NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

balsurat canım yazdığın bu meajı sil canım bu kelimeyi kullanmak yasak duyuruyu okumdınızmı yoksa hem konu kapatılır hemde senin üyeliğin sonlandırılır

canım istersen o duyuruyu iyice oku .ben kötü yasak bir kelime kullanmadım .
ben kımseye msn .tlf vermedımki iyeliğim sonlandırılsın .duyuruyu okudum ama sen yanlış anladın galıba

Nurcum O Kelimenin Geçmesi önemli Deil.... önemli Olan Msn Adresi Vermek Veyada Benim Msn Işte şu Kelimeye Benziyo Anla Diye Manada Bulunmak Yasak....

zeyp canım ateşim hala aynı birazda soğuk almışım galiba ....evde dinleniyorum.....

tekrar hallo arkadaslar.. demin acil cikmak zorunda kaldim.. ama kavustum simdi size..

ben geride kalmiyayim.. benide güncelleyin lütfen
:dilcikar:

funda burda gözüküyon ama kendin yoksun gizli gizli bizi dinliyon dimi........naniknanik

Geçmiş Olsun Canim...ama Inan Ben Deli Oldum O Ateşten..helede Eller Yandi Yandi Bittiii..arada Menopozlu Karilar Gibi Ateş Basiyodu...

Nur Iğneden Sonra Adete Kadar Bende Yandim...ayyy Eşime Aç Camlari Ben Yaniyorum Diye Söyleniyodum

aaaaa....normal yani ateşlenmem haa..:1shok: evde kaliriferleri ben kapatıom eşim açıo..o benden ben de ondan bıktım....balkona çık otur diyo ben de öyle yapmiştım ama şifayıda kapmışım ...Çok üzgünüm çoook

gecmis olsun canim.. acil sifalar..:teselli:
bunlarin hepsine degecek insallah güzel hemserim beniiiim
Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…