞMİŞTİR...:teselli:

gel benim omzuma canim, sana feda olsun.. olsun olmasinada.. sIkma canini ya...

bak cok sükür düzenli oluyoruz.. bide düzensiz olsak.. bi kac ay atlasak.. o daha kötü.. o zaman hamile kalma sürecimiz daha uzun olurdu.. önce düzene sok.. sonra hamile kal.. bukadarinada sükür..

hem acik pembeymis.. ne oldugunu bile bilmiyorsun ortaligi velveleye veriyorsun :mymeka:

otur sakinles hele bi ya
:teselli:

X